Skocz do zawartości

20-latek


Zupa15

Rekomendowane odpowiedzi

O sobie.. O sobie mogę napisać osoba bardzo spokojna,cierpliwa,szybko się nudzę,bardzo mocno niezdecydowana oraz zagubiona w tym świecie,szczery... Interesuje się Ludologią,Historią,Jak działa społeczeństwo,Technologią :D    Nienawidzę programowania miałem do czynienia z HTML i się mocno zniechęciłem :)  Chce mieć spokój,własny ogródek i poświęcić się całkowicie swojej pasji (Ludologii)  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, wojkr napisał:

Sciśnać się za jajka i nie marudzić, tylko się wziaść za siebie.

Właśnie... raz ścisłem... a potem się odechciało.. :(  

 

17 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Czemu on\a pisze naprzemian żeńską i męską formą? 

Narzucasz mi płeć? XD nie no żartuje ;)  chodziło mi oto że ,,O sobie mogę napisać osoba bardzo spokojna,cierpliwa,szybko się nudzę,bardzo mocno niezdecydowana oraz zagubiona w tym świecie,szczery"  pisałem w odmianach do słowa ,,Osoba" :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mógł mieć 20 lat to zrobiłbym tak:

- duperki - nie musisz ich bzykac I każda jak popadnie, ale poznawać, rozmawiać, i uczyć się ich zachowań 

- sporty - obojętnie co, próbować wszystkiego co jest dostępne, a nóż znajdziesz, zajawke 

- kasa - pomyśleć nad czymś z czego możesz mieć pieniądze. Podjąć jakąś pracę, lub wyjechać w celach zarobkowych. No i coś tam sobie odłożyć do skarpety. 

- zwiedzanie - pozwiedzać Polskę, chociażby pociągiem czy stopem. 

A dalej się, najdzie coś samo, co cię zainteresuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, typiarz napisał:

Gdybym mógł mieć 20 lat to zrobiłbym tak:

- duperki - nie musisz ich bzykac I każda jak popadnie, ale poznawać, rozmawiać, i uczyć się ich zachowań 

- sporty - obojętnie co, próbować wszystkiego co jest dostępne, a nóż znajdziesz, zajawke 

- kasa - pomyśleć nad czymś z czego możesz mieć pieniądze. Podjąć jakąś pracę, lub wyjechać w celach zarobkowych. No i coś tam sobie odłożyć do skarpety. 

- zwiedzanie - pozwiedzać Polskę, chociażby pociągiem czy stopem. 

A dalej się, najdzie coś samo, co cię zainteresuje. 

Problem jest taki.. że zawody w których chciałbym pracować wymagają studiów :D od nauczyciela... aż po Terapeutę uzależnień bądź dziennikarz :)  

Co do Sportu większość sportów wymagają ogromnych nakładów (Patrz Tenis) 

Co do Zwiedzania... Spróbuje je wypełnić :)  

a idąc drogą kobiet.. za niedługo mój związek runie a potem całe życie jako MGTOW/Aseksualny :D 

Teraz, Głodny Prawdy napisał:

A o czym mówi ta Ludologia? Jestem rok młodszy od ciebie myślę że najważniejsze to robić to co czujesz że chcesz robić i odkrywać nowe jak i doświadczać nowe.

Ludologia-Badanie gier z poziomu Socjologii,Psychologii,Kulturoznawstwa oraz Nauk Ekonomicznych :) pchnęły mnie w to dwie rzeczy 1. Ponieważ jestem graczem od dziecka :D 2.Zainteresowanie Socjologią oraz działaniem Społeczeństwa :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.