Skocz do zawartości

Pomoc Sióstr i Braci Samców;)


Passion

Rekomendowane odpowiedzi

ale bieganie ma to do siebie, że mnie dodatkowo relaksuje :P

no i ta atmosfera ala kwiaty we włosach poatrgał wiatr :D

 

cel mam Saint, umięśnić ciało bardziej, tylko plan taki jakiś jeszcze nijaki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz nie wiem czy się odzywać, żeby Tobie biznesu nie psuć :D

 

Swoją drogą, świetną robotę zrobiła, choć nie wierzę że to pół roku :D Za ładnie napięta skóra. Co nie zmienia faktu że zajebiście wygląda.

 

https://www.facebook.com/AkopSzostakPersonalTrainer/photos/a.627570177265023.1073741832.280404158648295/954986047856766/?type=1&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikaczu rozumiem, ok, zapewne znajdę coś w necie ;)

 

Saint, bardzo fajnie wygląda ta babeczka, z tym że nogi chyba ma troszkę za mocno umięśnione, aż tak to bym nie chciała. ale brzusio miodzio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niech ci sie wydaje%-)wiekszosc zjebanego odchudzania gdzie widac workowaty brzuch to po prostu spierdolony proces gdzie nie szło to tak jak miało isć.skóra zmniejsza swoja objetosć bardzo powoli,ale gdy odchudzanie idzie tak jak ma isc to przylega do ciała a nie zwisa.

Lili nie ma problemu zebym cie poprowadził no ale na moich warunkach zeby to było za friko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówię, że brzydkie, absolutnie! zrobiła fest pracę nad sobą. może to kwestia tego, że trochę inaczej zbudowane jesteśmy i dlatego tak mi się wydaje. w każdym razie u niej widać mega różnicę.

Ty narcyzie xD

 

Pikaczu jakie to warunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pika, ale to nie że wisi skóra na potęgę. Po prostu cofa się wolniej. Mi nie wisiało jakoś specjalnie, ale po pępku widać, że była niedawno utrata wagi.

 

I ile bym zdjęć nie oglądał, zawsze to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.