Skocz do zawartości

Artykulik z neta - coś wam to przypomina?


Rekomendowane odpowiedzi

Poniżej artykuł z "Wprost"

 

Stary schemat. Poznać faceta, osaczyć, odciąć od rodziny, przyjaciół kumpli, żeby facet stracił jakiekolwiek oparcie z zewnątrz oraz aby facetowi nie daj boże ktoś nie otworzył oczu. Potem zarosnąć facetowi oczy waginą i można robić co się chce.  Dziwi, ale może można to tłumaczyć wiekiem i brakiem doświadczenia, że facet dopuścił do praktycznie tortur na sobie. 

 

Kolejny raz widać jak bardzo pańcie są skuteczne w odcinaniu swojej ofiary od środowiska w jakim żył ich facet. 

 

Kolejny raz ku przestrodze. Jak tylko zobaczycie, że pańcia próbuje najpierw łagodnie was odciąć od środowiska należy albo pańcię pogonić albo zginąć jak ćma w ogniu świecy.

 

 

 

Alex Skeel podzielił się swoją historią z „Daily Mail”. W ostatnim czasie jego była dziewczyna została skazana na 7,5 roku więzienia. To sprawiło, że mężczyzna odważył się opowiedzieć, jak wyglądał jego związek z Jordan Worth. 22-latka miała przez trzy lata psychicznie i fizycznie znęcać się nad Skeelem.

Szczegóły koszmaru

Para mieszkała w małej angielskiej wsi Stewartby. Z pozoru płomienne uczucie szybko przerodziło się w piekło. Worth do tego stopnia kontrolowała swojego chłopaka, że wybierała mu ubrania, które powinien nosić, zawiesiła mu konto na Facebooku oraz odizolowała 22-latka od jego przyjaciół. Na tym nie koniec. Skeel przyznał, że kobieta dźgała go nożem i polewała wrzątkiem. W związku z licznymi ranami wdało się zakażenie, które dzięki szybkiej opiece medycznej, udało się zaleczyć.

Jak przyznaje Skeel, swoją przyszłą partnerkę poznał mając 16 lat. – To była prawdopodobnie jedyna dziewczyna, która się mną zainteresowała. Wcześniej nie byłem w związku. Ale ona użyła mojej historii jako swojego atutu, by robić to, co chce – opowiedział 22-latek. I dodał, że ufał Worh, która początkowo go chwaliła. Jednak później kobieta chciała doprowadzić do tego, by mężczyzna się zmienił.

Reakcja sąsiadów

O tym, że 22-latka psychicznie dręczyła swojego partnera, wiedziała jego rodzina. – Moja rodzina wiedziała, że znęcała się nade mną psychicznie, ale nie wiedzieli o przemocy fizycznej. Przez dwa lata trzymała mnie z daleka od nich – przyznał Skeel. W końcu zareagowali sąsiedzi, którzy pewnego dnia usłyszeli krzyki w domu pary. Na miejsce przyjechało pogotowie, a lekarze zauważyli, że mężczyzna ma rany na rękach oraz oparzenia, które zostały zaklejone samoprzylepną folią. Kilka dni później Worth została aresztowana.

  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak niską trzeba mieć samoocenę i mocne parcie na znalezienie "miłości", żeby na takie coś drugiej osobie pozwalać. Dla mnie dramat. Ja rozumiem stopniowe przejmowanie kontroli, spantoflenie itd ale, akcje typu nóż, polewanie wrzątkiem, pewnie też go biła skoro i do tamtych rzeczy dochodziło. Gdzie instynkt samozachowawczy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, rozumiem wszystko ale toć to samiec beta nawet nie był że dał tak sobą pomiatać. 

Odnośnie kobiety, widocznie była chora, znalazła ofiarę i tyle. ;) To odosobniony przypadek. Co prawda schemat przejęcia kontroli nad facetem jest podobny, ale przecież nie każda suka robi takie rzeczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I taki gościu Ci powie w twarz z pogardą, że jesteś nikim bo jesteś singlem i nie masz "rodziny".

 

Oni też udawali szczęście - a za zamkniętymi drzwiami piekło. I później lud się chełpi, że zna szczęśliwa parę która jest taka szczęśliwa ze sobą :>

  • Like 9
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2018 o 18:21, rarek2 napisał:

Jak przyznaje Skeel, swoją przyszłą partnerkę poznał mając 16 lat. – To była prawdopodobnie jedyna dziewczyna, która się mną zainteresowała. Wcześniej nie byłem w związku

Zdaje się, że w tym fragmencie tkwi całe sedno problemu tego gościa. Mam nadzieję, że bohater tej historii czegoś się nauczył i wyciągnie wnioski na przeszłość.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

I taki gościu Ci powie w twarz z pogardą, że jesteś nikim bo jesteś singlem i nie masz "rodziny".

A szkoda nawet gadać. Ostatnio od typa, który jest wiecznie nieszczęśliwy przez dupe bo ta traktuje go jak gówno  usłyszałem, że jak do 30stki nie znajde dziewczyny to sie powieszę.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2018 o 18:21, rarek2 napisał:

Kolejny raz ku przestrodze. Jak tylko zobaczycie, że pańcia próbuje najpierw łagodnie was odciąć od środowiska należy albo pańcię pogonić albo zginąć jak ćma w ogniu świecy

Tak, życiowo ważne!  Podkreślam to wężykiem, wężykiem!

 

22 godziny temu, Morty napisał:

To odosobniony przypadek.

Myślę że te przypadki nie są takie rzadkie i można je niestety liczyć w procentach, nie w promilach.

 

W dniu 22.04.2018 o 09:20, Fedde napisał:

Gdzie instynkt samozachowawczy.

Słusznie, tu gościu powinien zacząć pracę nad swoją głową.

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.