Skocz do zawartości

Rozwód a jednak działa na psyche


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie bracia. Rozwód przede mną, była pani wkrótce składa pozew. A jednak zamiast cieszyć się, że wyjdę z tego bagna, to widząc ją, cholernie mnie kręci fizycznie. Widujemy się ze względu na syna. Relacje miedzy nami są kiepskie. Chce ugrać dla siebie jak najwięcej. Pazera na całego ale całe szczęście trzymam ramę. Do tego czasu były plasterki w innych pannach stricte łóżkowe. Ale.... Właśnie te ale siedzi mi w głowie i nie potrafię go wytępić. Jestem ciekaw waszego doświadczenia przed i po rozwodzie z byłymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego.

TO co w twojej głowie siedzi to splątanie genetyczne!

 

Graj z nią ostro , nie wierz w żadne ugody.

Pamiętaj TO OSOBA(dziwnie brzmi, wiem) KTÓRA JEST MATKĄ Twojego Dziecka. Zawsze gdzieś podświadomie będziesz chciał pomagać, WAŻNE ABY TO ROBIĆ Z UMIAREM I BEZ AWANTUR. CELEM ZWIĄZKU JEST SZCZENIAK nie ślubna. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tornado napisał:

Nic nowego.

TO co w twojej głowie siedzi to splątanie genetyczne!

 

Graj z nią ostro , nie wierz w żadne ugody.

Pamiętaj TO OSOBA(dziwnie brzmi, wiem) KTÓRA JEST MATKĄ Twojego Dziecka. Zawsze gdzieś podświadomie będziesz chciał pomagać, WAŻNE ABY TO ROBIĆ Z UMIAREM I BEZ AWANTUR. CELEM ZWIĄZKU JEST SZCZENIAK nie ślubna. 

+

 

20 minut temu, Still napisał:

Do tego czasu były plasterki w innych pannach stricte łóżkowe. Ale.... Właśnie te ale siedzi mi w głowie i nie potrafię go wytępić. Jestem ciekaw waszego doświadczenia przed i po rozwodzie z byłymi.

 

Uważaj z tymi "plasterkami" bo zrobi Ci się nie ciekawie gdy taki plasterek zostanie odkryty - wtedy twoja sytuacja będzie przejebana. Takie rzeczy to raczej po otrzymaniu orzeczenia do łapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się była śniła jeszcze kilka miechow po rozwodzie i to głównie w sytuacjach seksualnych . Budziłem się ze wzwodem i byłem zły na siebie ze mnie sen podniecił z była . Jakiś czas będziesz miał właśnie takie myśli i sny ale z czasem to przeminie i stanie Ci się obojętna i nawet aseksualna jak w moim przypadku .

Pozdrawiam i powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób drugiemu co Tobie nie miłe. Zostaw dziewczyny w spokoju, nie łam niczyich serc bo może kiedyś Tobię się kiedyś znowu przytrafi, że będziesz czyimś "plasterkiem". Rozwód to trauma, tak było jest i będzie. Ktoś mi kiedyś powiedział tuż po moim rozwodzie: "Boli?? Bo ma boleć." Większość ludzi zawiera związek małżeński jakby nie patrzeć z nadziejami na przyszłosć,nie ważne czy matrix czy nie, rozwód jest ciosem dla psychiki. Ma się często wrażenie, że nie podołałeś czemuś, że zawiodłeś itd. Nie ma lepszej pociechy jak wiadomość: "Czas leczy rany". Jedno z lepszych powiedzonek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Thalion napisał:

może kiedyś Tobię się kiedyś znowu przytrafi, że będziesz czyimś "plasterkiem

I właśnie u jednej z nich byłem takim plasterkiem. W porę zwinełem żagiel, aby się nie angażować. Najgorsze jest to, że tępa kobieta mówię tu o byłem żonie będzie kiedyś żałować, że zachciało się jej innego życia. Ucierpi tylko na tym dziecko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still Zajmij się sobą, masz w sobie sporo jadu - to czy ona będzie żałować, czy nie - to jest JEJ sprawa. Ty masz zająć się sobą, wziąć się w garść i tak załatwić wszystko żeby rozwód poszedł po jak najlepszej osi, o ile to możliwe, dla Ciebie i Twojego syna. Niby się rozwodzisz a na boku szukasz "pocieszycielek" - strasznie tępe zachowanie w Twojej obecnej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lxdead troche masz racji, że to było tępe zachowanie. Na początku zauważyłem, że zbyt często szukałem rozluźnienia w alko. Odstawilem. A inne panny? Z domu rodziennego wyniosłem mało uczuć, brak zainteresowania i wsparcia. Chyba dlatego szukałem tego na codzienn. 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still Podziel teraz życie na dwie kwestie:

 

1. Prawna - żadnych kobiet, żadnych szaleństw, żadnego zachowania, które przed sądem może być uznane jako zachowanie złego męża i ojca. Pomimo, że się spotykacie w związku z dzieckiem to nie wiesz jak będzie na rozprawie. Im bliżej niej emocje zawsze u pań wzrastają (przykład: ex zapewniała, że kontakty z dzieckiem będę miał nieograniczone i kiedy chce - parę minut przed rozprawą chciała już je w pewien sposób ograniczyć) - a jak emocje wzrastają to mogą być nieprzewidziane ruchy z jej strony. Warto być przygotowanym i nie dostarczać żonie amunicji. Poszalejesz potem gdy będziesz wolny.

 

2. Emocjonalna - to już trzeba samemu przeżyć. Polecam archiwalne audycje Radio Samiec dot. związków. Na Vimeo. Za dwa - trzy lata osoba o której śnisz będzie po prostu kobietą z którą masz dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Horacy napisał:

Mi się była śniła jeszcze kilka miechow po rozwodzie i to głównie w sytuacjach seksualnych . Budziłem się ze wzwodem i byłem zły na siebie ze mnie sen podniecił z była

Coś jakby bóle fantomowe? :-)

(bóle fantomowe - bóle w uciętej kończynie. Nie mam ręki, ale ona boli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.