Skocz do zawartości

Straciłam to ?


deomi

Rekomendowane odpowiedzi

@Florence No raczej, że jesteśmy różne.

@Maślanka jest różnica między: wyżywać się, a zaglądać, jak to napisał @giorgio.

Dlaczego słowo wyżywanie włożyłaś na miejsce zaglądanie?

I dlaczego oburzyłaś się po własnej interpretacji jego słów?

Nie zraziło Cię, że zostało napisane, że kobiety wyżywają się na mężczyznach.

Zastanawiające. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Maślanka napisał:

Swoją drogą ciekawe czy faceci są tu blokowani za zbędne cytaty lub wypowiedzi nie na temat :]

Swoją drogą ciekawe czy ktoś zaglądał do np wątku z ostrzeżeniami? To może by wiedział zamiast siać ferment.

2 godziny temu, Maślanka napisał:

Nie ukrywam, że myślałam w typowo kobiecy sposób, ale życie wiele weryfikuje. 

Zły czas, Ty nadal w ten sposób myślisz, co widać po wypowiedziach, które są co najmniej niegrzeczne.

2 godziny temu, Maślanka napisał:

Faktem jest, że niektóre Panie bronią tu niektórych męskich racji jakby na siłę, nawet bywa, że dorabiają do tego ideologię i ochoczo na wyrost krytykują kobiecą naturę, która, jak mówi Marek, po prostu taka jest.

Drogie panie, nie wiem czy wiedziałyście ale bronicie męskich racji na siłę. Tak was informuję, jakbyście były ciekawe, bo pewnie Was ktoś przymusza i przykłada Wam broń do skroni, żebyście czytały, komentowały i popierały męskie racje. Właśnie tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka Oczywiście absolutnie  nie miałam nie złego na myśli, stwierdziłam tylko fakt. ;)

 

A mnie bardziej zastanawia to, że Maślanka zarzuca coś, co w ogóle nie ma pokrycia w rzeczywistości i pisze aby pisać, czego nie rozumiem, bo swoje "wątpiwości" mogła rozwiać w przeciagu minuty i gdybym nie przeczytała "Swoją drogą ciekawe czy faceci są tu blokowani za zbędne cytaty lub wypowiedzi nie na temat :]" to pewnie bym już sie nie odezwała w tym temacie. :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tytuschrypus zazwyczaj jak mam coś do powiedzenia, to tak czynię jednak nie lubię wdawać się w dziwne dyskusje, zatargi, spory i wymiany zdań ,,o nic" Kompletnie mnie to nie interesuje.

 

Jeżeli chcę komuś coś przekazać lub doradzić wypowiadam swoją opinię, starając się tak skonstuować wypowiedź aby przekaz mojego zdania był jasny i konkretny i nie wymagał kolejnych wpisów. Jednak czasami nie da się rozwijającego się wątku zakończyć jednym wpisem z faktu podjętej dyskusji lub podirytowania czyimiś wpisami. Nikogo nie oceniam, ustosunkowuje się tylko do wpisów nie naruszając ogólnie przyjętych zasad współżycia społecznego.

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

41 minut temu, Lalka napisał:

@Maślanka jest różnica między: wyżywać się, a zaglądać, jak to napisał @giorgio.

Dlaczego słowo wyżywanie włożyłaś na miejsce zaglądanie?

I dlaczego oburzyłaś się po własnej interpretacji jego słów?

Nie zraziło Cię, że zostało napisane, że kobiety wyżywają się na mężczyznach.

Zastanawiające. 

 

 @Lalkakochania tyle lat się szukaliśmy, w końcu nasze dusze się odnalazły, a ja znalazłem kobietę, która mnie rozumie :):) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maślanka napisał:

jeśli masz wielką nadzieję mnie obrazić, to kiepsko Ci idzie.

Staram się zajmować w życiu sensownymi rzeczami, więc pudło. Ciekawe założenie - jakżeby inaczej, emocjonalnie traktujące moje wypowiedzi i przypisujące im intencje dotyczące oceny Twojej osoby. 

 

3 godziny temu, Maślanka napisał:

Akurat poczucie własnej wartości i wykształcenie mam na odpowiednim poziomie.

Wykształcenia pozwolę sobie nie skomentować, jeśli masz na myśli wyższe wykształcenie. To faktycznie spore osiągnięcie w dzisiejszych czasach. Poczucie własnej wartości? Gratulacje, ale jeśli jest takie jak myślę, to patrząc na Twoje wypowiedzi, za wysokie. 

 

3 godziny temu, Maślanka napisał:

Nie ukrywam, że myślałam w typowo kobiecy sposób, ale życie wiele weryfikuje. 

Czas przeszły jest zdecydowanie na wyrost i do tego właśnie zmierzam. 

 

3 godziny temu, Maślanka napisał:

Faktem jest, że niektóre Panie bronią tu niektórych męskich racji jakby na siłę, nawet bywa, że dorabiają do tego ideologię i ochoczo na wyrost krytykują kobiecą naturę,

A może warto wyciągnąć z tego wnioski? Może te Panie po prostu myślą i właśnie wnioski wyciągają? 

 

Ale nie, Ty musisz do tego dodawać emocjonalne, personalne zabarwienie i jakieś intencje. Męczące. Patrząc na to, w jaki sposób "argumentujesz" rozumiem doskonale, dlaczego podjęto decyzję o stworzeniu rezerwatu. 

 

Wracając do meritum i kończąc merytorycznie - zarzucasz krytykowanie kobiet na tym forum z racji płci, ja wskazałem Ci że nie wszystkie kobiety są krytykowane. Krytykowane są bezsensowne wypowiedzi, sensowne nie, niezależnie od płci. 

 

Twoje łapią się do tej pierwszej kategorii, ale to nie powód by uogolniać, zarzucać stronniczość a wręcz dyskryminację. Zacznij pisać z sensem a zobaczysz, że to że jesteś kobietą nie ma znaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.