Skocz do zawartości

Poradnik Wyższego Wyjebania


Bladixon

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie wiem czy mieliście wcześniej styczność z Rudobrodym Barbarossą, który według mnie dobitnie trafia w sedno poruszanych przez siebie tematów.

To już 20 część jego poradnika, który otwiera oczy na wiele aspektów naszego życia. Okraszony specyficznym poczuciem humoru trafia wyjątkowo w mój gust :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak tylko zapytam, nie żeby dowalać czy cokolwiek, czy on ma jakieś specjalne życiowe osiągnięcia, albo doświadczenia że wypowiada się jakby był alfą i omegą i jeszcze nie wiadomo kim jeszcze? Jest praktykiem czy teoretykiem? Jak tak to gdzie mogę to znaleźć? Może założył temat na forum? Na razie mnie to nie przekonuje. Wolę już Marka posłuchać, bo wiadomo co przeżył, co go ukształtowało i co czyni, że może radzić jak żyć innym ludziom. Pierwsze wrażenie: Kolejny typ co zapuścił brodę i wygląda jak drwaloseksualny z instagrama który żongluje wulgaryzmami i mędrkuje, żeby  się dowartościować i zdobyć fejm na jutubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet przedstawia punkt widzenia, perspektywę odniesienia i oceny. Nie interesuje mnie jakie ma czy nie ma "osiągnięcia czy doświadczenia". To co mówi konfrontuję z własną wiedzą, doświadczeniami i krytycznie oceniam. Krytycznie to nie znaczy źle. Tutaj nie ma pozycji autorytetów kiedy ślepo przyjmujemy to co ktoś mówi bo jest "autorytetem". To podprogowe podświadome programowanie wtedy.

 

Na pewno warte przesłuchania. Wulgaryzmy mi osobiście nie przeszkadzają. Gość mądrze prawi.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 29.04.2018 o 20:08, SennaRot napisał:

Na pewno warte przesłuchania. Wulgaryzmy mi osobiście nie przeszkadzają. Gość mądrze prawi.

Zdecydowanie tak. Pierwsze wrażenie czasem bywa mylne - to też mógłbym odnieść do klipów DeMasty. Szkoda, że zakończył nadawanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.