Skocz do zawartości

Pomoc Sióstr i Braci Samców;)


Passion

Rekomendowane odpowiedzi

1.idziesz na siłke
2.prowadzisz dziennik treningowy na innym forum.z fotami itd.
3.lojalka ze tylko i wyłacznie ja mam racje i cie prowadze%-)
4.foty w kiecy szpilach  duzymi gałami i czerwona szmina%-)

5.flaszka łychy%-)

 

 

Pika, ale to nie że wisi skóra na potęgę. Po prostu cofa się wolniej. Mi nie wisiało jakoś specjalnie, ale po pępku widać, że była niedawno utrata wagi.

 

I ile bym zdjęć nie oglądał, zawsze to samo.

no to masz problemy estetyczne jak hooy.nie to co pół centymetrowe blizny po rozstepach%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint dobrze zauważył. pkt 1 nie do przebrnięcia, bo jak już wspomniałam jestem uziemiona, więc tylko ćwiczenia domowe wchodzą w grę, ewentualnie mam dwie hantle po 2kg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam tutaj roweru :D taka problemowa jestem, że aż wstyd xD no, ale taka sytuacja, więc co będę ściemniać. bieganie wiadomo, ale szukam teraz po necie jakiś ćwiczeń konkretnych i oczywiście takich, po których na drugi dzień będę mogła jakoś wstać z łóżka i się niezniechęcę. z dietą nie wiem czy kombinować coś, bo kilogramów stracić nie chce. jedynie co, to na pewno odstawić słodycze, już minęły 4h :D:D jestem na dobrej drodze xD

 

ale dziękuję za chęć pomocy, jak będę miała możliwość już iść na siłownie to możliwe, że wtedy się odezwę, jeśli sama nic przez te dwa miechy nie zdziałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem Pikaczu, dlatego właśnie moje postanowienie żeby się jakoś 'usportowić', a przynajmniej ciało me. tym bardziej, że mam teraz więcej czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę śmigać, akurat tutaj są świetne miejsca do biegania :P coś takie klimaty jak Saint ostatnio wstawił w temacie SPAM, miodzio :P

 

hehe dobrze, że nie dwa xD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 coś takie klimaty jak Saint ostatnio wstawił w temacie SPAM, miodzio :P

 

A tak wygląda zadowolona chmura xD

 

48f9aa5be06bafe1m.jpg

 

 

Z woda miałem na myśli, że obciążenie to sobie możesz zrobić i z baniaków PET :D Nie takie rzeczy się w terenie robiło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chmura hmm...bardzo interesująca xD

 

a z tym obciążeniem to nie głupi pomysł, dziękować, chociaż już 5 tygodni nie biegałam nic a nic, więc powinnam zacząć od normalnej brzebieżki, żeby ducha nie wyzionąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Pikaczu, ruszam się, ale chce czegoś nowego spróbować. to wydaje się po prostu ciekawe :)

 

i ciekawa jestem czy kiedykolwiek byłabym w stanie dojść do poziomu gdzie zrobiłabym 5 prawdziwych pompek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokorna, spokojnie, nie chce mieć 'mułów' xD to tylko ciekawość czy dam radę.

 

ale zgodzę się z Pokorną, że biceps też pracuje, sprawdziłam :D albo tylko mój pracuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.