Skocz do zawartości

Roszczenia żydowskie


manygguh

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Nie widzę nigdzie podobnego tematu, a temat jest ważny. Problem presji Izraela na Polskę odnośnie roszczeń od jakiegoś czasu jest coraz bardziej palący. Chcę go tu nagłośnić, bo ostatnio robi się naprawdę słabo, a może też jest jakieś rozwiązanie do tej sytuacji. Pojawia się kwota 1 biliona złotych.

 

Idea Polin (Judeopolonii) jak najbardziej jest żywa. Henry Kissinger powiedział, że izrael jest geopolitycznie nie do utrzymania. To tłumaczyłoby sytuacje polityczno-gospodarczą na terenach byłej Chazarii (obszar Ukrainy i Polski, który był w 1 tysiącleciu zamieszkany przez Chazarów, tureckie plemię, które przyjęło judaizm i od którego wywodzą się "żydzi" aszkenazyjscy). Wywołanie trudności ekonomicznych i politycznych w tych krajach ma na celu wypchanie autochtonicznej ludności i zrobienie miejsca dla żydów. Poza tym jest to wentyl bezpieczeństwa, bo najbardziej ambitni i wkurwieni wyjadą jako pierwsi. Zostają ci, którym wystarczy piwo vip i teleturniej w telewizji, gdzie zgaduje się literki albo piosenki. 

 

Na Ukrainie ten proces już zachodzi bardzo szybko. Oficjalnie mieszka tam 44 miliony ludzi, ale faktyczne dane są inne: Odejmijmy 2 miliony na Donbasie, w regionie niekontrolowanym przez Ukrainę, 2 miliony w Polsce, 5 milionów w Rosji i milion w innych krajach (ludzie, którzy wyjechali do USA, Kanady, Węgier, Włoch, Białorusi, Czech etc.). W efekcie wychodzi ok 34 milionów ludzi, z których duży odsetek to emeryci, inwalidzi, pijacy, narkomani, zarażeni AIDS, a spośród tych którzy to będą musieli utrzymywać, wielu chce po prostu stamtąd wyjechać na stałe. Plus oczywiście ujemny przyrost naturalny. Nieoficjalna stolica żydów na Ukrainie, to Dniepropietrowsk. Znajduje się tam jeden z największych centrów żydowskich na świecie - Menora.

 

https://www.salon24.pl/u/niewiarygodne/587492,centrum-menora-w-dniepropietrowsku-na-ukrainie

 

Trochę więcej na temat Chazarów i przesiedleń.

http://www.bibula.com/?p=78647

 

Podobnie sytuacja wygląda w Polsce, gdzie ludzie są wypychani na zachód. Jeżeli policzymy lata 90-te (migracje zwłaszcza do USA, Kanady i Australii) oraz okres po wstąpieniu do UE, to uzbiera nam się kilka milionów ludzi, najczęściej w wieku reprodukcyjno-produkcyjnym, dodatkowo ci ludzie założyli swoje rodziny na obczyźnie i ich dzieci już są wychowywane na obywateli tamtych krajów w większości. Oznacza to, że z perspektywy Polski są oni straconymi obywatelami/mieszkańcami. W międzyczasie żydzi dostają polskie paszporty, mimo że wielu z nich nienawidzi Polski (za sprawą propagandy w mediach i systemie edukacji) i nie mówi po polsku:

 

http://telewizjarepublika.pl/quotrozdajemy-izraelskim-zydom-obywatelstwa-jak-ulotkiquot,16442.html

 

http://www.fronda.pl/a/paszporty-gratis-zydzi-masowo-dostaja-polskie-obywatelstwo,35620.html

A Polacy z Kazachstanu, czy innych obszarów byłego ZSRR czekają i czekają i nic.

 

Płacenie roszczeń jest jak najbardziej realne, Serbia już płaci. Niemcy zapłacili.

 

 

Akty poddaństwa i latania z wywalonym językiem polskich polityków względem przedstawicieli narodu wybranego (wybranego przez nich samych). Kilka ciekawych faktów od Morawieckim:

 

 

Na sile przybierają również prywatne inicjatywy (najpewniej przy wsparciu państwa izrael). Żydzi chcą sądowo uzyskać polską wieś na małopolsce:

 

http://zegocina.in/zydzi-domagaja-sie-zwrotu-nieruchomosci-w-centrum-zegociny/ 

 

Żydzi atakowali Polskę już wcześniej, ale wyrok sądowy w USA był na korzyść Polski:

http://www.polishclub.org/2018/02/06/przypominamy-obowiazuje-wyrok-sadu-najwyzszego-usa-ktory-odrzucil-roszczenia-zydow/

 

Warto również dodać, że Polska już swojego czasu już spłaciła "dług" w czasach PRL-u (dokument w linku w pdf-ie na samym dole)

http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=1772

 

Z żydami będzie niesamowicie ciężko wygrać, nawet przy sprzeciwie politycznym. Żydzi mogą za pomocą USA:

1) zrobić majdan jak na Ukrainie i zmienić władzę

https://www.polishclub.org/2018/04/17/czy-ofensywa-zydowska-odsunie-pis-od-wladzy/

2) zrobić izolacje gospodarczą jak to teraz robią Iranowi czy Rosji

3) zrobić nalot jak w Iraku (Polka ma ogromne zasoby surowców naturalnych oraz możliwości do rozwoju energii geotermalnej) 

 

W dłuższym rozrachunku jawny sprzeciw nie uda się. Ale co zwykli obywatele mogą zrobić? Naprawdę jesteśmy tak bezradni?

  • Like 7
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę stworzyć niedługą prezentację na obojętnie jaki temat z języka niemieckiego. Planuję przedstawić stosunki polsko-żydowskie z uwzględnieniem eksportu tamtejszych żydów do Polin z Izraela, ująć kwestie roszczeń żydowskich i fałszowania naszej historii. Jak mogłoby to zostać odebrane? Grupka ćwiczeniowa ma z 13-14 osób. Jest to uniwersytet.

Edytowane przez rejdi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rejdi Możesz rozpętać piekiełko. Takie tematy, dość mocno niepoprawne politycznie, nie były na uniwersytetach miło widziane, przynajmniej kiedy ja studiowałem. Zakładam, że nic się od tamtego czasu nie zmieniło. Sam miałem kiedyś na jednych z zajęć do przedstawienia temat dość wtedy niepopularny i kontrowersyjny i miny osób mnie słuchających oraz prowadzącej ćwiczenia były mocno skwaszone. Po skończeniu przeze mnie była dyskusja, jakieś pytania do mnie i się zaczeło:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa polityczna w Polsce to klasa śmieciowa. Służą wszystkim dookoła, tylko nie Polakom. Problem wynika z mentalności. Każdy chce jak najwięcej zagarnąć dla siebie mając gdzieś wspólne dobro kraju i jego obywateli. PiS po części zabrał się za to towarzystwo, ale to jest tylko kosmetyka. Nikt nie siedzi, sami się od kilku lat obławiają na kontraktach i posadach w spółkach skarbu państwa.

 

Nie wiem co by się musiało wydarzyć, aby zmienić ten stan rzeczy. Nawet jak odsunie się ich od władzy to dalej pozostaje problem mentalności.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zuckerfrei napisał:

Dlaczego klasa polityczna w Polsce, jest jaka jest? Dlaczego sie uginamy? Prosze, o króciutka odpowiedź.

Dlatego, że klasa rządząca jest żydowskiego/ chazarskiego pochodzenia, a pozostała część gojów jest przez nich kupiona. Czołowym politykiem nigdy nie zostanie ktoś, kto reprezentuje polską rację stanu. Zawsze jest na niego jakiś kompromat. Taka osoba potem robi, co się jej każe a jednocześnie kreuje wizerunek dla plebsu, że to jednak ona rozdaje karty. 

 

Stopień infiltracji Polski przez Izrael jest tak wielki, że nie wiem nawet co napisać dalej. Mają nawet władzę nad naszą wodą, tutaj artykuł dr. Jaśkowskiego:

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/05/zydowskie-koncerny-przejmuja-polska-wode-pitna/ . Właśnie takie osoby pozwalają na oddanie strategicznych działów gospodarki.

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna tam mentalność. Po prostu mamy zainstalowaną obcą agenturę od ponad 300 lat. Gdyby było tak w innych krajach to nagle by się okazało, że "ta" mentalność jest charakterystyczna dla okupowanych narodów. Co do tematu rozczeń Żydowskich i wykupowania polskich ziem to mam już dość tego temtu. Tylko coraz bardziej pogarsza nastrój. Nie mam na to żadnego wpływu. Część Polaków na pewno wyląduje na ulicach i co zrobisz nic nie zrobisz. Mamy władzę okupacyjną, która ewidentnie leje na to co się dzieje a wręcz nawet przyzwala.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto się z tym zapoznać to wyjaśnia bardzo wiele...

http://niezaleznemediapodlasia.pl/45-zasad-zniewolenia-narodu-polskiegotajne-przemowienie-jakuba-bermana/

 

Mamy władzę okupacyjną, która ewidentnie leje na to co się dzieje a wręcz nawet przyzwala.

 

Ja bym powiedział że sama do tego dąży i stawia zasłonę dymną...

Nie złapiesz ryby na pusty haczyk , trzeba nadziać tłustego robala i poczekać...

Edytowane przez kryss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym kraju NIGDY za demokracji - jakiejkolwiek - nie było dobrze. Ta "mentalność" wyjebania sie na dobro ojczyzny ze względu na prywatę wypłynęło za czasów sarmackich i tak nadal sie utrzymuje - pomachać szabelka, powykrzykiwac jeden na drugiego, pokłócić sie, chuja ustalić i sprzedać głos za żydowskie szekle, niemieckie euro czy ruskie ruble. W tym kraju MUSI być jeden klient ktory złapie wszystkich za pysk jak ujadającego psa i potrząśnie gdy będzie potrzeba - tyle ze ktos taki sam nigdy na szczyt nie dojdzie w świetle prawa. Ktos taki MUSI zostać przez ludzi wyniesiony - siła. Za wolność ZAWSZE płaci sie krwią - to jest jej waluta. U nas "wolność"/"suwerenność" sobie "przekazano" - dobre sobie :) Ja czytając książkę saj-faj czy fantazy nie uwierzyłbym w taka brednie. 

Edytowane przez lxdead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezydent Izraela perfidnie złamał w Polsce ustawę IPN a Duda go krył. KŚ dla takich polityków (najlepiej publiczny stryczek). Pewnie wtedy cały PIS musiałby podzielić taki los. Jak się nie wkurzyć kiedy nas bezczelnie sprzedają w dodatku pokazują, że prawo jest gówno warte i działa tylko wobec biednych i słabych.

 

 

Wykupują polskie ziemie i wezmą się za lasy państwowe. Do tych rozbiorów dołączają się niemcy na zachodzie i ukraińcy banderowcy na wschodzie. Szczują nas biznesem holokaustu i straszą Ameryką. Jeszcze być może chcą nas wplątać w konflikt w Syrii. W dodatku na świat idzie propaganda, że Polska była w sojuszu z III rzeszą i wspólnie mordowali. Miałem nie zaglądać do tych filmików ale już przeginają. Ten kraj tonie a 4 polski rozbiór chyba coraz bardziej przyspiesza. Po tym rozbiorze będzie totalna bieda i zniewolenie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lewa do prawa zdrajcy. Należy wyplewić jednych i drugich. Jeżeli ktoś stawia swoje dobro wyżej niż dobro ogółu to należy się takich ludzi pozbyć. Karierowiczów w Polsce nie brakuje, niestety.

 

Potrzebujemy męża stanu, dyktatora, który chwyci wszystkich za mordę i zrobi z nimi porządek. Ale widząc te uśmieszki wzajemne PiS-PO (kumpel jest rady PiS, a lajkuje fanpage PO) rzygać się chce. Hipokryzja jednych i drugich osiąga apogeum.

 

Ani USA, ani Izrael, ani UE, ani Rosja nie są naszymi przyjaciółmi. Możemy jedynie budować porozumienie z Trójmorzem. Z krajami wymienionymi na początku TYLKO interesy gospodarcze, uderzając mocno pięścią w stół jeżeli coś ma działać na szkodę naszej racji stanu. A, że PiS na kolanach leci do Izraela, to wielki żal ,że mamy takie "elity". Wszyscy won.

 

Brałeś udział w machlojach ? Działałeś na szkodę Państwa ? Za takie coś wykluczenie społeczne. Coś, co jest gorsze od kary śmierci. Czarna karta z napisałem "Jestem zdrajcą ,działałem na szkodę własnej ojczyzny". Brak możliwości podjęcia pracy GDZIEKOLWIEK. Rejestr takich osób powinien widnieć w internecie, aby każdy sobie zobaczył, czy czasem jego znajomy/przyjaciel nie jest w tym spisie.

 

 

 

Edytowane przez doler
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę, że filmy w pierwszym poście zostały usunięte, bo kanał został usunięty. Było tam powiedziane, że Serbia płaci roszczenia Izraelowi za wypędzenie/ zniszczenie społeczności żydowskiej w rozmiarze 25.000 osób. Serbia była przy tym sojusznikiem Niemiec podczas w 2 Wojny Światowej. Jak wiemy, w Polsce ta społeczność była większa i miała więcej majątku. 

 

W drugim filmiku powiedziane było, że dzieci Morawieckiego chodzą do żydowskiej szkoły. 

 

Nowe wideo o postawie Gowina. Jeżeli zostanie usunięte, to po prostu nie głosujcie na niego. Ustawa o IPN zostanie dostosowana pod Izrael, nawet jeśli Trybunał Konstytucyjny uzna ją za zgodną z prawem. 

 

 

Edytowane przez manygguh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/19/2018 at 1:05 PM, zuckerfrei said:

Dlaczego klasa polityczna w Polsce, jest jaka jest? Dlaczego sie uginamy? Prosze, o króciutka odpowiedź. 

Zapewne Jaruś coś z tego ma. Być może zapewnienie o dozgonnej pomocy w utrzymaniu władzy od Jonengo Danielsa. W końcu ogon, który macha psem i to taaakim psem musi być potężny. A to, że jak przyjdzie do realizacji obietnicy się na niego wypną to już inna bajka - taka trochę doświadczalna, bo Żydzi nie są lojalni wobec nikogo poza sobą, i wobec Jarka też nie będą.

Z całego serca mu tego życzę, a jednocześnie wolałbym nie, bo to by oznaczało, że już po nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Partie czy politycy jakby nawet chcieli to niewiele mogą żydowstwu zrobić. Wiadomo: "mają" Stany, Banki Centralne, itd.

Rozwiązaniem jest oficjalny bojkot żydostwa przez obywateli, aby cały świat wiedział, że OBYWATELE są nie tyle antysemitami, co widzą co się dzieje na świecie. Drugim krokiem byłoby skumanie się z jakimiś muslimami. Żydy nienawidzą się z Arabami. Np. z takim Iranem, bo jak wiemy dysponują rakietkami.

Ogłosić oficjalny bojkot, embargo na wszystko co żydowskie. Wiem, mało możliwe, ale mam takie marzenie. Przynajmniej zacząłem od siebie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

W związku z tym, że śruba jest nam dokręcana, wstawiam w temacie kilka faktów, żeby zainteresowani byli na bieżąco:

 

 

Te deklaracje to prawny wstęp do tego, by ubiegać się o roszczenia i z egzekucji zrobić formalność.

 

A tutaj pierwsze tak otwarte ponaglenie ze strony amerykańskiego polityka wyższego szczebla:

 

 

Edytowane przez manygguh
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
On 5/8/2018 at 1:20 PM, manygguh said:

Serbia płaci roszczenia Izraelowi

Płaci, płaci.

 

Rumunia też płaci.

 

Ale to wszystko byli alianci III Rzeszy. A nas się chce zwyczajnie oskubać i przejąć władzę nad krajem.

 

Na wykopie ktoś podawał ile było tych nieruchomości ale nie mogę znaleźć.

Mogę spróbować oszacować. W granicach dzisiejszej Polski żyło może z milion Żydów. Większość żyła na wschodzie, który teraz się nazywa Białoruś bądź Ukraina. Takie były czasy, że ludzie mili dużo dzieci ale bądźmy hojni i powiedzmy, że co piąty miał nieruchomość. To by było 200 tysięcy. Większość została zniszczona w czasie wojny, zwłaszcza w Warszawie, gdzie kamień na kamieniu nie pozostał, więc, niech będzie 100 tysięcy. Po 50tys.$ sztuka, to daje 5mld $. Gdzie te pozostałe 295? To jest zwykłe wymuszenie rozbójnicze przez instytucje,, bo osoby już nie żyją - w końcu jest 75 lat po wojnie a właścicielem mógł być tylko osobnik dorosły w czasie wybuchu czyli musi mieć minimum 98 lat. Te instytucje nie mają żadnych, absolutnie żadnych praw do jakiegokolwiek majątku w Polsce, zwłaszcza bezspadkowego. Spadkowy należy się spadkobiercom a nie WJRO (World Jewish Restitution Organization). Więc sprawa, z formalno-prawnego punktu widzenia jest prosta i jasna. Nie jest natomiast proste acz jest jasne jak słońce, że Amerykanie obiecali Żydom pomoc w uzyskaniu tych "odszkodowań" i obietnicy najwyraźniej dotrzymują tworząc ustawę 447.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.