Skocz do zawartości

Różal uratował konia od nieczułego na cierpienia zwierząt króla disco polo


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

   Kiedyś na parkingu przy trasie czekałem na kogoś. Nieopodal zajechał koniowóz, z kabiny wypadło dwóch typów,

i pobiegli otwierać tylną rampę, pewnie konie się denerwowały. W dłoniach mieli długie, grube, czarne pały.

Otworzyli rampę i zaczęli napierdalać te konie, kwik, no kurwa. Wydarłem mordę, eeee, co wy kurwa robicie!

 

   Szybko zamknęli rampę i spierdolili.

 

Jakim trzeba być z kurwy synem aby tak traktować zwierzęta? Brzydzę się takimi typami, tymi co porzucają zwierzę bo coś tam, również.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre ale prawdziwe większość ludzi traktuje zwierzęta jako przedmioty, póki zdrowe i mogą zapierdalać to jest ok, ale jak stare i schorowane to oddać do rzeźni albo wyrzucić. Zwierze, które pracowało dla człowieka powinno mieć zapewniony godny byt na starość i w chorobie. Idea opieki nad takimi zwierzętami zawsze jest szczytna, ludzie nie zdają sobie sprawy jak bardzo zwierzę potrafi się przywiązać do człowieka i jest to prawdziwa miłość i oddanie bo bezwarunkowa i bezinteresowna.

Zbliżają się wakacje i znowu zacznie się sezon na porzucone psy, koty i inne zwierzęta, które wyrosły i przestały być dla ludzi atrakcją a stały się problem bo na wczasy nie można jechać - skurwysyństwo.

Tacy ludzie powinni mieć dożywotni zakaz posiadania zwierząt i ciężkie pracęe w kamieniołomach lub przy budowie dróg.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmieni i też nie czaje  co ludzie tak ubolewaja nad losem zwierząt? Rozumiem, jeśli ktoś się znęca, reakcja powinna być surowa I natychmiastowa. 

Taka hipokryzja. Koń do rzeźni nie, bo coś tam, ale prosiaka czy kurczaka to juz wpierdole na obiad. 

Edytowane przez typiarz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie dołączę do grona fanów koni. Wiadomo, nie pochwalam złego traktowania zwierząt bo to niedopuszczalne. Niemniej jednak kolega @typiarz ma rację odnośnie takich wytworzonych tez z tyłka "KONIA NIE WOLNO ZABIĆ", "PSA NIE WOLNO ZABIĆ/JEŚĆ". 

Hindusi by nas spalili za zabijanie i jedzenie krów bo one są tam czczone. Uważam, że jesteśmy po prostu drapieżnikami, mięsożercami. Jeśli coś jest jadalne, to jemy to po prostu. Co kraj to obyczaj. 

Dla Różala słowa uznania za uratowanie tego konia od marnego losu. Natomiast liderowi disco polo życzę górę gnoju na jego wymuskany pysk. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PewnySiebie napisał:

Byłem kiedyś na koncercie Bayer Full w jakiejś wiosce i gość był pijany podczas występu.

 

Nic nowego wśród discopolowców, niejaki Zenek Martyniuk leczył się z alkoholizmu po różnych klinikach wiele lat.

Edytowane przez Themotha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.