Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
MoszeKortuxy

Stół wylądował na podłodze u BystrzakTV! Szok! Ostra zadyma!

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Marek Kotoński
      Szanowni Państwo,

Takie oświadczenie wygłosiłem przedwczoraj na lajwie (już usuniętym), ale że nie wszyscy na nim byli, a nawet jak ludzie byli to było nerwowo (cały czas kasowaliśmy bluzgi i wyzwiska fanów ww. Pana), powtórzę je tutaj:

1. Od tej pory na temat Pana Dominika Bosa (Awięc) nie wypowiadam się aż do procesu sądowego (zalecenie adwokata). No chyba że będę naprawdę musiał się bronić przed pomówieniami i oszczerstwami. Trudno jest mi utrzymać język za zębami, gdy od dwóch dni kasuję nie tylko wyzwiska w moim kierunku, ale także wpisy że zniszczyłem życie młodemu chłopakowi... poziom absurdu tej sytuacji sprawia, że kompletnie tego nie ogarniam.

Oczywiście "suchej" informacji mogę udzielić, czy wypowiedzieć się na jakiś niezbyt "gorący" temat w związku z tą sprawą.

2. Kontrpozew. Czekamy na pozew, w zależności od jego treści informuję, że pozywam Pana Dominika Bosa (Awięc) o kwotę minimum 100 tysięcy złotych, za szkody wyrządzone przez to co mówił i przede wszystkim "sugerował" na mój temat. Jako pisarz i osoba prowadząca działalność gospodarczą, w wyniku tych działań poniosłem bardzo duże szkody finansowe i wizerunkowe. Czyli nie wystarczy powiedzieć że nazwałem go i jego dziewczynę gnojem (nigdy tego nie zrobiłem) tylko trzeba będzie to - i wiele innych "sugestii" udowodnić. A jeśli wyjdzie że dowodów nie ma, wyjaśnić Wysokiemu Sądowi dlaczego się oszukiwało...

3. Przysięgam wszystkim moim zwolennikom i fanom, którzy mogli ulec "sugerowaniu", że nigdy nie groziłem ani nie wysyłałem żadnych meili które mu groziły, jak to "zasugerował". Treść tych meili jednak jest podobna do tych meili, które ja dostawałem w tym strasznym czasie, gdy śledzono i fotografowano mnie i moją przyjaciółkę, grożoną morderstwem, okaleczeniem, spreparowaniem fałszywych dowodów na moją pedofilię by wtrącić mnie do więzienia, brutalnym gwałtem mojej mamy, donosami na policję, do Izby Skarbowej i wielu innych świństw - i w tym właśnie czasie, Pan Dominik Bos (Awięc) zaczął nagrywać o mnie wyszydzające mnie filmy, w których przekręcał to co mówiłem, by postawić mnie w negatywnym świetle, co stało się przyczyną internetowego nękania, objawiającego się np. tym, że po każdym filmie byłem bezustannie lżony i wyzywany przez jego widzów.

Przypominam że to Pan Dominik Bos (Awięc) pierwszy o mnie nagrał, co spowodowało falę nienawiści w kierunku mojej osoby jego zwolenników.

4. Bardzo proszę o to, byście jako społeczność nigdy nie zniżyli się do tego poziomu, żeby Pana Dominika Bosa (Awięc) atakować i pomawiać tak jak to obecnie dzieje się z moją osobą. Te sprawy wyjaśnimy sobie w sądzie, a my pokażmy że jesteśmy "z zupełnie innej gliny ulepieni". 
    • By Fizzmm123
      Witam wszystkich czytających 

Wczoraj mieliśmy przyjemność pośmiać się z relacji Mapogo pod tytułem „ Baba pijana, dupa sprzedana, czyli historia jednej nocy” z tematu widać jak są traktowane kobiety ( z jaką pogardą ciekawe gdzie są organizacje feministyczne ?). Gdyby zrobił to Polak prawdopodobnie został by zniszczony przez media oraz nasze jakże prze inteligentne feministki.
      Dziś ja wrzucam filmik z wykopu w roli głównej p0lka czarnoskórzy inżynierowie oraz lekarze nie jacyś biedni niewykształceni Polacy.

Filmik:
      Akcja rozgrywa się przed klubem p0lka krzyczy kocham czarnych kocham czarnych… przez moment pokazuje w stronę Polaków mówiąc widzisz tych nudnych ludzi.
      Potem zaczyna mówić nie mamy czarnych w Polsce. Nasza p0lka mówi o nasz że jesteśmy rasistami potem pada stwierdzenie chce się przenieś do Kalifornii oraz poznawać czarnych.Biały rozmawia z czarnym który mówi że dorastał tu  nie widział nigdy w domyśle to chciał przekazać takich szlor jak ta p0lka.
      Sorry za chaotyczne przedstawienie ale nie zamierzam poświęcać więcej niż 10 min na takie szambo.
      Dzięki za przeczytanie oraz z ciekawości czekam na wasze komentarze liczę na solidną dawkę śmiechu.
    • By tomekbat
      temat mi się zdublował - DO USUNIĘCIA
    • By Marek Kotoński
      Bracia, o ile nic nie stanie mi na przeszkodzie, informuję że dziś od chyba 21-ej odbędzie się na kanale Marek Kotoński Live Lajw Sylwestrowy oraz urodzinowy, ponieważ przeziębiłem się i nie mogłem zrobić lajwa 28 grudnia w moje urodziny. Tak więc połączymy te dwa wydarzenia.

Jestem niestety ciągle chory, więc nie będę emanował za specjalnie brawurą i energią - ale standardowo będzie jak zwykle, czyli będę odpowiadał na pytania, będę się starał pomóc w problemach, a osoby znane z Lajwów czy forum (żeby nie było bluzgów itd., wiadomo o co chodzi) będą mogły zadzwonić do mnie na komóreczkę i uprzejmie służę pomocą.

Ogólnie mam tak, że jak komuś coś pomagam i mówię, to mocno się podniecam i jestem pełen energii, na to liczę, bo tu i teraz czuję się beznadziejnie słaby.

Czyli dzwonisz i pomagam ile mogę, oczywiście za darmo i bez żadnych kosztów, ja po prostu lubię ten sport.

Jak ktoś zechce, może mi złożyć donejtem życzenia urodzinowe.

Tak wyglądają lajwy, jak ktoś nie wie jak to wygląda: https://www.youtube.com/channel/UCXOjkNTnKlq-voj0WTCKq7w

Mam nadzieję że tego nie spierdolę, postaram się mniej mówić o hejterach i bardziej skupić na waszych problemach.

Ogólnie u mojej przyjaciółki też jest impreza, ale towarzystwo jest w wieku 60+ więc zjemy obiadek, złożymy życzenia i uciekam do siebie a goście niech się bawią ze sobą 😆

Jeśli macie jakieś ciekawe pomysły, wpisujcie tutaj. Zapraszam.
    • By tomekbat
      Ostatnio zajrzałem na rakową część Tuby i zobaczyłem że Carrioner bije się z Awiecem. Zaciekawiło mnie w sumie jedno. Awiec zarzuca Carrionerowi, że stosuje tzw "cherry picking", czyli ogólnie tłumacząć - manipulacja faktami, wybieranie najbardziej jaskrawych przykładów i stawianie ich jako reguły. Przykłady cherry pickingu:

1) Na Marszu Niepodległości są sami łysi faszyści z nożami
      2) Na Marszu Równości są sami zboczeńcy w skórach z dildosami przyczepionymi na głowie

Cherry Picking jako tania forma manipulacji jest stosowana niestety przez prawie każdego. I teraz moje pytanie. Skoro Awiec tak sie wkurzył, że Carrioner rzekomo używa tej techniki, dlaczego sam użył jej przeciwko nam? Czy już wszyscy zapomniali, jak Awiec wyjał jakiś jeden kontrowersyjny wątek tutaj, i zbudował narracje jakby to forum było pełne takich, co jest bzdurą i kłamstwem, a żeby to udowodnić wystarczy 5 minut przeglądania forum?

To jak w końcu z Awiecem, cherry picking przeciwko Bracia Samcy jest w porządku i nie masz z nim problemu, ale jak Carrioner go użył, to płacz i zgrzytanie zębami?  

I kolejna rzecz. Awiec na swoim filmiku o Carrionerze na koniec znów mówił o forum, tym razem nabijał się z tematu o Krzysztofie Gonciarzu. Widać że jest wiernym czytelnikiem naszego przybytku  . Mam nadzieje że mój temat o raku prostaty i "jądrobusach" też czytałeś Dominiku, i chociaż minimalnie wykręcisz się z tego. W końcu niby taki empatyczny z niego gość. 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.