Skocz do zawartości

Yerba Mate a zapalenie jelita.


Pieter

Rekomendowane odpowiedzi

@PieterTo zależy, czy kawę traktujesz jako faktyczny pobudzacz - na mnie nie działa ona wcale w ten sposób, picie jej to raczej rytuał, nawyk. Wiem, bo ostatnio musiałem z powodów zdrowotnych zrezygnować i nie mam dla niej dobrego zamiennika - właśnie dlatego, że to o sam fakt picia kawy chodzi, a nie picia czegoś pobudzającego.

 

Właśnie siedzę z kubkiem yerby - jelit na pewno nie podrażnia, bo lekarz mi ją wskazał właśnie jako zamiennik. Jeśli nie musi to byc coś gorącego, to polecam pobudzające bio shoty z guarany i imbiru - mają konsystencję syropu (oczywiście nie są dosładzane), można je rozwadniać, ale efekt przynoszą świetny. Pogooglaj -często to piję na targach wege.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki yerba mate to chyba najlepszy zamienniki,kiedyś mi nie smakowała ale dlatego że ja sparzyłem,woda nie może być wrząca bo tak to mate robi się gorzka.

Też nie chodzi mi o pobudzenie raczej poranny rytuał te bio shoty fajny pomysl przed treningiem lub praca umysłową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.