Skocz do zawartości

Cześć!


Bungo2

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam 34 lata i nie mam żony ani dzieci. W zasadzie, oprócz jednego kilkumiesięcznego epizodu, nigdy nie byłem w związku. Mimo to udało mi się zbudować pewien poziom pewności siebie w stosunku do kobiet. Wiem też, że podobam się ładnym kobietom i to mnie chyba "trzyma". Niestety czuję, że ten brak związków i w zasadzie zero doświadczeń to mój największy życiowy kompleks. Im więcej czytam forum, widzę też ile zagrożeń to stwarza.

Od roku staram się dość mocno pracować nad sobą - zacząłem od nofap i można powiedzieć, że wygrałem z nałogiem, który trawił mnie od późnej podstawówki (nie zrobiłem 90 dni, mój maks to ok 60 ale spokojnie daję radę miesiąc abstynencji - staram się też przesuwać tą granicę). Jak sądzę jest to też główna przyczyna innych moich problemów - walczę z lekkim lękiem społecznym, nieśmiałością, czasem stanami depresyjnymi. 

Z drugiej strony nie mogę powiedzieć, że jestem totalnym nieudacznikiem. Znam języki obce, mam ciekawą i dobrze płatną pracę (korpo). Mam też pasje - te na codzień - sporty walki, siłownia, kolarstwo i te "urlopowe" - snowboard, podróże z plecakiem po w zasadzie całym świecie. Czytam książki, uwielbiam muzykę i całkiem nieźle się na niej znam. 

Patrząc z boku, można by powiedzieć, że wiele mi nie brakuje. Nie jestem wysoki ale niski też nie, ot średni wzrost u nas w kraju. Kobiety w sumie chyba nawet mnie lubią.

Ostatni rok jest w moim odczuciu sporym progresem. Pomyślałem, że zalogowanie się tutaj i udział w tej społeczności może dać mi kopa do dalszych działań i dalszego rozwoju.

 

Pozdrawiam,

Bungo

 

P.S. Pseudo wzięte od bohatera książki Witkacego. Tak jak Bungo, złamałem sobie serce na Akne parę razy i, tak jak on, też miałem moment w którym ocknąłem się. Liczę tylko, że nie skończę jak on. Co mnie od niego różni, to mój antytalent artystyczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Drizzt zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.