Skocz do zawartości

Kongres Stanów Zjednoczonych przyjął antypolską ustawę S.447


hibi

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze tylko podpis "amerykańskiego" prezydenta i ustawa wchodzi w życie.

Teraz jasne dlaczego nas kraj tak chętnie odwiedzali i prezydent i nasz ukochany niemiecki sąsiad - Kanclerz, a i przecież angole też byli.

Doglądają swojego przyszłego majątku - hehe.  Nic ta Polska się nie zmienia na tle historii.

Oby było inaczej bo nas zajadą ekonomicznie.

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Ja nadal jeszcze w to nie mogę uwierzyć, jakim prawem obce państwo, rzekomy "strategiczny sojusznik" żeby do którego pojechać trzeba mieć wizę, może się tak wpierdalać w nasze Polskie sprawy.

Bo mu wybrańcy narodu pozwalają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

jakim prawem obce państwo, rzekomy "strategiczny sojusznik"

Żydzi mają silne lobby w USA + Polska jest zależna od USA.

 

W zasadzie poza Węgrami Polska nie ma takiego dobrego sojusznika. Problem w tym, że Węgry są słabsze od Polski.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy i jesteśmy krajem i sojusznikiem drugiego sortu i niestety sami jesteśmy temu winni bo dopuszczamy do tego ( tzn nasi politycy ).

Przez jebaną komunę jesteśmy mentalnie zjebani, zachowujemy się jak kolonia szukająca pana i władcy - jak brzydka panna szukająca  bolca. Wciąż poktuje mit że to co zachodnie jest lepsze a to co nasze i wschodnie gorsze i zaściankowe.

Nikt nie traktuje nas poważnie i się z nami nie liczy i nie będzie jeżeli wciąż będziemy partnerem z poziomu kolan i będziemy wciąż giąć karki. 

 

Edytowane przez wojkr
  • Like 5
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka nas druga Palestyna i tyle.

Znalezione obrazy dla zapytania palestyna izrael Jak sądzicie ile lat trzeba aby Polska wyglądała jak Palestyna w 2005 r.

 

   Zobaczycie zrobią nam getta dla Polaków, smutne to, tym bardziej że nie ma narodowej opcji politycznej, na którą warto głosować.

 

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Ja nadal jeszcze w to nie mogę uwierzyć, jakim prawem obce państwo, rzekomy "strategiczny sojusznik" żeby do którego pojechać trzeba mieć wizę, może się tak wpierdalać w nasze Polskie sprawy.

Zrób audycję jeśli możesz o tym, bo to ważne by ludzie o tym usłyszeli.Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Ludzie będą zajęci oglądaniem faktów na TVN, "Dlaczego ja", chlaniem albo pracą - bo tym zajmuje się statystyczna większość Polaków ;)  Każdy kto wyłamuje się poza schemat jest określany mianem idioty czy "rasisty", "nazisty" lub "nacjonalisty". Nie jesteś za PO to "jesteś PiSowcem" i na odwrót, nie jesteś za żadną z tych stron to jesteś nawiedzony - mentalność polaczków - nie Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lxdead

Ejj ale właśnie powiedzieli o tym w wiadomościach. Polsat lub TVN (tylko słyszałem). Narracja była taka, że ustawa jest dla picu i nie ma się czym przejmować. Nie ma mocy i tylko służy do jakiegoś tam sporządzania raportu, tjaaa. Poza tym też wspomnieli, że Żydzi bezprawnie stracili majątki. Niestety fakt, że wielu Polaków spotkał podobny los wszyscy mają w dupie...

 

@wojkr

Co do mentalności komunistycznej nie ma to nic do rzeczy. Nawet bez tej mentalności ludzie by gówno sami zrobili. To politycy i oddolne rewolucje (o ile w historii gdziekolwiek i kiedykolwiek były "spontaniczne") zmieniają rzeczywistość. Poza tym Polska jest słaba, więc musi lizać dupę mocniejszemu "sojusznikowi". Bez tego znowu Polska zniknęła by z mapy. Z drugiej strony nie wiadomo co lepsze. A polityczne elity ponoć mają wiadome korzenie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam słowa pana Stonogi jak podpity sfrustrowany przegranymi wyboramo mówił jak to nas Kaczyńskie karakany wyruchają jak nas PO nei wyruchało. Nigdy nie byłem turbo PISowcem, uważałem zawsze pIS za mniejsze zło od platformy, jakże się myliłem, tak nas karakany wyruchały jak nas platforma nie wyruchała, nie sądziłem, że to możliwe. I teraz patrzcie panowie ziemię zabiorą, wodę opodatkowali deszczową i głębinową żydki dostali wodociągi czyli legalnie się deszczówki nie napijesz, przy studni prywatnej pierdolną wodomierz a pejsate będą jak się wkurwią odkręcać wodę raz dziennie na dwie godziny i nas wyruchają jak palestyńczyków gdzie też doszło do tego, że im studnie niszczyli  i wydzielali wodę na metry sześcienne kurwy jebane u nas zamiast tego dopierdolą podatek i kosmiczne ceny.

 

Poczytajcie sobie jak palestyńczyków pejsate wyjebali, najpierw zabrali ziemię potem pozbawili bieżącej wody, za parę pokoleń określenie "Polin" może mieć zupełnie inne znaczenie niż dziś.

  • Like 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wojkr napisał:

Przykre ale prawdziwe ... jesteśmy rugowania z własnej kultury, tożsamości narodowej a może nawet z ziemi ??? - tylko o tym jeszcze nie wiemy

 

Bardzo Cię proszę o kropki na końcu zdania, znak zapytania bez spacji tylko od razu za słowem, kropeczki też.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, WąsatySamiec napisał:

Nigdy nie byłem turbo PISowcem, uważałem zawsze pIS za mniejsze zło od platformy, jakże się myliłem,

   Osobiście głosowałem na K'15, coś nie ufałem kaczorom, oraz na Judę w drugiej turze. Cóż, też wybrałem 

mniejsze zło, a tu kurwa taki kwiatek. Teraz odnośnie K'15 nie jestem pewien czy nie zostali oni wykreowani przez służby.

 

   Jaka rada panowie, kogo popierać w najbliższych wyborach?

Kogo typujecie do prawicy która będzie jednością. Bo na razie nie potrafią się skonsolidować i skaczą sobie do gardeł, jak by kłócili się o michę kaszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Ksanti napisał:

@lxdead

Ejj ale właśnie powiedzieli o tym w wiadomościach. Polsat lub TVN (tylko słyszałem). Narracja była taka, że ustawa jest dla picu i nie ma się czym przejmować. Nie ma mocy i tylko służy do jakiegoś tam sporządzania raportu, tjaaa. Poza tym też wspomnieli, że Żydzi bezprawnie stracili majątki. Niestety fakt, że wielu Polaków spotkał podobny los wszyscy mają w dupie...

 

 

 

Czyli bagatelizowanie sprawy - norma ;) Na jedno babka wróżyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Ja nadal jeszcze w to nie mogę uwierzyć, jakim prawem obce państwo, rzekomy "strategiczny sojusznik" żeby do którego pojechać trzeba mieć wizę, może się tak wpierdalać w nasze Polskie sprawy

USA to światowy hegemon, jeszcze, więc poczuwają się do roli nie wiadomo kogo. Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie.

 

Nie wiem czy słyszeliście Gowina, który w tv dziś rano mówił o tym, że ta ustawa nie zagraża polskim interesom. Mało się nie udławiłem przy śniadaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adolf napisał:

   Osobiście głosowałem na K'15, coś nie ufałem kaczorom, oraz na Judę w drugiej turze. Cóż, też wybrałem 

mniejsze zło, a tu kurwa taki kwiatek. Teraz odnośnie K'15 nie jestem pewien czy nie zostali oni wykreowani przez służby.

 

   Jaka rada panowie, kogo popierać w najbliższych wyborach?

Kogo typujecie do prawicy która będzie jednością. Bo na razie nie potrafią się skonsolidować i skaczą sobie do gardeł, jak by kłócili się o michę kaszy.

 

Ja mimo wszystkich tych pierdół którymi JKM potrafi zniechęcić do siebie ludzi, czy też raczej opinie publiczną (kobietę zawsze się trochę gwałci, za Hitlera były mniejsze podatki itd.) to Korwin od przeszło kilkudziesięciu lat cały czas powtarza jak mantrę to samo - i to szanuje. Ktoś może powiedzieć że "zmarnowany głos" - ja od 7 lat, jeśli jest opcja na niego zagłosować, głosuje.

 

Grzegorza Brauna też bardzo lubię, inteligentny, merytoryczny, rzeczowy - niestety żadnego ruchu czy partii nie zakłada, startował wcześniej w wyborach prezydenckich.

 

W sumie, cytując Diunę Herberta, najlepszym rządzącym jest ten, kto władzy nie pożąda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lxdead napisał:

W sumie, cytując Diunę Herberta, najlepszym rządzącym jest ten, kto władzy nie pożąda.

 

   To ja!:D

Miałem kilka propozycji w swojej karierze, abym objął stanowisko kierownika. Odmawiałem, nie chciałem.

Odpowiedzialność za los ludzki to duża odpowiedzialność. Nie chciałem tego, a za kilka stów nie będę się szmacił wobec nadzorcy.

 

   Ale, wobec takiej mojej postawy, do władzy dochodzili idioci, typu BMW, co to za prę judaszowych srebrników szmacili ludzi.

 

Dlatego nawiązując do tytułu, Trzymajmy się razem bo będąc biernym, dajemy oprawcy zabrać co się da. 

 

A panom eskimosom, serdeczne :

 

Znalezione obrazy dla zapytania serdeczne spierdalaj

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Adolf napisał:

Dlatego nawiązując do tytułu, Trzymajmy się razem bo będąc biernym, dajemy oprawcy zabrać co się da.

 

Przypomniał mi się cytat Edmunda Burke'a otwierający film z Willisem, "Łzy Słońca"

 

"Wystarczy, aby dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje"

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, lxdead napisał:

Ja mimo wszystkich tych pierdół którymi JKM potrafi zniechęcić do siebie ludzi, czy też raczej opinie publiczną (kobietę zawsze się trochę gwałci,

No bo tak jest :)

36 minut temu, lxdead napisał:

za Hitlera były mniejsze podatki itd.)

No bo były :)

36 minut temu, lxdead napisał:

to Korwin od przeszło kilkudziesięciu lat cały czas powtarza jak mantrę to samo - i to szanuje. Ktoś może powiedzieć że "zmarnowany głos" - ja od 7 lat, jeśli jest opcja na niego zagłosować, głosuje.

Ja od zawsze.

JKM znam osobiście od 25 lat jak nie dłużej. P. St. Michalkiewicza także.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bonzo Ja wiem że tak jest :D Chodzi o to że on taki tekst sypnie, a "media" obracają to przeciw niemu i robią z niego wariata - wszystko rodem z książek Orwella ;)

Jak ja mówię, specjalnie żeby podkurwić, dziadkom że wkrótce trzeba znowu na Korwina zagłosować to oni zaraz spazmów dostają - mózgi przeżarte propagandą TVN.. Ja się dziwię skąd u mnie te umiłowanie do prawej strony jak pół rodziny to socjaliści.. tragedia. Najgorsze jest to że jakieś dobre 90% starszego pokolenia ma tak nasrane w głowach - tylko PiS i PO. A młodsi to albo wyjebane na głosowania albo porozbijani bo tych Swetru i Kukizach..

 

No jak znasz osobiście JKM to nic tylko pozazdrościć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.