Skocz do zawartości

Co tu może być grane?seks


Fioletowy

Rekomendowane odpowiedzi

Zagadałem na fb laskę, inny rodzaj oferty jej dałem.

Zapytała czy z sexem łącznie ta oferta moja,cos odpowiedziałem[nieistotne]

Dalsza cześć rozmowy wyglądała jakby ogólnie wszystko "na tak"

mówi ze chłopaka nie ma,po zdjęciach zgaduje że możliwe to jest.

Mówi że chce sexu ze mną,w dodatku zaproponowała że ONA MI da kase za sex,mam przyjechać,powiedziałem że jak już mam jechać taki kawał drogi to na pare dni chociaż.A i jeszcze mówiła że rodzice wyjeżdżają własnie za 3 dni a teraz to już 2 dni.

Gdzie tu jest haczyk????

Jedyne co mam prawdziwe na fb to zdjęcie twarzy.Poniżej jej zdjęcia(nie wszystkie)

 

Link usunięty przez moderatora.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żeby się nie okazało, że to Czesław z wąsem i nadwagą, który chce Cię przypiąć do kaloryfera i moczyć swoją pałkę w Twoim anusie. :lol:

 

 

ps.

Regulamin. Zaczynanie zdania dużą literą, odstępy po przecinkach i innych znakach, nie pisz post pod postem.

Edytowane przez blck.shp
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Fioletowy napisał:

mam film tej rozmowy ,a co śmierdzi?

Wytłumacz proszę, jak zdjęcia tej sroki pomagają nam w ocenie sytuacji. Cóż kluczowego wnoszą ?

Jak dla mnie to chcesz "pannie" koło pędzla zrobić wykorzystując TO forum.

 

Ps. Nie, nie znam jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fioletowy Nie ma nic za darmo, szczególnie od takich blondi która ma wysokie SMV.

 

To będzie tak jak z kupnem auta od handlarza oddalonego 300km. W ogłoszeniu igła a na miejscu szrot.

Handlarz myśli jak klijent jedzie 300km, to pewnie kupi.

Tak penie myśli ta laska, tylko nie wiem czy jest brzydka, czy na miejscu zażąda kasy za seks.

 

2 minuty temu, maruda napisał:

Wytłumacz proszę, jak zdjęcia tej sroki pomagają nam w ocenie sytuacji. Cóż kluczowego wnoszą ?

Jak dla mnie to chcesz "pannie" koło pędzla zrobić wykorzystując TO forum.

 

Całkiem możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.