Skocz do zawartości

Chemitrails - szalona teoria spiskowa, czy prawda?


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, wrotycz said:

Chciałem ci pomóc, powiedziałem jakie sprawiasz wrażenie a to, że źle odbierasz intencje to już nic na to nie poradzę.

 

Ja mam pełną świadomość tego, że to cuchnąca sprawa ale nie wszystko można tak prosto wyjaśnić a stwierdzenia jakiejś (szwedzkiej) polityk, czy dajmy na to (polskiego) polityka nie są specjalnie wiarygodne same w sobie bo jest 10 jak nie 100 razy więcej takich którzy im zaprzeczą. Dlatego należy się trzymać faktów i dowodów. Ja zaproponowałem jeden sposób na zdobycie a ty masz jakieś?

 

 


Wrażenia to sobie możesz mieć różne, tyle że to są tylko wrażenia. 

Sposób na zdobycie wiedzy tez ci zaproponowałem, ale jak widać ty zwracasz uwagę tylko na to co sam piszesz, odpowiedzi cię nie bardzo interesują. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, wrotycz napisał:

Pan @paazik z drugiej strony, uwielbia przypinać ludziom etykietki, oskarżać o braki z elementarnej fizyki a gdy się go tylko zawezwie do tablicy to milczy. Idealny przykład przeciwnika w dyskusji, z którym należ się nauczyć mierzyć.

 

Co do zdjęcia ecn-3831.jpg to chciałem uściślić - jest to wir za skrzydłem (masz @paazik rację) ale nie jest to wir powstały ze skondensowanej pary i o tym był ten wywód. Ten samolot kopci coś ze skrzydła i dlatego widać kształt wiru na końcach skrzydeł. To miałem na myśli ale tego nie pisząc zmieniłem sens całości. Więc przepraszam za zamieszanie.

Jestem kolego. Jestem ale do czego mam się odnosić? Do tego, że ktoś, coś powiedział?

Masz podpis pod zdjęciem który wyjaśnia wszystko. Ten samolot był wykorzystywany przez NASA do badań votexów, to co kopci to pewnie smugacz dymny do wizualizacji zjawiska którego normalnie nie widać, ot i cała tajemnica.

15 godzin temu, AR2DI2 napisał:

Co do tematu - w necie masz setki stron z udokumentowanymi dowodami w postaci zdjec, relacji swiadkow, oswiadczenia szwedzkiej polityk itp itd. Śpij salej. 

 

@AR2DI2 Z chęcią zerknę co ciekawego masz, postaraj się bo strona którą zalinkowałeś do obalenia w parę sekund.

 

Taki mały przykład http://contrailscience.com/contrail-or-chemtrail/

Edytowane przez paazik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz wspaniały Stanisław Lem już w latach '70 ubiegłego stulecia prognozował chemiczną kontrolę zachowań społecznych populacji ("Kongres futurologiczny"). Przypomniało mi się w tym temacie o autentycznym, uniwersyteckim (Bonn) "projekcie neurofarmakologicznym mającym badać możliwość chemicznego zmniejszania ksenofobii i wymuszania altruizmu  w stosunku do uchodźców". Wiecie jak? Podając oksytocynę w sprayu. Jajca, nie? Więc może ją rozpylać nad "zbuntowanymi" regionami albo lać do wody? ;)

 

A czy pylą z samolotów czy nie, jestem przekonany, że prace nad kontrolą chemiczną dawno wyszły z fazy eksperymentalnej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, paazik said:

Masz podpis pod zdjęciem który wyjaśnia wszystko. Ten samolot był wykorzystywany przez NASA do badań votexów, to co kopci to pewnie smugacz dymny do wizualizacji zjawiska którego normalnie nie widać, ot i cała tajemnica. 

Czekałem aż to powiesz. To były przykłady różnicy wyglądu smug kondensacyjnych i innych "oprysków". Niezależnie od ich powodu i przeznaczenia różnica będzie wyglądać tak samo.

 

To co proponuje @AR2DI2 to są poszlaki, przekonujące, sensowne, poszlaki.  Same dane z cywilnego radaru nic nie mówią a wojsko i tak na tym radarze nie figuruje, o trasach przelotów nie wspomnę.

Dowód to jest rzeczywiste zdjęcie samoloty robiącego "oprysk" i wyniku po akcji. Tak jak tu: Screen-Shot-2015-02-04-at-4.16.15-PM - to nie jest kondensacja - smuga na całą szerokość samolotu a silniki widać gdzie są. Do tego regularne paski co kawałek a nawet w kratkę a nawet zawroty nad końcem wyznaczonego terenu . To wraz z pierwszym wymienionym zdjęciem to już można nazwać dowodem (znalezione tutaj). Niestety nikt tego jakoś nie zrobił. Te paski, szachownice i chmury nie dowodzą nic bo dowodem byłyby dokładne zdjęcia, nazwijmy to oprysków a takich nie ma (ten pierwszy obrazek nawet nie wiadomo czy jest związany z resztą) albo badania. Same paski a nawet szachownice mogą bez trudu powstać w naturalny sposób kiedy wiatr przesuwa smugi kondensacyjne w bo i każdy następny przelot tym korytarzem tworzy pasek obok poprzedniego - tak jak na tym filmie (zaraz na początku, dokładnie tym samym korytarzem przelatują samoloty {@0:00:03, @0:00:07, @0:00:11} tworząc paski, w drugiej scence tworzą kratkę dokładnie w ten sam sposób). Dokładnie w tym samym filmie {@0:01:30} leci samolot, który ciągnie za sobą smugi od samych skrzydeł na prawie całej szerokości - coś musi zrzucać - to nie jest kondensacja, tym bardziej, że @0:02:45 wyłącza aparaturę - to jest dowód. Wciąż w tym samym filmie @0:00:52 to są zwykłe smugi kondensacyjne. Pomieszanie z poplątaniem.

W 2016 Cypryjczycy się wkurzyli i obiecali zbadać sprawę (tak wyglądał Cypr na początku lutego 2016, interesujące smugi, jakoś zupełnie przypadkiem zasnuwają całą wyspę, i tylko wyspę) i co? I nic. Wyników tych badań jak nie było, tak nie ma. Jak ich nie złapiesz za rękę to nic nie udowodnisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
On 5/4/2018 at 12:23 AM, CalvinCandie said:

Jak niebo było piękne niebieskie, to było takie aż do zachodu słońca jak graliśmy w piłkę z kolegami.

Pamiętam takie niebo w latach 80 i 90. Czysty błękit od rana. Często dzieci bawiły sie widząc samolot śpiewając `panie pilocie dziura w samolocie` stąd pamiętam, że smugi zaraz gasły za samolotami. Takich smug utrzymujących się kilka godzin nie było.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie pamiętam aby coś takiego miało miejsce za mojej młodości. Na pewno jest coś na rzeczy.

Zauważcie że dziś wszystko co w jakikolwiek sposób kwestionuje zastaną rzeczywistość czy oficjalną propagandę jest z miejsca nazywane teoriami spiskowymi. Ludzie chcą wierzyć że jest dobrze i fajnie tylko od czasu do czasu potrzebują jakiejś podniety, a to jakiś zamach, katastrofa czy inna afera ale takimi rzeczami jak chemtrails, szczepionki, trujące jedzenie, imigracja i jej skutki nie chcą się interesować. Moja matka np nie wierzy w to że do Polski mogło przyjechać 3miliony ukraińców bo jakby tak było to by na pewno na onecie było, w to że onet i większość mediów jest niemieckich też oczywiście nie wierzy. Tak postępuje znaczna większość, wybiera życie w niewiedzy, a to co niezgodne z ich wiedzą nazywa kłamstwami, wymysłami lub teoriami spiskowymi. Społeczeństwa biorobotów myślących tylko o pracy, nowych rzeczach do kupienia nie zwracające uwagi na to co się dzieje dookoła w swojej pysze wierząc że i tak ich nic złego nie spotka, sami nawzajem się kontrolujący. Czy z punktu widzenia władzy można chcieć więcej ?

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, paazik napisał:

@kryss Czy wiesz na jakiej zasadzie działają takie strony?

A czy wiesz że tych samolotów tam nie widać?/ kilkukrotnie to sprawdzałem./

W odróżnieniu do rejsowych.

Poza tym są dość wiarygodne , dużo swego czasu  latałem i korzystałem z tych stron, są wiarygodne.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kryss napisał:

A czy wiesz że tych samolotów tam nie widać?/ kilkukrotnie to sprawdzałem./

W odróżnieniu do rejsowych.

Nie ładnie odpowiadać pytaniem na pytanie.

Wracając do meritum. 

Tak, wiem że "tych" samolotów tam nie widać  jak i całej masy innych samolotów.

Wiem też dlaczego ich nie widać.

7 minut temu, kryss napisał:

Poza tym są dość wiarygodne , dużo swego czasu  latałem i korzystałem z tych stron, są wiarygodne.

Wybacz za heheszek ale Twój wpis przypomina mi tekst pewnego światłego eksperta z tzw "komisji smoleńskiej".

Poczytaj co to jest i jak działa ADSB, być może zrozumiesz dlaczego nie wszystkie samoloty są widoczne.

Edytowane przez paazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Chemtrails to ściema czy nie. Ale co z zanieczyszczeniami od normalnych samolotów ,które wykonują setki albo tysiące operacji nad naszymi głowami codziennie ? Głupi ten co myśli, że to nie wpływa na powietrze, którym oddychamy. Taki rejon Warszawy to już kompleta katastrofa. Lotnisko w centrum miast i najwięcej operacji.

 

Jestem w stanie uwierzyć, że na wysokości przelotowej 10km może to faktycnie zanikać w atmosferze przy -55 stopniach ,ale start/lądowanie w rejonie miast to na pewne źle wpływa na zdrowie. Ciekawe, że nikt do tej pory tego nie zbadał...

Edytowane przez doler
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, paazik said:

Wiem też dlaczego ich nie widać.

Nie, nie wiesz co jasno widac po tym jakie bzdety ogolnikowe piszesz w tym zakresie.

 

Tych samolotow nie widac na cywilnych radarach, a raczej widac, ale nie są wprowadzane do sledzenia bo z reguly sa to samoloty wojskowe, badz majace taki status.

 

Poszukaj w necie ile razy juz oficjalnie politycy czy massmedia przyznaly ze to opryski chemią.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, paazik napisał:

Wybacz za heheszek ale Twój wpis przypomina mi tekst pewnego światłego eksperta z tzw "komisji smoleńskiej".

Poczytaj co to jest i jak działa ADSB, być może zrozumiesz dlaczego nie wszystkie samoloty są widoczne.

Więc  to jednak nie są smugi z rejsowych samolotów pasażerskich?

Bo te widać  i jakoś smugi szybciutko znikają.

 

Tak wiem że wielu nie widać, tak jak DHL, wojskowych  np, albo A.F.1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Przecież chemitrailsy są udowodnione. Nie wiem po co ta dyskusja. 

Też coś kiedyś czytałem że ludzie z ONZ albo NATO najpierw mówili że to nic takiego, a potem przyznali się że stosują te opryski w celu zmniejszenia promieniowania. Więc po części okazało się że teorie spiskowe są jednak prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, doler napisał:

Ale co z zanieczyszczeniami od normalnych samolotów ,które wykonują setki albo tysiące operacji nad naszymi głowami codziennie ?

W punkt. Dieselgate to przy tym pikuś. NATS mówi o 10k samolotach rejsowych w każdej chwili w powietrzu. Każda maszyna spala circa 5 ton paliwa na godzinę. Tylko nad samą Europą codziennie wykonywanych jest około 30k lotów pasażerskich.

Ale władzunia chce opodatkować garść samochodów które wjeżdżają do centrów miast, bo trują. 

 

Zresztą fajna, hipnotyzująca wizualizacja:

Miałem o tym temat zakładać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AR2DI2 napisał:

Nie, nie wiesz co jasno widac po tym jakie bzdety ogolnikowe piszesz w tym zakresie.

 

Tych samolotow nie widac na cywilnych radarach, a raczej widac, ale nie są wprowadzane do sledzenia bo z reguly sa to samoloty wojskowe, badz majace taki status.

 

Poszukaj w necie ile razy juz oficjalnie politycy czy massmedia przyznaly ze to opryski chemią.

Nawet nie wiesz jak działają cywilne radary. 

Poczytaj sobie.

Wojskowe radary są aktywne, wysyłają wiązkę która po odbiciu wraca i stąd widać obiekt.

Radary cywilne są wtórne, odbierają informacje wysłane przez transponder samolotu i to w odpowiednich pasmach. Jak transponder jest wyłączony to na cywilnym radarze nie będzie po nim śladu a na wojskowym i owszem.

Zarzucasz mi pisanie bzdetów a nawet nie poszukałeś o czym pisałem, ADSB nie jest bzdetem tylko jednym z systemów samolotu. Odrobiłem prace domową za Ciebie, tu masz link.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Automatic_dependent_surveillance_–_broadcast

Edytowane przez paazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Rnext napisał:

W punkt. Dieselgate to przy tym pikuś. NATS mówi o 10k samolotach rejsowych w każdej chwili w powietrzu. Każda maszyna spala circa 5 ton paliwa na godzinę. Tylko nad samą Europą codziennie wykonywanych jest około 30k lotów pasażerskich.

Ale władzunia chce opodatkować garść samochodów które wjeżdżają do centrów miast, bo trują. 

Drugim tematem, o którym się nie mówi, to zanieczyszczenia emitowane przez statki. Te największe transportowce, tankowce spalają mazut (jest to odpad z obróbki ropy naftowej czyli najgorszy syf) i w każdym rejsie spalają tego dziesiątki jak nie setki ton. O tym też jest cisza.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze specjalista od radarow. A wiedza z tv z komisji milera. Piszesz i nie wiesz nawet o czym. 

 

Mylisz odbiorniki sygnalow z nadajnikow z radarami. To czesty blad tych co wiedzą lepiej. Bo na szybko cos w necie znalezli.

 

Nie widziales na oczy wskaznikow radarowych. To tyle w dyskusji z tobą o widocznosci tych samolotow. 

 

 

 

 

Edytowane przez AR2DI2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2018 o 10:23, SzatanKrieger napisał:

Stary ale tu nie chodzi o dym, który tam był jakiś czas i znikał tylko o to, że niebo jest o kolorze mlecznym...

Zresztą... Sam zobaczcie

 

 

Chyba nie muszę dodawać, że nawet pomidory już nie smakują tak jak kiedyś, ptasie mleczko i multum innych rzeczy

 

 

^^Ci piloci przecież cisną bekę z chemitrails. To nie jest na serio, nawet po ich głosie słychać.

 

 

Co do smaku pomidorów-opryski, nawozy i cała inna chemia. Chcesz mieć dobrego pomidora to posadź sobie w ogródku. Wspaniały smak masz wtedy.

 

 

Tym co mówią że 20-30 lat temu czy za PRLu niebo było inne- ruch lotniczy w porównaniu do tego co jest dzisiaj był szczątkowy. Wystarczy sprawdzić jaki ruch pasażerski był na Polskich lotniskach i lotniskach w regionie.

 

Co do chemitrails nie mam zdania. Za mało informacji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani tu nie ma znaczenia większego czy ktoś się z was zna na radarach czy też nie.

Niebo jest mleczne a nie niebieskie.

Są filmiki gdzie ludzie badali to co leci z tych statków i są to sami chemiczne gówna. Ludziom umierają plony, zgadnijcie co się stanie jak jedzenia nie będzie, macie rację WOJNA.

Jeśli Afrykańskie plantacie padną a padają to będzie WOJNA.

 

Tu nie chodzi o teorię spiskową, teoria spiskowa o chemitrials to była 10 lat temu.

Każdy kto ma szeroko otwarte oczy i widzi obraz całościowy a nie tego co chce widzieć, zauważy iż to wszystko nie wygląda najlepiej.

 

Przecież władze wyższe różnych krajów potwierdził, że opryskują kraje, czego wam jeszcze więcej potrzeba ?

 

Tu nie ma dyskusji czy spada czy nie spada syf, tylko co spada i co to powołuje.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.