Skocz do zawartości

Eksperyment - dodałem ogłoszenie bez zdjęcia


Maurycy

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że na portalach randkowych laski głównie kierują się zdjęciem (nigdy nie miałem tam konta, ani nie mam zamiaru zakładać), postanowiłem dodać "ogłoszenie matrymonialne" - rany, jak to brzmi!! :D na pewnym portalu z ogłoszeniami lokalnymi. Chodzi o duże miasto oczywiście, dlatego odzew był spory, nie spodziewałem się tego. 

 

W 10 godzin dostałem odpowiedzi od 6-ciu dziewczyn. Wszystkie były młodsze 2-4 lata. Nie pytały o zdjęcie - póki co. Nie mam się w sumie czego wstydzić, jestem dość wysoki i wysportowany. 

 

W ogłoszeniu napisałem w skrócie:

 

1. Że jestem wysoki i uprawiam sport. 

2. Lubię podróże. 

3. Lubię aktywnie spędzać czas. 

4. Skończyłem już studia i pracuję. 

 

Od 2 dziewczyn dostałem natychmiastową ofertę spotkania. Trochę się boję, bo mogę trafić na pasztety z uwagi na to, że sam nie dodałem zdjęcia, więc tak trochę głupio oczekiwać, że ktoś mi je prześle :D

 

Zobaczymy, jak to dalej się potoczy, ale szczerze mówiąc - jestem bardzo zaskoczony! 

 

 

Edytowane przez Maurycy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sonar zwariowal i pokazuje: 

!pasztety detected!

 

Pamietaj, napisałeś prawdę o swoim wyglądzie, co robią damy? Nawet Divy w ogłoszeniach kłamią, No na temat wzrostu.  

 

Ostrożnie, opisuj, ile dziewczyn za wschodniej granicy, pamiętaj mogą być też naciągaczki. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maurycy Próbuj, próbuj ;) Jakby co to zdawaj nam relację :P Ja pokombinowałem tak jak Ty, tyle że na pewnym portalu randkowym - jakby to nie zabrzmiało. Opis, bez zdjęć - oczywiście ofert nie miałem za dużo ale trafiłem na dwie dziewuchy, jedna konkretna i jedna niby konkretna - którą rozgryzłem, przejrzałem i skreśliłem szybciutko. A druga, póki co strzał w 10 - ale ręka na pulsie jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Maurycy napisał:

Dostałem dzisiaj zdjęcie :) Laska 6/10, szału nie ma, ale nie ma się co dziwić, skoro odpowiedziała na ogłoszenie bez zdjęcia :D

Szok że „aż” 6/10. Mi się zdażyło tylko raz żeby łaska pierwsza zastukała na portalu. 4/10 ale mówię chociaż poklikam w „między czasie”. Pachniało mi desperejszyn jak w 3ciej wiadomości chciała się umawiać, ale z nudów odbijałem wiadomości. Później się przypadkowo ujawniła, że ma kredyty. Chyba siłą woli ją odepchnąłem bo przestała pisać gdy głęboko pomyślałem „wypierdalaj”. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.