Skocz do zawartości

Raper Sobota, przemoc w rodzinie.


Rekomendowane odpowiedzi

Źródło http://m.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/sobota-padl-ofiara-przemocy-domowej-raper-wezwal-policje_1052013.html

 

A to cwany lis;) Moim zdaniem dobrze zrobił, zachował zimna krew. Bez powodu by tego nie robił. Jakieś podwójne dno... B)

Edytowane przez Still
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ja w przypływie emocji nie wezwałem psów, gdy moja mi dała w twarz. Zamiast wezwania policji, wyzwolilem nadmiar energi na kubku i ścianie. Zawsze to w sadzie inaczej by patrzyli na była jak przy dziecku, przemoc w rodzinie robiB)

20 minut temu, PewnySiebie napisał:

Troszkę szacunek mu spadnie

A ja miał bym wyjebane na zdanie innych. Tyle! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy miał podobną sytuację. Jego baba - wredna, wybuchowa kombinatorka - na imprezie nawywijała, po czym jak się wydało to rzuciła się z pazurami na "winnych", czyli swojego faceta. Bicie, szarpanie itd. Facet wezwał policję. I...wszyscy oniemieli, a szczególnie ona. No bo jak to, facet wzywa policję jak baba go bije?! 

Ale, on był po lekturze "Poradnika rozwodowego", więc zrobił to celowo, aby mieć w końcu udokumentowane jej wybryki. I uważam, że jak baba przegina, to warto tak zrobić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cytat jest przezabawny, ten szok i zdziwienie że gość nie dał się napierdalać po twarzy, albo nie oddał by to ona mogła go totalnie zniszczyć sądownie :>

 

Myślałam, że jestem z facetem, a okazał się koleżanką. Dostał w twarz za zdradę i zadzwonił na policję!!!!!

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie pieprzony stereotyp. Kobiety nie powinno się uderzyć nawet kwiatem, ale ty jak jesteś worek treningowy, to nic nie szkodzi, w końcu jesteś facetem, i nomrlane, że dostaniesz po ryju. 

Przypominał mi się przypadek znajomego. Wigilia, chłop robił karpie. Jego żona zdrowo jebnieta baba wyskoczyła na niego z łapami. Facet miał dość już tego ponizania, chwicil ja mocno za ręce, I wykrecil. Baba zadzwoniła na policję w efekcie czego znajomy przesiedzial wigilię na dołku. 

Edytowane przez typiarz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jego partnerka jest czarnoskóra, może bał się jej oddać bo by go o rasizm oskarżyła. Może to nie był rozsądek tylko desperacja... "znosić to dalej czy oddać i zostać rasistą? A to już lepiej na psy zadzwonię tylko ustawię JP na 0%" :D.

 

A tak z drugiej strony - gość promuje (promował?) nienawiść do policji, cały chodzi od stóp do głów w tych hasłach JP, dzieci w gimbazie się wzorują i nienawidzą policji gdy tylko ktoś ich spisze na wagarach. Taki jego wkład w społeczeństwo. Potem jak policja potrzebna to pierwszy dzwoni. Zapomniał na jakich hasłach się wypromował? Mam nadzieję, że tam ziomki z dzielni ograniczą mu troszkę szacun a gimbaza zobaczy, że jak trwoga to do Boga.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odwróćmy sytuacje, żona się pruła z Mokebe z Erasmusa, w nerwach kolo jej dał po pysku czego potem żałował, a ta zadzwoniła na policje, po czym mąż pisze na jej profilu "myślałem, że to prawdziwa kobieta, a nie zwykła koleżanka" wyobraźcie sobie odzew społeczny, zajebaliby gościa biali rycerze i wymiar sprawiedliwości + social media zlinczowaliby, a odwrotnie można.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.