Skocz do zawartości

Lista przyjemności na 2018


Mapogo

Rekomendowane odpowiedzi

Moja lista przyjemności na 2018 rok i przyszłość:

  1. Prawo jazdy na motocykl – wolność i swoboda, oderwanie się od rzeczywistości, czasami dłuższe trasy do określonego celu.
  2. Projekty – co tydzień nowy projekt do własnej produkcji.
  3. Czytanie – minimum jedna książka na miesiąc. Nie powala na kolana, ale mam dosyć napięty grafik i potrzebuję więcej czasu na inne zajęcia.
  4. Góry – zdobycie Korony Sudetów, wejście na Rysy i rozpoczęcie przygody ze wspinaczka w postaci chodzenia na ściankę lub zapisanie się na kurs.
  5. Jedna knajpa na dwa tygodnie – wychodzenie do ludzi, próbowanie dan, uczenie się kindersztuby, poznawanie miejsc oraz smaków.
  6. Wyprowadzka z domu na próbne trzy miesiące – trochę szkoda przeznaczać mi pieniądze na wynajem, ale zakładam, iż będzie to impulsem do potrzeby zarabiania większych pieniędzy, a przez to zacznę myśleć o kolejnych źródłach dochodu.
  7. Język angielski – wrócić do angielskiego, pracować nad nim, zapisać się na kurs.
  8. Orgazm wielokrotny – w przeciwieństwie do Forumowej Braci planuje więcej męczyć swojego przyjaciela (bez wytrysku), pracować nad mięśniem Kegla, wstrzymywaniem orgazmu i w konsekwencji dojściem do etapu „orgazmowania się” bez ejakulatu.
  9. Chodzić na randki – średnio jedna NOWA kobieta na miesiąc na randce. Dodatkowo utrzymywać kontakt z innymi poznanymi i spotykać się z kilkoma jednocześnie.
  10. Taniec towarzyski – nauczyć się podstaw, spróbować, nie wstydzić się, odblokować w tym temacie, nie bać się siebie i swojego ciała.
  11. Pójść z kobieta na wesele i dobrze się bawić, tańczyć, pic, rozmawiać, flirtować.
  12. Biegać i ćwiczyć siłowo. Biegać niezbyt intensywnie, tylko w celu dotlenienia organizmu, rozruchu ciała, natomiast muszę pomyśleć nad siłownią, ponieważ jestem dosyć szczupły na gorze i przydałoby się popracować nad klatką oraz bicem.

 

Więcej grzechów nie pamiętam.

 

Kurwa, i pomyśleć, że większość facetów potrafi te rzeczy robić na "dzień dobry", a ja będąc starym koniem muszę się uczyć banałów w postaci tańca, randkowania, bywania wśród ludzi. Ech...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mapogo napisał:

Kurwa, i pomyśleć, że większość facetów potrafi te rzeczy robić na "dzień dobry", a ja będąc starym koniem muszę się uczyć banałów w postaci tańca, randkowania, bywania wśród ludzi. Ech...

Nie wiem jaki stary jesteś ale lepiej później niż wcale :P

 

Swoją droga zauważyłem ze mam problem ze sporą ilością punktow które tu wymieniłeś ...

 

Melduj jak ci idzie spełnianie celów. Zostało ci 8 miesięcy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.