Skocz do zawartości

[TRAP] Mój nowy kawałek


Rekomendowane odpowiedzi

Tłusty bit!

Podoba mi się dawaj wypuszczaj więcej bangierów.

Nie słuchaj się starszego pokolenia,zobacz co odjebał Lil Pump niby śpiewa o niczym jakby wrzucił te swoje nutki na jakieś forum pewnie 70% by powiedziało ze gówno.(w Polsce)

Trap dopiero raczkuje rób swoje nie ma żadnych reguł.

 

Esketit = Let's get it 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blck.shp jest to celowe działanie, nagrywane na przesterze, śmieszy mnie jak ktoś się wypowiada o poziomie tekstu w TRAPIE, nie atakuje ale trzeba być nisko żeby tego nie ogarniać,  , zresztą nie ma co gadać, kto się czai w tym środowisku ten kuma temat tyle, po prostu Polska.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Władca pustynnej Jarmarki

Mnie śmieszy, jak ktoś nie ma nic nie powiedzenia, a tłumaczy to tym, że to trap i nie musi być treści. W środowisku siedzę od dzieciaka kolego i co druga osoba w podziemiu nawija lepiej. Trochę pokory, chyba nie oczekiwałeś, że wszyscy będą Cię klepać po plecach, jaki zajebisty jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Według Mnie numer brzmi mało profesjonalnie.

Jakość jest słaba.Brzmi to jakbyś krzyczał w dużym pomieszczeniu.
A nie nagrywał w studio.Może być to również kwestia miksu.

Co do flow.Lecisz równo,lekko.To na plus.Do poprawy dykcja.Jest w tym kawałku bardzo niedbała.

Popracowałbym też ogólnie nad flow,aby nie był to po prostu rytmiczny krzyk to mikrofonu a fajna przyjemna nawijka.

Treści nie oceniam ,bo to indywidualna sprawa każdego twórcy.

Trzymam kciuki i czekam na kolejne kawałki.Będę obserwował !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.