Skocz do zawartości

Zachowanie się gimbusów (a najczęciej gimbusek)


Zły_Człowiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiele rzeczy mnie wkurw.... ale jest jedna rzecz, która wkurza mnie mocniej niż inne!

A są to... osoby około lat 14-17.  A szczególności..... SAMICE!

Pojedynczo takie przypadki idzie znieść, ale jak są w grupach.... masakra!

 

Przypadek 1:

Idę sobie do sklepu z kawą, wchodzę, a tam... 2 gimbusiary z jednym samcem i hihrajają (nie, nie śmieją) HIHRAJĄ na cały sklep!

Zachowywały się jakby były pod wpływem mocnych środków (niestety nie, bo policja dawno by ich zgarneła). A tu cisza i nagle HIHRANIE znowu! Samiec był cicho.

Co chwila gimbusiary uciszały się, gdy odpisywały na fb (bo to jest ograniczone, nie mogą jednocześnie robić 2 rzeczy na raz).

Zwracając uwagę na ubiór nie wyglądali, jakby byli z patoli.... ale słuchając sposobu mówienia..... brrrr  w przyszłości będą rozwijać patolę dzięki 500+.

Szybko kupiłem kawę i spadałem, bo mnie łeb bolał, współczując osobie tam pracującej.

 

Przypadek 2:

Poszedłem sobie do kina, przed filmem zająłem swoje miejsce. Za mną usiadły 5-6 gimbusiary.

Przez 20 minut przed filmem napieprzały na całe kino że po filmie pójdą na lody, szkoła itd. 500 słów na minutę :(

I oczywiście jak im się podoba aktor grający Buck'iego z MCU. I ŻE POJAWI SIĘ W SCENIE PO NAPISACH! Dzięki za spoiler, tępe dzidy! :angry:

Oczywiście jak w filmie był element śmieszny to one pierwsze najgłośniej hihrały!

I po pierwszej sekcji z napisami: CZEMU ta osoba mówi innym akcentem niż w poprzednim? Zfnawczynie tematu Marvela....

GDZIE BUCKY!!!!!!

I gdy pojawił się nasz ukochany kumpel Kapitana Ameryki:

-BUCKY!!!!!! UUUUUUUU AAAAAAAAAA!!!!! Kur**! Jak sapały! Orgazmu dostały!

 

Aż mi się niedobrze zrobiło... :( Mocno zepsuły mi odbiór filmu.....

Osoba która obok mnie siedziała, także miała mocne zażenowanie na twarzy.

Normalnie ostatnimi siłami woli trzymałem się, żeby ich nie opierdolić z góry na dół!

Jak ja współczuję im przyszłym facetom, oni nigdy się nie dowiedzą, że one już na zawsze będą zakochane w Buck'ym.... XD

(same nie mając niczego porównywalnego do zaoferowania).

 

Ja nie wiem czy ja stary jestem czy co...

Ja w ich wieku bym się tak nie zachował.... co ciekawe, dzieci siedzące przede mną miały duuuużo więcej kultury....

Kurła, kiedyś to było....

A oto foto tego pana:

bucky-barnes-might-not-be-in-black-panth

Czy ja wiem czy taki fajny? Widziałem lepszych aktorów z wyglądu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Pewno jest w tym źdźbło prawdy. Lecz zapomniał wół jak cielęciem był. Młodość jest głośna, szybka, szalona, ma swoje prawa.

Ja ten okres pamiętam doskonale. Byłem gnojony, niszczony tylko dlatego żę nie byłem 'cool" czyli nie piłem nie paliłem i nie mieszkałem w miejscu patologii jak oni. 

A mimo to, w kinach wszyscy siedzieli cicho, a w sklepach tylko najgorsza patola głośno pokazywała swoją miłość, a laski raczej się tego wstydziły.

13 godzin temu, lxdead napisał:

@Zły_Człowiek bez obrazy, ale czego się spodziewałeś na seansie filmu dla dzieci? Dorosłego zachowania od nieletnich? Temat już podobny był, ta młodzież jest produktem naszych czasów, tak jak my byliśmy produktem i nadal jesteśmy swoich - ot wszystko.

To nie jest tylko dla dzieci - mało jest fanów Marvela w Polsce? 

Dzieci potrafiły się zachować, a gimbusiary już nie?

Mnie by na miejscu wstyd by mnie spalił - co ciekawe, chłopaki którzy byli wraz z nimi siedzieli cicho. Da się? DA!

9 godzin temu, Unhomme napisał:

@Zły_Człowiek

Przeciez z takim podejsciem jakie Ty masz teraz to kazdy bedzie nie taki jak trzeba.

Tu chodzi o kulturę zachowania. Wkrótce zaczną spoilerować cały film przed seansem....

W moich czasach jakoś dało się ciszej rozmawiać, a nie napieprzać na całe miasto/kino.

Wcześniej jakoś laski się kryły że ktoś im się podoba, a teraz napieprzają wszem i wobec że podoba im się ten typ.

 

Plusem tego wszystkiego jest żę laski przestały się kryć na kogo lecą a na kogo nie - skończy się biało-rycerstwo - bo mili chłopcy wezmą się za siebie i wreszcie męskość wróci.

9 godzin temu, Sonic napisał:

Polecam kina studyjne, mniejszy odsetek motłochu.

W moim zadupiu nie ma takich. I tak kino moje zrobiło łaskę, że film z Marvela pokazali (bo rządzą nim komuchy i "patriotyczne" ścierwa). Greye, Papryki Vegi, i inne romantyczne ścierwa.

MCU i DCU jest unikane jak ogień. A jak jest emitowany to z 2 miesięcznym opóźnieniem.

 

 

Zrozumcie mnie, ja jestem BARDZO tolerancyjny, ale to przechodzi ludzkie pojęcie - żeby gimbusy były głośniejsze od małych dzieci na boisku?

Żeby dziewczyny SPAPAŁY Z PODNIECENIA ZA WAMI W KINIE? Serio?

I to udawanie: "jaki ja jestem dorosły" a zachowując się gorzej niż dziecko lat 3.

 

Podobno dziewczyny szybciej dorastają - taaaaaa, chyba szybciej nimi cipa rządzi.

 

 

Edytowane przez Zły_Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro byłeś, gnojony itd to mi przykro.

Ale co do tego ma hihranie, głośnie zachowanie, młodych dziewuch? 

Też mam tak, że czasem ogarnia wkurw, lecz szybko dochodzi do mnie ze chcą zwracać uwagę, szaleć itd. 

 

To okres największego roztrzepania (często popełnianych, życiowych błędów, też). Masz już różnice pokoleniową. Nigdy zgody nie będzie.  

 

 

Tak. Jesteś stary. A jak lubisz marvel kup bluray i w domu na spokojnie. (Ja tak robię). 

 

 

Tak dla beki:

-jestes stary i...

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się jak byłem w pewnym kinie studyjnym na Transpotting2. Wiecie, taka branżówka B)

No i tak się złożyło, że widownia w zasadzie dzieliła się na starą dragerkę i młodych ćpunków. Hipopo i takie niedoroby. Strach było na nich patrzeć. /ble

No i jakoś tak w połowie filmu stare dragusy wywaliły młodziaków z kina bo wkurwiały niemiłosiernie. Kopcili zresztą jakiś shit nie mający nic wspólnego z niczym przykładnym co strasznie irytowało, psuło klimat i odbiór filmu.

No nieważne.

 

W każdym bądź razie pierdolenie było identyczne jak w wspomnianych wcześniej przypadkach, Się nie da tego słuchać i już.

I nie zapomniałem, że cieleciem byłem, po prostu pewnych rzeczy się nie robiło i już.

Edytowane przez wroński
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zły_Człowiek

Uff widać masz zły okres. Wyluzuj, laski dawniej też takie były. Zapewne nie znałeś ich poza środowiskiem szkolnym. Podpowiem, że to iż taka zachowuje się karygodnie w miejscu publicznym nie oznacza, że jest patologiczna. Po prostu jest młoda i zależy jej na tym aby wypaść na fajną przed koleżankami. Poza tym pewnie ekstrawertyczki - oczywiście są też spokojne laski. Zawsze każde pokolenie będzie powtarzać "kurła, kiedyś to było" :P

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zły_Człowiek ja jakiś stary nie jestem, bo mam 25 lat, ale mnie te filmy po prostu żenują - nie dałbym rady tego obejrzeć choćby mi za to płacili ;) Fanów może i to ma dużo ale z tego co napisałeś widać jakich najwięcej - dzieciarni i, jak to określiłeś, gimbusów. Ostatnie filmy na których byłem w kinie to nowy Mad Max, BvS i Wonder Women i nie narzekałem na żadnym z seansów - pójdź na normalną godzinę seansu, najlepiej ostatnie, tak żeby z kina wyjść po północy ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lxdead napisał:

@Zły_Człowiek ja jakiś stary nie jestem, bo mam 25 lat, ale mnie te filmy po prostu żenują - nie dałbym rady tego obejrzeć choćby mi za to płacili ;) (...) BvS i Wonder Women i nie narzekałem na żadnym z seansów.

 

Z Marvel ciebie filmy żenują, a z DC już nie XD. Po prostu jesteś fan DC, i nie lubisz Marvela - a ten niestety masakruje filmowe uniwersum DC. Ta straszna Marta, którą nie mogą znieść Superman z Batmanem XD  Wonder Woman to taki dość feministyczny film - niby baby mieszkały i żyły bez facetów, a dzieci robili z piasku XD. Mad Max to zajebista seria, i czekam na kontynuacje! Ale DC robi lepsze animowane filmy :D

 

Jestem fanem komiksów, i niestety będę musiał się przyzwyczaić. :(

@Ksanti

Cytat

 

@Zły_Człowiek

Uff widać masz zły okres. Wyluzuj, laski dawniej też takie były.

 

Podpowiem, że to iż taka zachowuje się karygodnie w miejscu publicznym nie oznacza, że jest patologiczna. Po prostu jest młoda i zależy jej na tym aby wypaść na fajną przed koleżankami. Poza tym pewnie ekstrawertyczki - oczywiście są też spokojne laski. Zawsze każde pokolenie będzie powtarzać "kurła, kiedyś to było" :P

 

Pewnie mnie jakaś kobieta skrzywdziła :D Ja nie baba, ja nie mam okresów. Ja mam stany luz-wkurw XD

KURŁA, KIEDYŚ TO BYŁO! :D 

Czy ja wiem, wcześniej nie było widać takich gimbusek i nagle BUM! To był pierwszy taki seans, mam nadzieję że to był i ostatni....

Kiedyś gimbuski dbały o swoją ocenę by nie dostać metki ,,popieprzona" niestety, już się to zmieniło....

 

No i faktycznie, pewnie ekstrawertyczki - jako introwertyk szlag mnie od takich trafia - żrą energię jak te piranie brrrr.

6 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Tak. Jesteś stary. A jak lubisz marvel kup bluray i w domu na spokojnie. (Ja tak robię). 

Panie, za drogo! Już prędzej do zatoki popłynę. Dystrybutorzy ruchają ładnie na Polsce kasę. Co to ma być, by film na BR kosztował 150 zł? A na antycznym DVD 40 zł?

Dopóki ceny nie spadną, nie będę kupował BR. Bo BR rozpoczął się w 2007, mamy 2018 a ceny nic nie spadły? A DVD były już 1999 i przez 6-7 lat staniały, że płyta kosztuje 1zł?

A DVD nie będę kupował, bo mamy 2018, mam TV 4K, i nie ma sensu oglądać pixelozy 480p. No way.

 

 

 

W sumie temat się wyczerpał.

Szkoda, że tych bachorów już nikt nie wychowuje i robią co chcą. :(

Edytowane przez Zły_Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zły_Człowiek

No właśnie nie zwróciłem uwagi, ale psst. zlikwidowali gimnazja, więc nie ma już gimbusów :P No i jak się teraz rozróźni 16-stki od młodszych? :P W tamte wakacje widziałem taką młodą szprychę, ze jprdl (w tamtych rejonach jedynie podstawówka i gimnazjum) a widać było, że po lekcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zły_Człowiek napisał:

Z Marvel ciebie filmy żenują, a z DC już nie XD. Po prostu jesteś fan DC, i nie lubisz Marvela - a ten niestety masakruje filmowe uniwersum DC. Ta straszna Marta, którą nie mogą znieść Superman z Batmanem XD  Wonder Woman to taki dość feministyczny film - niby baby mieszkały i żyły bez facetów, a dzieci robili z piasku XD. Mad Max to zajebista seria, i czekam na kontynuacje! Ale DC robi lepsze animowane filmy :D

Kwestia gustu :) Rozumiem 2-3 filmy w jednej i tej samej tonacji - ale 7 czy 10 zrobione tak samo po prostu drażnią - mam wyjebane na jakieś DC/Marvele - lubię dobry film, podobał mi się pierwszy i drugi IM, na Kpt. Murice spałem, na Thorze to samo, Spidermany Raimiego uwielbiam, to samo z serią X-Men, swego czasu zbierałem z mutantami komiksy.

Czy "masakruje"? Póki co krytycznie bo gdyby patrząc na to ile pierwsze "instalmenty" zarobiły wychodzi na to że DC z $ wypadło na starcie lepiej, jednak co by nie mówić Suicide Squad i JL wypadły kiepsko. BvS z kolei jak dla mnie bije 3/4 tego co już Marvelowi udało się wypuścić - ale to już moja opinia a każdy ma własną.

Patrząc na WW - film był dobry, powiedziałbym wręcz że kalka animowanej wersji o tym samym tytule - wszystko zgodne z originem z oryginałów połączonych z New 52.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, michau napisał:

@Zły_Człowiek

Co Cie powstrzymało przed uciszeniem ich?

Prawa. Jakbym coś zrobił to one by mnie zjadły i pyskowały, co jak co, 1 vs 6....

Nie chciało mi się z gówniarami dyskutować, bo co to by dało? Nie dość że to kobiety, to jeszcze zbuntowane gimbuski. Moja gadka była by grochem o ścianę. :(

Na szczęście, bardzo znikoma jest szansa na ,,ponowne spotkanie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.