Skocz do zawartości

Zerwała ze mna... I cały się telepię.


Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Strusprawa1 napisał:

Mam od dzieciństwa przeświadczenie, że jestem stary

Ja też zawsze lubiłem otaczać się starszymi ludźmi i ich słuchać.

19 godzin temu, Strusprawa1 napisał:

wszystko co dobre, to już mnie minęło".

Ostatnio to zdanie ryje mi banie. Pisałem na ten temat post, żeby zobaczyć co myślą o tym starsi ode mnie ale nie mam kiedy go skończyć prawdopodobnie za 2 tyg. wrzucę.

 

19 godzin temu, Strusprawa1 napisał:

wkrótce założę temat czy warto pójść na zaoczne studia inżynierskie..

Ja tak studiuje, zakładaj. Pisałeś tez coś o jakiś biznesach -też zakładaj.

 

19 godzin temu, Strusprawa1 napisał:

zauważyłem, że niektórzy dziwią się tym, jak piszę (z nią na przykład i tutaj także).

Zgodzę się z @zuckerfrei i @Brat Jan. Myślałem że jesteś dużo starszy i opanowany. A dziwią się dlatego ze piszecie trochę bez składu i mega emocjonalnie. Plus to pobicie menela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, arch said:

1. Co Ci z tego, że one się nauczyły czegoś, skoro już NIE BYŁY Z TOBĄ?

 

2. One na tym etapie, w wieku powiedzmy 20 lat, o ile są typowymi laskami, są po prostu wulkanem emocji, niepewności, wahań - oczekiwać od nich idealnej, godnej niezachwianej postawy to jest nawet nie pobożne życzenie, to jest tak głupie, że aż ciężko uwierzyć, że chłop w pewnym wieku może tak myśleć.

 

3. Do takiej laski trzeba przykładać trochę inną miarę,

Przecież ona sama się dopiero uczy związku, panowania nad swoimi emocjami, hormonami.

 wina, to nie czułbym upokorzenia pytając o drugą szansę.

 

4. Zgadnijcie czym takie coś skutkuje na całą społeczność? 50% poziomem rozwodów, 3-tygodniowymi związkami i szukaniem 'wielkiej miłości'

 

1. Solidarnosc plemnikow, k-wa.

Nastepny bedzie mial babe co dostala kopa za zle zachowanie wiec troche zmadrzala.

Jesli nie - niech sie historia powtorzy.

 

2. Masz szczescie ze nie zyjesz w USA.

Masz 20 lat, ona tez, pijecie wieczorem wino i jest sex.

Ty rano jestes w pierdlu, przy odrobinie pecha wylatujesz z uczelni, masz rekord w kartotece policyjnej i obsmarowuja cie wszystkie uczelniane gazetki plus FB.

A ona?

Sąd ani policja nawet nie poda jej nazwiska, jest chroniona prawem.

Tam kazdy chlopak co ma rozum jak dochodzi do spotkania z sexem kladzie dyskretnie komorke gdzies w kącie i nagrywa cale spotkanie.

Niejednemu to uratowalo skore.

Dalej jestes taki milosierny?

 

3. Niby czemu?

Kobiety sa dorosle od lat 16, juz moga wydawac sie za mąż wiec uwaza sie je za wystarczajaco dorosle do dotrzymywania slowa.

 

4. To wlasnie kobiety w 70% wnosza wnioski o rozwod.

Zwykle dlatego ze jej cipka zadrgała na widok kogos innego niz jej mąż.

Milosc ci (znaczy sie - JEJ) wszystko wybaczy. Tobie nie.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
On 4/16/2018 at 11:30 PM, arch said:

Czy Ty zdajesz sobie sprawę, że ta Panna o tym NIE WIE?

 

1. Najważniejszy jestem ja - skoro cipka chce się oddać to się cieszę i korzystam.

 

Facet ma chętną cipkę do ruchania, w dodatku ta go przeprasza, w dodatku nie dała nikomu dupy, myśli tylko o nim, a Ci kurwa mu radzą żeby ją zostawił :D

 

Autorze - jak pisałem, tydzień milczenia, potem jeśli Pani będzie dalej chciała wrócić, ustalasz swoje zasady, ruchasz ile wlezie udając oschłego, obserwujesz Panią i  powoli zdajesz sobie sprawę, że może przyjść dzień, że Pani odejdzie na zawsze. Ja bym jeszcze dodał - szukaj na boku innej na czarną godzinę. Szukasz, bo po tym co ona odwaliła masz moralne prawo do tego. 

Uklon szacunku za ten typ myslenia.

Dymasz wszystko co rozklada albo potrafi rozlozyc nogi, to przywilej samcow.

 

Nikomu nie dala?

Żarty.

 

Wrocic?

Żarty.

Ruchasz ile wlezie bez skrupulow, to OK.

 

Odejscie?

Ona juz odeszla ale wciaz jest "fuckable", sama sie prosi a zostawienie rozgrzanej dupy jest czyms za co faceci smaza sie w piekle.

Kto chce sie smazyc?

Nie ja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.