Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

Niechętnie przyznam, że progres względem "poka sowe" jest słyszalny, ale mimo wszystko sobie tego nie będę puszczał.:P

Haha, zwariowałem jak to zobaczyłem :D Strasznie słaba piosenka, ale znająć, życie pewnie pobiła już rekordy popularności (nawet nie sprawdzam).

Wcześniej już pisałem.
Jest zajebista.
Trochę fałszuje.
Jak pisałem kiedyś dziewczyna robi i zrobi karierę.

Oby jej szczęście dopisało.

Jedziesz szampan sex jejejejje

Edited by Łapinski

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Dworzanin.Herzoga
      Artykuł na:

http://niewygodne.info.pl/artykul9/Nadmierne--przywileje-rozwala-nasz-kraj-od-srodka.htm

Tekst mimo, że krótki, a tytuł trochę clickbaitowy, jest dosyć treściwy i wygląda wiarygodnie - czytałem już kiedyś o sprawach poruszonych w nim w kilku innych źródłach.
      Co sądzicie na ten temat?
    • By Figurantowy
      Witam,
      Przeczytałem przed chwilą artykuł o prężnie rozwijającej się branży sztucznej inteligencji, VR i robotów celem zaspokojenia seksualnych popędów ludzi. Czy waszym zdaniem w dobie kryzysu instytucji małżeństwa i rewolucji seksualnej takie wynalazki będą się stawać popularniejsze? Jeśli lalki się staną niesamowicie realistyczne a sztuczna inteligencja będzie doskonale upodabniać tą naturalnie ludzką to co ludzie wybiorą? 
    • By RENGERS
      Siema, jestem atrakcyjnym  25 letnim dobrze zbudowanym mężczyzną, 186, 90 kg, kasa  na drogie  ciuchy itd.
       Mam pasję  z której w każdej chwili mogę ładnie zarobić i do tego kilka mniejszych zainteresowań , aktualnie nie pracuję,  mam spore oszczędności z których żyję.

Nigdy nie miałem problemu z kobietami.
      Jestem pewny siebie i zadufany w sobie-  (muszę to poprawić bo bywam arogancki )

Do tej pory miałem kilkadziesiąt   kobiet- głównie w moim wieku- większość z nich sama inicjowała kontakt, albo bezczelnie się do mnie uśmiechała, więc to ja podchodziłem. Praktycznie zawsze seks na 1 spotkaniu, po gadce, winku, zawsze luz, spontan-  totalne szaleństwo z kobietami przychodziło mi łatwo.

W sumie mógłbym potroić, baaa podejrzewam że mógłbym mieć baaardzo dużo babek, lecz  staram się opanowywać swoje młode żądze i nie skupiać się na seksualności- ponieważ  mi  to szkodzi, no i większość stosunków z kobietami nie sprawiła mi zbyt dużej fizycznej przyjemności ( prezerwatywa , mechaniczność stosunku ), szczerze mówiąc to większości z nich nawet nie pamiętam.

Do sedna...

Dobrze by było  się od was  dowiedzieć, czy jest słusznym sypiać z kobietami od razu, wcześnie czy może warto by było poczekać -  pod kątem związku.
      Chciałbym wejść pierwszy raz w życiu w związek i nie wiem  czy kobiety które oddają się od razu mogą być potencjalnymi kandydatkami czy też nie- czy to od razu skreśla dziewczynę na potencjalną partnerkę ? Oczywiście prawie za każdym razem jak już  kobitę rozbierałem mówiły że one takie nie są itd. ja kiwałem głową  i działałem dalej- wiadomo shit-test, który dzielnie odbijałem swoimi ruchami frykcyjnymi.

Takie życie mnie znudziło, chciałbym czegoś więcej z jedną partnerką, chciałbym może troszkę zaryzykować i  być trochę bliżej z jedną panią - może to mój lęk przed czymś więcej z kobietami...

Czas poczuć coś więcej aniżeli łóżkowe przeboje- sam seks jest  PRZEREKLAMOWANY, stąd pytanie.

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

• By Rodanek
      Nie żyje  Marie Fredrikson z zespoły 'Roxette". Odeszła w wieku 61 lat. Była wielka.

• By Patton
      Od dawna wiedziałem, że któryś z nich w końcu spróbuje coś takiego zrobić.

https://fakty.interia.pl/polska/news-podejrzewany-o-planowanie-zamachu-ukrainiec-w-rekach-abw,nId,3380535
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.