Skocz do zawartości

Sex +35


aBIgail

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, aBIgail napisał:

No cóż,  u mnie to się sprawdziło, z czego się cieszę, to takie moje odrodzenie, albo urodzenie na nowo??

No tak :) Nihili novi sub sole.

Czas leci, licznik bije, do końca imprezy bliżej coraz - więc pijemy to co zostało bo za chwilę przyjdzie Kononowicz i nie będzie niczego :)

 

I żeby było jasne - potwierdzam, kobiety po 40-tce są najlepsze do "tych" celów. Osobiście uwielbiam i polecam :)

 

Korzyści wypływające z obcowania z damami w wieku rębnym (czyli takim jakiego wątek ten się tyczy) - są spore. Uzasadniałem to wielokrotnie - choćby tu:

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, aBIgail napisał:

Witam panie +35

Czy Wy także zauważyłyście po sobie że w pewnym wieku kobieta chce więcej,  częściej?  Że łatwiej ją podniecić? 

Hmm jestem 40+ i nie zauważyłam niczego takiego nawet jak byłam 35+ :D

Odkąd zaczęłam współżycie,  było to jak skończyłam 18 mam takie samo zapotrzebowanie na seks, niezmiennie chce więcej, częściej, więcej....ohh :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aBIgail napisał:

@Bonzo - rozumiem ze najlepsze tylko ze względu na brak ryzyka uwikłania w rodzinę?

A skąd. Nie tylko.

Ale to jeden z istotnych powodów.

 

Wszyscy wiemy (i to doskonale) o tym, że kobiety lubia chwycić faceta "na dziecko".

Bo to skuteczny sposób "upupienia" faceta.. Podobnie jak w "Ferdydurke" Gombrowicza. I to wręcz upupienia do śmierci a często i po niej.

 

Tymczasem dama po 40-tce ma wyraźnie większe:

1. Problemy z zajściem w ciążę

3. Niechęci na posiadanie dziecka, częstokroć juz kolejnego

 

Więc jej chęci na upupienie dzieckiem - są po pierwsze niższe a po drugie - mogą być co najwyżej mierzone na możliwości techniczne, ktore po 40-tym roku życia mogą być opisane w publikacji ginekologicznej opatrzonej tytułem "Galopem w dół".

 

Poza tym dama po 40-tce jako niestety mniej fizycznie atrakcyjna, zdaje sobie z tego sprawę i na przetargu o faceta ustawia znacznie niższą cenę wywoławczą, mniejsze jest postąpienie a czesto - nie ma konieczności wpłaty wadium. Bo oferentów mniejsze tabuny i na sali gdzie sie odbywa licytacja - mniej tłoczno o ile w ogóle tłoczno.

 

Dołożywszy do tego zazwyczaj mniejszą pruderię w tym wieku (a co mi tam, jak to mawiają koledzy Anglicy - "one kozie death") - w łóżku takie kobiety są wystrzałowe do tego stopnia, że jak to powtarza Brat @michau - sąsiednie wioski wychodzą na papierosa, w dodatku mając w dupie przepisy przeciwpożarowe.

 

Polecam :)

Edytowane przez Bonzo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.