Skocz do zawartości

Samotność


Bullitt

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, emehcsfotuoog napisał:

Koledzy z okolic Sosnowca ustawiający się w mieście ustalają: miejsce, godzina. Na stoliku przy którym siedzi organizator z ustalonym książęcym ciemnym jest karteczka "#Bą tą". Hasło do przekazania ustnie "moja myszka taka nie jest"

Albo hasło z pytaniem:

 

- Jaki był miś?

- Za dobry!

:D

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam grę w piłkę, w siatkówkę, koszykówkę. Nie każdy jest mistrzem świata, ale w taki sposób można trochę pobyc na świeżym powietrzu, pobiegać za piłką i przebywać w gronie ludzi, którzy nie są "bą tą" ani nie udawają "bą tą", tylko mają jakieś fajne zajęcie. Sport drużynowy jest na tyle ciekawy, ponieważ w jakiś sposób przebywamy z innymi ludźmi, wydzielają się endorfiny, przy okazji dbamy o zdrowie, a człowiek zmęczony wraca do domu i nie ma ochoty na robienie głupot czy rozmyślanie o samotności.

 

Im dalej tym bardziej widzę, że wychodząc do baru ze znajomymi po prostu uciekamy od samych siebie. Po drugie zauważyłem, że coraz bardziej powszechnym zjawiskiem jest rywalizacja między kumplami, co kto ma, gdzie był, ile zarobił. I mamy taki paradoks, że zaspakajamy potrzebę interakcji z innymi ludźmi, zaś na drugi dzień jeszcze czujesz, że ci ludzie toksycznie na nas działają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.