Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Zaloguj się, aby obserwować  
MoszeKortuxy

Pierwszy udany przeszczep moszny i penisa na świecie. “Wreszcie czuję się normalniejszy”

Polecane posty

http://www.focus.pl/artykul/pierwszy-udany-przeszczep-moszny-i-penisa-na-swiecie-wreszcie-czuje-sie-normalniejszy

Lekarze z Johns Hopkins University w USA skutecznie przeprowadzili wyjątkowo trudną operację. Jej efekt to powrót do normalnego życia dla ciężko rannego weterana.

Żołnierz, którego dane zgodnie z życzeniem nie zostały upublicznione, stracił genitalia gdy eksplodowała przy nim mina pułapka podczas misji w Afganistanie. Operacja trwała 14 godzin, brało w niej udział 11 chirurgów. Konieczne było przeszczepienie całego penisa, moszny oraz części ściany podbrzusza. 

Przyłączono także naczynia krwionośne, mięśnie, nerwy i cewkę moczową. 

- To rodzaj obrażenia, który wpływa także na umysł, trudno go zaakceptować – napisał żołnierz w oświadczeniu – Gdy obudziłem się po raz pierwszy wreszcie poczułem się normalniejszy. Nawet pewien,  że już ze mną wszystko w porządku.

Przez ostatnie kilka lat liczba udanych transplantacji penisów wzrosła, jednak ta była najbardziej skomplikowaną do tej pory. Konieczna była rekonstrukcja nie tylko krocza, ale i sporego fragmentu okolic miednicy. 

- Mamy nadzieję, że uda się przywrócić temu młodemu człowiekowi seksualne i wydalnicze funkcje bliskie normalności – napisał w oświadczeniu W. P. Andrew Lee, szef zespołu chirurgów plastycznych w szpitalu. 

Istnieje możliwość rekonstrukcji penisa używając tkanki z innego miejsca ciała. Wtedy jednak do erekcji potrzebne jest wszczepienie implantów, a to zwiększa ryzyko infekcji. 

Zobaczcie video przedstawiające jak przebiegała operacja.

• Dzięki 1
  • Smutny 1

Ciekawi mnie fizjologia jąder. Czy produkują nasienie a jeśli tak to czyje DNA jest w nim zawarte - dawcy czy biorcy.

• Like 1

@wrotycz i weź tutaj potem zapłodnij jakąś piękną (albo i nie) niewiastę, a ona o alimenty pozwie dwóch facetów.

Wiadomo, od tego z grobu nic nie wyciągnie, ale przy obecnych realiach prawnych..kto wie :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Voqlsky
      1)  Free Rider - Izrael w polityce USA. Nagranie z wykładu 25 sty 2019

• Przez Mordimer
      Link do artykułu - https://www.focus.pl/artykul/zal-po-rozstaniu-z-badan-wynika-ze-mezczyzni-odczuwaja-go-dluzej
      Dyskusja na wykop - https://www.wykop.pl/link/4752065/mezczyzni-cierpia-dluzej-po-rozstaniu/

To co starsi użytkownicy niejednokrotnie  opisywali w swoich historiach, mężczyzna okazuje większe przywiązanie do byłych/aktualnych partnerek - co jest oczywiście źródłem dalszych problemów. Kobieta jest w stanie przeskoczyć na inną gałąź momentalnie bez większych skrupułów, zapominając szybko o byłym partnerze.
      W ściekach internetu  niestety takie tematy nie cieszą się uznaniem, ale pojawiają się już częściej.
    • Przez EMKEJ
      "George Bush" opowiada nam jak on jego dziadek Prescot i inni manipulowali wydarzeniami, wywoływali konflikty, przeprowadzali operacje pod fałszywą flagą, aby doprowadzić świat do punktu w którym znajdujemy się obecnie.

Polecam obejrzeć film: 

Jak dla mnie bardzo ładnie się składa w całość to co obejrzałem. Pozostaje nam czekać na moment w którym zaczną nasz "czipować" dla naszego dobra 😕 
    • Przez deleteduser28
      https://www.animals24-7.org/2019/01/03/40-americans-canadians-killed-by-dogs-in-2018-31-by-pit-bulls/

Jakim prawem ci faszyści używają mowy nienawiści wobec pittbuli?
      Czy nie wiedzą, że to prowadzi do uprzedzeń rasowych? Jamniki bydlaki też mordują.

Poza tym te psy mają instynktowne poszanowanie parytetów i równego traktowania, oraz jakąś zbiorową świadomość:

Mam nadzieję, że obrońcy zwierząt interweniują.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.