Skocz do zawartości

Kongres Stanów Zjednoczonych przyjął antypolską ustawę S.447


hibi

Rekomendowane odpowiedzi

@Ixdead

 

U mnie jest tak samo. Gdzieś czytałem, że tak się właśnie dzieje kiedy jest za dużo owiec powstają wilki by była zachowana pewna równowaga. Fajnie to opisał kiedyś Kamil Cebulski. W każdym bądź razie istnieje takie zjawisko, być może nawet sama natura się tego domaga.

Ja np. Mam identycznie tak samo jak TY, jestem zupełnie inny od moich rodziców czy rodziny oni też uwielbiają te socjale.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podpiszą, to i tak jest możliwość ignorowania roszczeń Żydowskich, nawet z pomocą USA, wystarczy mówić, że ich roszczenia są niezasadne, a tu dużo zależy od polityków. Trzeba z Chińczykami otworzyć nowy jedwabny szlak i tak się ustawić, że niezależnie z której strony wieje wiatr, to i tak płyniemy do przodu. Przykładowo Francisco Franco w Hiszpanii tak manewrował pomiędzy osią a aliantami, że nie tylko nie dał się wciągnąć w wojnę po żadnej ze stron, ale wynegocjował dużo rzeczy dla Hiszpanii. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, lxdead napisał:

No jak znasz osobiście JKM to nic tylko pozazdrościć ;)

No znam. Jeszcze na długo przed wyborami prezydenckimi w 1995 roku.

 

Mam trochę niewdzięczną rolę. Bo pośród wolnosciowców też nie do końca istnieje zrozumienie tego co JKM chciał powiedziec. Na przykład z tym "trochę się gwałci"

Moja mało wdzięczna rola polega na tym, że w środowisku jestem używany, jako ten, ktory "ma gadane i potrafi w lapidarny sposób wyjaśnić zawiłe kwestie" do - "weź idź i im wytłumacz co Korwin chciał powiedzieć"

 

Zazwyczaj się udaje pod warunkiem, że nie ma tam socjalistów.

 

Bo tym nie przetłumaczysz. Jak babie.

Oni od razu - "o, zwolennik kary śmierci czyli morderca", albo "o zwolennik Korwina czyli brutalny gwałciciel kobiet"

 

Do bardzo nielicznych trafia - "A cz to, że uważam iż AK-47 to bardzo dobry pistolet maszynowy - automatycznie mówi, że jestem komunistą ?"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baca1980 napisał:

Niby spoko, ale w komentarzach można przeczytać, że jesteśmy bezpieczni dopóki w Polsce nie zostanie uchwalona ustawa reprywatyzacyjna. Ta od Jakiego ponoć jest już wywalona do kosza i teraz mają zamiar pisać taką wspólnie z Izraelem. Wszystko, więc zależy od tego czy Izrael będzie chciał udupić Polaków czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ksanti napisał:

Niby spoko, ale w komentarzach można przeczytać, że jesteśmy bezpieczni dopóki w Polsce nie zostanie uchwalona ustawa reprywatyzacyjna. Ta od Jakiego ponoć jest już wywalona do kosza i teraz mają zamiar pisać taką wspólnie z Izraelem.

A więc po to był ten show z karaniem prywatnych właścicieli warszawskich kamienic. PiS pokazuje jaki jest dobry dla szarych obywateli, bo parę budynków odzyskał, a w międzyczasie przepchnie antypolską ustawę, która jeszcze bardziej ogołoci naród.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej takich informacji tym lepiej. Nigdy nie głosowałem i nie zamierzam. Czekam na narodową rewolucję i totalny zamordyzm który rozliczy ostatnie 100 lat.

 

Niech frekwencja spada jak najniżej. Tylko wtedy otworzy się szansa dla radykalnej opcji. Ewentualnie jakieś globalne przesilenie (wojna, katastrofa etc.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 25.04.2018 at 1:05 PM, Marek Kotoński said:

Ja nadal jeszcze w to nie mogę uwierzyć, jakim prawem obce państwo, rzekomy "strategiczny sojusznik" żeby do którego pojechać trzeba mieć wizę, może się tak wpierdalać w nasze Polskie sprawy.

 

On 25.04.2018 at 7:48 PM, Marek Kotoński said:

Bardzo Cię proszę o kropki na końcu zdania, znak zapytania bez spacji tylko od razu za słowem, kropeczki też.

Przepraszam, że się czepiam, ale "polskie" się pisze (przymiotniki piszemy zawsze małą literą). Taka mała uwaga. :) Tak już w celu pełnej dokładności. ;) 

 

On 25.04.2018 at 6:12 PM, Adolf said:

Zobaczycie zrobią nam getta dla Polaków, smutne to, tym bardziej że nie ma narodowej opcji politycznej, na którą warto głosować.

 

Polecam zapoznać się z historią. Autor tego obrazka trochę nie ogarniał kilku ważnych kwestii, o których (obecny tu na forum) Eliahu mówi:

 

 

 

Ogólnie nie wypowiem się na ten temat, bo obie strony walą się newsami na ślepo. Po prostu napiszę, że na pewno Żydzi w żadnym wypadku nie są największym problemem Polski teraz. :) Mimo, że Karonia niezbyt szanuję za propsowanie w ślepo katolicyzmu, to jednak dobrą miał reakcję, gdy dziennikarz mu wyskoczył z żydokomuną.

 

GODZINA 2:14:54

 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 25.04.2018 o 21:17, Beckenbauer napisał:

Jeżeli podpiszą, to i tak jest możliwość ignorowania roszczeń Żydowskich, nawet z pomocą USA, wystarczy mówić, że ich roszczenia są niezasadne, a tu dużo zależy od polityków. Trzeba z Chińczykami otworzyć nowy jedwabny szlak i tak się ustawić, że niezależnie z której strony wieje wiatr, to i tak płyniemy do przodu. Przykładowo Francisco Franco w Hiszpanii tak manewrował pomiędzy osią a aliantami, że nie tylko nie dał się wciągnąć w wojnę po żadnej ze stron, ale wynegocjował dużo rzeczy dla Hiszpanii. 

Ja jednak osobiscie postawiłbym na Rosje a zwłaszcza na Turcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.