Skocz do zawartości

Upokorzenie a bitwa w głowie.


Koszwil

Rekomendowane odpowiedzi

Uszanowanie, kupiłem tydzień temu pewną część w ala warsztacie. Pojechałem tam dziś i wskazałem przyczynę czemu tam jestem, mniejsza co to było. Wskazałem miejsce które mnie irytuje, a facet mówił, że napewno to nie jest to i dawał wymijające odpowiedzi, a co najgorsze próbował ze mnie zrobić idiotę i wskazywać inny powód czemu tak jest. Najlepsze jest to, że miałem ucho 5cm od tej części która wydaje denerwujący mnie dźwięk(napewno coś sie rozsypało) i wiedziałem że to jest to. Wcześniej tego nie było i pewnie nie chciał narazić warsztatu na reklamacje. Tak czy siak, wyruchał mnie zdrowo no i zrobił ze mnie idiote, myślał że jestem jakiś zielony w tych sprawach i mnie zbył. I tu mam pytanie. Jak Wy radzicie sobie z sytuacjami w których ktoś robi z Was idiote? Traktuje Was jak idiotów w pewnych dziedzinach? Byłem tak wściekły i miałem taką bitwę w głowie że masakra. Jak sobie to tłumaczycie i jak sobie z tym radzicie? Uznajecie niektóre porażki łagodnie i jako nieodłączny element życia? Czułem się jakbym przegrał walkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Mam to samo, jestem mało asertywny w kontaktach biznesowych, prawie zawsze odpuszczam.

Nie jestem konfliktowy, ale prawie zawsze moim kosztem. Myślę że na przyszłość ugadać się co do ceny

i żądać zwrotu części wymienionych. 

 

Radzę sobie w ten sposób, że nigdy więcej nie robię z nim interesów i robię mu złą opinię.

Fejs i te rzeczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Koszwil Jedziesz do zakładu i składasz reklamację na usługę. Jeśli nie, to zwrot kasy.

Starego kata Ci oddali, wiesz, że to jest całkiem wartościowa rzecz w aucie?

 

Ja mam również złe doświadczenia z mechanikami i nie ważne czy pracującymi w ASO, czy w jakimś innym "renomowanym serwisie" .

To jest Twoja kasa, więc krótko za ryj musisz. Taka niestety prawda. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.