Skocz do zawartości

Adwokat od rozwodów - jak szukać?


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś kto jest zupełnie nie zaznajomiony w tematyce prawa rodzinnego czy rozwodowego. Jak się wpisze w Google, to naprawdę jest tego bardzo dużo. 95% ma w ofercie prawo rozwodowe, rodzinne, ale pytanie jak jest z jakością takich usług?

Wiadomo, że jeden papuga będzie bardziej się starał, będzie kreatywny, a drugi będzie mniej gorliwy, bo ma kiepskie doświadczenie itd. Jak to było w waszych przypadkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sądu wpłynął wniosek, o uznanie mnie winnym za rozpad małżeństwa. Że się nie starałem, nie wykazywałem woli naprawy związku itd. Jest też wniosek o to, abym płacił na nią alimenty. Bo pogorszył się jej standard życia. Oczywiście z mojej winy, to się stało. Jej papuga tak to wszystko ubrał ładnie w słowa i wyszedł z tego jakiś żargon prawniczy. Dzieci: brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzeczywiście zostaniesz uznany winnym to byc może będziesz musiał płacić na nią alimenty. Nawet jeśli kobieta teoretycznie jest zdolna do pracy i jak najbardizej mogłaby do tej pracy iść. Jeśli nie ma na Ciebie żadnych haków czy dowodów to sprawa jest do wygrania. Ponawiam pytanie z jakiego miasta jesteś ponieważ mogę Ci poleci dobrego prawnika od takich spraw z Warszawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kobieta złożyła wniosek o uznanie Cię winnym lepiej abyś się przygotował na to, ze jakieś dowody ma. Inaczej byłoby to porywanie się z motyka na słońce. Wcale nie musi sie takimi dowodami chwalić. Ale wyciągnąć je w trakcie procesu.

Daję kontakt do adwokat Joanny Dominowskiej: http://dm-adwokaci.pl/uslugi-adwokackie/prawo-rodzinne/rozwod/ - zajmuje się takimi sprawami, możesz się jej dopytać co da się w tej sprawie zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.