Skocz do zawartości

Czapka z głowy, kłaniam się nisko.


RockwellB1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Lat 28, nick od bombowca :)

Wpadłem na to forum z przypadku gdy po jednej z randek nie wiedziałem o co chodzi i kolega zasugerował "shit test" więc zacząłem drążyć co to kurka jest? I czytając te forum wychodzę z podziemia! Kurka jaki ja byłem głupi. Byłem białorycerzem. Byłem i nie będę. Kroczę w końcu dobrze obraną ścieżką. Jestem w mega ciekawym przełomowym momencie w moich relacjach z kobietami bo nabywając teorię przechodzę do praktyki i zaczynam się uczyć fantastycznych rzeczy. I powoli zaczynam widzieć, że to wszystko to prawda. Byłem młody i głupi. Teraz jestem dalej młody ale mądrzejszy. Póki co siedzę na portalu randkowym i póki co nie interesuje mnie ONS ale żeby nawiązywać relacje, wyciągać wnioski, uczyć się na błędach i nic nie zakładam, a jak się trafi kiedyś jakiś koralik złoty to samo coś wyjdzie. Lecz jak widzę co się dzieje po tych spotkaniach, oraz ogólnie jak wygląda atencja do Pań nawet z niskim SMV to powoli zacznę się ulatniać albo traktować jako dopełnienie i zacznę podchodzić na ulicy. Kwestia przełamania pierwszych lodów bo charakter mam taki, że mam jaja to zrobić. Powoli nabiorę wiedzy, praktyki. I już czuję, w jakiś sposób że mam z górki. Widzę, w sobie duże zmiany, nie udawane przed samym sobą. To obudzenie naturalnych instynktów. W końcu przestałem się na każdej randce nastawiać, że może jakiś związek z tego będzie, po prostu bawię się będąc na portalu randkowym i zero do bani. Idę bezmyślnie na spotkanie, nie myślę o czym będziemy rozmawiać, to się samo ma dziać i się dzieje. I wchodzę na takiej lucie, (luta w moim regionie - power), że jest zero stressu i czegokolwiek, mogę podjąć rozmowę z każdą. Co ma być to będzie, ja nie muszę nic a przyszedłem, żeby miło spędzić czas i cieszyć się rozmową. Aha i buty przed spotkaniem czyściłem bo były brudne, a nie dla niej, od taka przenośnia. Na marginesie jutro kolejna randka, może przyjdzie jakaś miła istotka i dobrze czas spędzimy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Drizzt zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.