Skocz do zawartości

Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Adolf, na jak długo.

   Kasy zabrakło, życie ma swoje scenariusze. Wspomogłem synów, jeden kupił mieszkanie, to pożyczka,

drugi opłacił kurs programisty java, też pożyczka. Zobaczymy jak będzie.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Nie u nas, zabrakło mu do pierwszej transzy, część wyłożyłem, ale podkreślam to pożyczka.

Jest też dobry aspekt tej sprawy, przestanie przewalać kasę na głupoty, mówi że w trzy lata spłaci bank,

daje mu pięć.

 

   Mieszkanie i tak jest na razie na mnie i babę, nie zgodziłem się aby było na syna. Raz że ma zwrócić kasę, dwa jest kawalerem

i nie wiem jak postąpi jak pozna jakąś szantrapę. Ten drugi argument przekonał babę, ale tylko dla tego że koleżanka tak powiedziała.:D

 

Tak że @zuckerfrei, trzeba myśleć za innych pakując swoją kasę w niepewne inwestycje.

Edytowane przez Adolf
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, zuckerfrei napisał:

Z mieszkaniem to pewno jakaś się da przygarnąć potem brzuszek i historia zatacza koło. 

   Tego się obawiam, dla tego mieszkanie przepisane po ślubie, niby są przeze mnie uprzedzeni odnośnie tematu bab, ale wolę dmuchać na zimne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Adolf napisał:

trzeba myśleć za innych pakując swoją kasę w niepewne inwestycje.

O to, to Adolf. Moj syn tez napomina o kupnie mieszkania, no ale na wplate chce od ojca. Tak ze dzieki Bracie. A na kampera jeszcze przyjdzie czas. Ja w tamtym roku zjezdzilem Polske corsa, od Helu po Zakopane.?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie zasmuciłeś @Adolf , szkoda ale wiadomo są ważniejsze sprawy. Ja jutro cisnę na oglądanie dwóch ambulansów i jednego T4 w tym celu właśnie. Z resztą obejrzałem ostatnio chyba z 30 aut tego typu tylko że ja mam budżet do 10tyś i koniecznie nie kamper żeby się nie rzucał w oczy no i nie musi być duży bo dla jednej osoby.

 

Przy okazji pytanie do posiadaczy, ile w trasie może spalić  VW TRANSPORTER T4  a ile RENAULT TRAFIC/OPEL VIVARO  bo auta tej wielkości mnie interesują choć od bidy nawet w DOBLO bym się zmieścił. Najbardziej by mi pasował FIAT SCUDO lub jego kuzyni ale ustrzelić takiego w dobrym stanie to jak znaleźć dziewicę w klasie maturalnej.

Edytowane przez jaro670
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeździłem vivaro z 2005 roku. 1.9 diesel. Spalanie, przy rozsądnej jeździe w trasie między 7,5-9 l/100 km. Fajne auto i w sam raz pod jednoosobowego kampera bez luksusów. 

Scudo też polecam, niestety jest mniejsze niż vivaro i będziesz też droższe. 

Sam osobiście Scudo nie miałem, ale do tej pory mam Doblo jako dostawczak i oprócz problemów z turbina i rdzą, to wystarczy lać ON i jechać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.