Skocz do zawartości

Pomoc Sióstr i Braci Samców;)


Passion

Rekomendowane odpowiedzi

Zatem co Drogi Pikaczu polecasz?  ;)

 

Dzisiaj Leg Day - 30 minut interwał

                            przysiad pełny - 30 powtórzeń

                            suwnica 20 kg - 20 powtórzeń

                            przysiad sumo - 30 powtórzeń

                            suwnica 20 kg - 20 powtórzeń

                            wykroki z hatlami 5kg - po 15x strona / 4 serie

                            unoszenia bioder z wykorzystaniem bosu - 15x/ 4 serie

                            łydka

                            maszyna na czworogłowe i dwugłowe na zaminę 15x/ 4serie z obciążeniem 20kg

 

No człowiek poszedł na koncert, a tu się podziało w temacie.... :) Pewnie Pika to tez potwierdzi, ale izolowane ćwiczenia na maszynach nie do końca robią robotę. Męska sztanga olimpijska bez ciężarów z zaciskami waży 20kg i jest lepsza niż suwnica Smitha bo uczy organizm balansu. Polecam przyjrzenie się bułgarskiemu przysiadowi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint zostałes bohaterem ostatnie akcji,przemyśl to :D nic nie potwierdzam bo to jest z dupy i albo koleżanka Passion sama to wymyśliła albo skopiowała z dziennika jakiejś rehabilitantki która zamiast kończyn ma protezy, co tez potwierdza ze Saint nie trenujesz moim treningiem a wpusciłeś go jednym uchem a wypuściłes drugim,dalsze uwagi sa takie ze nie znasz sie na treningu wcale.

Kolejna cenna nauka z tego tematu jest taka że kobiety zawsze gaja by cos ugrać, Daj kobiecie coś konkretnego to zawsze wymyśli swoje widzi misie.i jak tu nie dominować nad kobietą?oczywiście dla jej dobra

Ale ze jestem sztywnym i charakternym hooyem,to strzelam focha i nici z treningów B) .zapraszam na debiuty Gdańsk 28 lutego-1 marca

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie trenuje Twoim sposobem, ale nie dlatego że uważam go za zły. To co zacząłem zaplanowałem na 12 tygodni i nie będę po 4 zmieniał planu. Poza tym mam za mało obciążenia w domu, aby realizować Twój progresywny plan. Do tego albo karnet na siłkę albo zakupy obciążenia. Ale najpierw skończę to co zacząłem :D Trzeba mieć na uwadze także że nie mam asekuracji ćwicząc sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie spieszy, bo mam całe życie :D I tak wyglądam zajebiście :D Możesz mi przetłumaczyć z polskiego na nasze o co chodzi w Twoim ostatniej wypowiedzi ? Dziś do mnie trzeba dużymi literami, bo jeszcze lekka faza po wczoraj..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.