Skocz do zawartości

Pomoc Sióstr i Braci Samców;)


Passion

Rekomendowane odpowiedzi

poduszka, zaraz poszukam w necie tej Mel B. dziękuję za wskazówkę :)

 

Quizas, aż mi motywacja spadła xD

 

Poszukaj koniecznie! Też z nią ćwiczę, pozytywna z niej babka, a ćwiczenia skuteczne. B) Jeżeli nudzą Cię zwykłe zestawy ćwiczeń, to zawsze możesz kupić hula hop i skakać na skakance. Przyjemne i pożytyczne dla figury. :P

 

Macie motywator z SFD :D

 

3c3e59f6d51b4b38a2d4fcbf10035828.jpg

 

Fuuuuuj. Brzydkie buty, brzydki strój, a figura też mnie nie zachwyca. Gdzie talia, ja się pytam? Nie każda kobieta ma taki typ figury, że będzie mieć super wcięcie, ale pani ze zdjęcia zdecydowanie nie jest moim ideałem. :D

 

Ta jest świetna: :)

 

pacze-i-placzebo-zazdroszcze-jak-wi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuuuuuj. Brzydkie buty, brzydki strój, a figura też mnie nie zachwyca. Gdzie talia, ja się pytam? Nie każda kobieta ma taki typ figury, że będzie mieć super wcięcie, ale pani ze zdjęcia zdecydowanie nie jest moim ideałem. :D

 

df268ab38dccb97b912574598b094a2b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha Saint, to raczej ochrona przed jakimś niebezpiecznym zbirem xD :D

nawet nie wiedziałam, ze są takie stroje specjalnie dla fitnesek, w sensie jak ten złoty :o

 

i poduszka zgadzam sie, że wcięcia w tali ona nie, ja akurat mam dość mocne, ale powiem szczerze, że jakbym nie miała to jeden grom, jakoś specjalnie sie na to uwagi nie zwraca.

 

 

ładne ma plecy, ale za mocno też bym nie chciała jednak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha Saint, to raczej ochrona przed jakimś niebezpiecznym zbirem xD :D

ładne ma plecy, ale za mocno też bym nie chciała jednak :P

 

Przed niebezpiecznym Zdzirem nic Ciebie nie uchroni :P

 

Tego bym nie chciała, tamtego bym nie chciała, a jak zwykle skończy się na pączkach i kremówkach, zakąszanych lodami (tymi na śmietanie :P:lol:

Jaką ja ostatnio usłyszałem listę wymówek....... szkoda że nie nagrałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź mnie nie strasz :o:o:D

 

całkiem ze słodyczy nie zrezygnuję, to pewne :P ale swoje zrobię, mam dwa miechy, jest moc :D

i ja nie szukam wymówek! ja już działam <dumna> :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie poduszka miło, że jesteś.

 

Dzięki za Mel B.

 

Pikaczu ja do sylwetki tak umięśnionej dążyć nie będę. Ćwiczę dla siebie i aby być sprawną.

 

Miło mi. :)

Mel jest genialna. Moja koleżanka ostatnio strasznie zachwalała ten kanał na yt: https://www.youtube.com/channel/UCIJwWYOfsCfz6PjxbONYXSg. Podobno bardzo przyjemne ćwiczenia, w sam raz na początek.

A przysiady robicie? Ja robię, ale żadnego wyzwania nie podjęłam, bo od tego można sobie kolana rozwalić. Mi wychodzi ok. 50 dziennie. Do tego ćwiczenia i bieganie ofc.

 

lili, ze słodyczy nie trzeba rezygnować. Ja nie zrezygnowałam, a efekty są. :D Jedz na zdrowie! :> Tylko staram się jeść trochę więcej białka niż zazwyczaj, bo ogólnie mam tendencję do jedzenia zbyt małych ilości mięsa, jajek. A jak się ćwiczy, to należy o tym pamiętać.

Masz dobre buty do biegania i dobry stanik sportowy? Coś pisałaś o bieganiu, to są najważniejsze rzeczy z wyposażenia dla kobiety. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tego bym nie chciała, tamtego bym nie chciała, a jak zwykle skończy się na pączkach i kremówkach, zakąszanych lodami (tymi na śmietanie :P:lol:

Jaką ja ostatnio usłyszałem listę wymówek....... szkoda że nie nagrałem :D

Jakie jak zwykle? Nie każda kobieta jest słodyczolubna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszka jesli chodzi o buty to zawsze biegałam w trampkach, tak się nauczyłam i tak mi wygodnie :)

ze słodyczy nie byłabym w stanie zrezygnować całkowicie i nawet nie chce, przyjemność jakaś w tym życiu być musi :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jak zwykle? Nie każda kobieta jest słodyczolubna.

 

Każda. Koniec i kropka. Nie spotkałem takiej która by stroniła od łakoci. Kiedyś byłem na konferencji naukowej i po obiedzie podano deser, którego nie chciałem, bo nie znoszę słodkiego. Oddałem go jednej dziewczynie, potem poszedłem po dokładkę i mało się o niego nie pozabijały między sobą. Przyniósłbym 10, to by się obżerały aż do porzygania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kocopoły... jasne, że nie kazda. moja koleżanka wrecz nie lubi słodkiego, zajada się wszystkim co ostre, a słodkie tylko od wielkiego dzwonu. i nie ma tak od paru dni, ma tak od zawsze, a lat ma 36, więc raczej jej się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszka jesli chodzi o buty to zawsze biegałam w trampkach, tak się nauczyłam i tak mi wygodnie :)

ze słodyczy nie byłabym w stanie zrezygnować całkowicie i nawet nie chce, przyjemność jakaś w tym życiu być musi :D:D

 

No ok, ok. Jak Ci wygodnie, to tak biegaj, tylko nie za dużo w trosce o stawy. :)

Doskonale to rozumiem, słodycze muszą być, koniec kropka. :D A wczoraj jadłam takiego pysznego snickersika (ciasto). Niebo w gębie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to ewentualnie czekoladę Lindta - gorzką z chili. A tak, to wolę coś konkretnego, najchętniej z mięsem.

I nie jestem jednorożcem, a z tęczą też nie mam nic wspólnego. :P

nassi, Twoje notowania powoli rosną..... xD

 

 ..... przyjemność jakaś w tym życiu być musi :D:D

 

Zgadzam się. I jak odkryjesz świat seksu, będziesz mieć alternatywę :D I wtedy przerzuć się na seks :P

 

 

 ........ na konferencji naukowej.............

 

................... gdybyś wymalował ołówki jak słone paluszki, też by zeżarli :D To jak szarańcza :D

 

 

..... moja koleżanka wrecz nie lubi słodkiego,...... a lat ma 36, więc raczej jej się nie zmieni.

 

Singielka? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszka ja uwielbiam wsjo co z czekoladą jest :D

 

Saint, nie chodzi o zamienniki, chodzi o kumolwanie, jedno i drugie jest przyjemnością, nie ma potrzeby rezygnować z któregokolwiek :)

i nie, nie jest singielką :D chociaż jak chcesz mogę jej kiedyś pokazać Twoje focisze i zareklamować ładnie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

................... gdybyś wymalował ołówki jak słone paluszki, też by zeżarli :D To jak szarańcza :D

 

Przeraża mnie łakomstwo, obżarstwo i lenistwo sporej części żeńskiej populacji. A, no i oczywiście wrodzona głupota, jak i genetyczna skłonność do tępego popierania lewactwa i socjalizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.