Skocz do zawartości

Chemitrails - szalona teoria spiskowa, czy prawda?


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, doler napisał:

Dla mnie fakt, że coraz więcej 30-40 latków ma siwe włosy, w tak młodym wieku świadczy o tym, że powietrze jest zatruwane. W dalszej kolejności jedzenie przemysłowo wytwarzane też na to wpływa. Obejrzyjcie sobie seriale, filmy z lat 80tych. Tam 50 latkowie nie mieli ani grama siwych włosów.

Ja już zacząłem mieć pierwsze siwe włosy w wieku około 22 lat. Teraz mam prawie 30 dychy i mam ich całkiem dużo. 

Co zrobić :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, doler napisał:

Wracając do tematu, ktoś na filmiku pokazuje smugę kondensacyjną. To jest naturalny efekt tego, co samolot zostawia za sobą podczas lotu na dużej wysokości. Pytanie, od czego jest zależne, że one tak długo utrzymują się na niebie.

Kondensacja pary wodnej w odpowiednich warunkach? coś jak kilkugodzinna mgła w zimę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Normalny said:

Może i coś tam rządy rozpylają ale ten biały pióropusz za samolotem w słoneczny czysty dzień to napewno nie żadne "chemitrials"

Jesli " moze i tam cos razpylają" to nie " ale na pewno to nie chemtrails" bo sam sobie przeczysz.

 

Najwiecej piany, i specjalistycznych wypowiedzi biją laicy, ktorzy WIEDZĄ ze te biale smugi za samolotami to ich spaliny bądz, i rozrzedzone powietrze. I tak powtarzają jak papugi jeden za drugim. Tym samym plotac bzdury.

 

Bo ktoś kto ma pojecie o lotnictwie, wie że smugi kondensacyjne z silników ani sie tak nie zachowują, ani tak nie wyglądają, ani nie utrzymują się tak długo jak to co obserwujemy na niebie.

 

A co to jest to "coś"? Ano na ten temat jest juz duzo materialow w necie - badania niezaleznych laboratoriow, wypowiedzi politykow, wojskowych, czy pracownikow obslugi i instalacji urzadzen rozpryskowych.

 

Tylko zamiast wiedziec, ignoranci zawsze wolą zaprzeczyć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2

 

Ale tu nie chodzi o to, że musisz być nawet specjalistą po prostu trochę powiązać faktów i od razu widzisz, że coś jest grubymi nićmi szyte.

Zresztą mówię - o czym my w ogóle dyskutujemy jak rządy się przyznały, że coś rozpylają, do prawdy nie pojmuję tego.

Nad czym tu jeszcze debatować ?

Chemitrials jest faktem, opryski są faktem. Teraz mamy wybór:

1. Się dowiedzieć co nam pryskają i to zaakceptować lub nie. 

2. Wziąć maczety w łapy i zrobić porządek, jeśli stwierdzimy iż nas trują.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger , to jest Postillon TV. XD

Taki Niemiecki kanał satyryczny.

 

Miałem się nie wypowiadać, bo widze, że wiele emocji ten temat wzbudził. ;)

 

Jak już niektórzy z Was pewnie zauważyli w innym wątku, jestem jednym z tych, którzy interesują się Teoriami Spiskowymi.

Temat Chemtrails, również kiedyś śledziłem.

Tyle, że ja nigdy nie rozpatruje takich teorii w kategorii, wierzę lub nie, a raczej kategoryzuje Je w zależności, czy są mniej lub bardziej prawdopodobne.

Jeżeli przyjmiemy, że w skali od 1 do 10, teoria o płaskiej ziemi ma 1 punkt, to chemtrails ma u mnie 2 punkty.

Dlaczego?

 

Zawsze jak mnie jakaś teoria spiskowa zainteresuje, to później staram się rozpatrzyć Ją od drugiej strony. 

Im trudniej jest mi znaleźć dowody obalające daną tezę, tym bardziej prawdopodobna staje się ona dla mnie.

 

Niestety wszystkie zjawiska związane z Chemtrail, łatwo jest wytłumaczyć naukowo. Nie chce tutaj przedstawiać żadnych naukowych wyjaśnień, bo szczerze nie zależy mi, żeby kogokolwiek przekonywać, czy jest to prawda czy nie. No i takie poszukiwania na własną rękę, to całkiem fajna zabawa, polecam.

 

Odniosę się tylko do kilku pytań, jakie mi utkwiły w pamięci, a jakie zadali Bracia w tym wątku, ale zrobię to tak na chłopski rozum, bo serio, nie chce mi się wertować internetu w poszukiwaniu dowodów naukowych. XD

 

Pomidory, faktycznie takie wychodowane pod własną folią, smakują zupełnie inaczej niż te sklepowe.

Pomijając to, że są pompowane sztucznymi nawozami, to dodatkowo w ogrodnictwach, zrywa się je gdy sa jeszcze zielone, a to ma duży wpływ na smak.

 

Owoce z pod mojej folii, były pryskane tylko na Szarą pleśń i nie używałem szeroko stosowanego nawozu hy........ex. Ogrodnicy i dzialkowicze, napewno będą wiedzieli, o jaki nawóz mi chodzi. :)

Takie własne pomidorki sa przepyszne.

Mają wyrazisty smak a niektóre odmiany, są super słodziutkie (polecam, malinowy olbrzym, bawole serce, delfin).

 

Powietrze jest skażone, to fakt, ale głównie przez spaliny samochodowe, dym z domowych i fabrycznych kominów. Silniki samolotów też z pewnością zanieczyszczają środowisko.

Trzeba by było teraz znaleźć odpowiedź na pytanie, co gorzej wpływa na jakość powietrza.

 

Na niebie coraz więcej smug kondensacyjnych, bo i zdecydowanie więcej samolotów lata, a w to chyba raczej nikt nie wątpi?

Pamiętam z dzieciństwa, że kiedyś rownież zdarzały się takie długo utrzymujące się ślady za samolotami.

Rzadko, ale jednak.

Teraz, jak tyle tego lata nad Naszymi głowami, to zdecydowanie częściej możemy to zaobserwować.

A szachownica?

Ja bym był w szoku, gdyby to nie była szachownica, a jest to pośrednio związane z ruchem obrotowym ziemi. To tak jak z chmurami, przecież one nie są statyczne na Niebie.

 

No a tak jeszcze na koniec, to zadajcie sobie pytanie, kto za to odpowiada i świadomie truje również Siebie i własne rodziny.

Tak się zastanawiam, gdybym miał sie postawić w roli tych trucicieli, to szczerze wolałbym szukać innej metody niż rozpylanie czegoś w powietrzu, co również wpływa na zdrowie moje i moich  bliskich.

I nie mam tu na myśli, tylko zarządzających takim przedsięwzieciem, ale również ich pionki.

Jak byś chciał kogoś otruć, to wsypałbyś trutke do butelki, z której piją wszyscy, łącznie z Tobą, czy temu komuś do szklanki? 

 

Zamiast o chemtrails, polecam Wam zainteresować się GMO oraz firmami Monsanto i Bayer.

 

A tak w ogóle, nie ma sensu się o to gryźć. Każdy ma prawo wierzyć w to co chce. Nie da się nikogo na siłę uszczęśliwić.

Chętnie poczytam jeszcze dowody zarówno zwolenników, jak i przeciwników tej teorii, ale serio, bez inwektyw, bo ciężko później oddzielić ziarno od plewa.

 

PS: Pisze tak na szybko, w pracy na przerwie śniadaniowej, więc przepraszam za brak profesjonalności i wszelkie błędy w pisowni z mojej strony. :)

 

Edytowane przez Gravedigger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gravedigger

Pamiętajmy, że wyśmiewanie jest standardową procedurą w ośmieszaniu tematu czy jednostki. A jak już Niemiecka telewizja coś takiego ośmiesza by lud szyderczo patrzał na ludzi, którzy próbują coś zmienić to jest to dla mnie niezbity dowód na to, że coś jest faktem. 

 

 

A teraz patrz @Gravedigger

 

6 minut temu, Gravedigger napisał:

Zamiast o chemtrails, polecam Wam zainteresować się GMO

Przecież GMO dodają wszędzie i mamy go pełno w sklepach, przecież gdyby rządzący zauważyli, że jedzenie jest zatrute by nam coś powiedzieli albo wycofali jedzenie ze sklepów.

7 minut temu, Gravedigger napisał:

oraz firmami Monsanto

Przecież Monsanto to firma, która robi opryski na chwasty o co ci chodzi ?

7 minut temu, Gravedigger napisał:

Bayer.

Przecież bajer produkuje leki, przecież nas nie trują tylko leczą.

 

"Ty chyba jesteś jakiś nienormalny wszędzie widzisz spiski"

 

8 minut temu, Gravedigger napisał:

A tak w ogóle, nie ma sensu się o to gryźć. Każdy ma prawo wierzyć w to co chce. Nie da się nikogo na siłę uszczęśliwić.

Chętnie poczytam jeszcze dowody zarówno zwolenników, jak i przeciwników tej teorii, ale serio, bez inwektyw, bo ciężko później oddzielić ziarno od plewa.

 

PS: Pisze tak na szybko, w pracy na przerwie śniadaniowej, więc przepraszam za brak profesjonaliści i wszelkie błędy w pisowni z mojej strony. :)

Pewnie, że nie ma. 

Natomiast jeśli chemitrilans istnieje to jest problem ale jak go faktycznie nie ma to mogę spać spokojnie, daj Bóg by tak było.

 

9 minut temu, Gravedigger napisał:

I nie mam tu na myśli, tylko zarządzających takim przedsięwzieciem, ale również ich pionki.

Jak byś chciał kogoś otruć, to wsypałbyś trutke do butelki, z której piją wszyscy, łącznie z Tobą, czy temu komuś do szklanki? 

Ich pionki są zastraszani nie mają nic do gadania. 

Tam gdzie prawdziwa elita mieszka tam nie ma oprysków. Zresztą ponoć mają jakieś swoje szczepionki by neutralizować toksyny w ich organizmach.

Oni mają swoje jedzenie wolne od GMO. Czyściutką wodę.

A kolejną sprawą jest, że są to chorzy na głowę ludzie.

Ale dobra ja nie mam z tym problemu, każdy wierzy w co chce albo w nic nie wierzy, naprawdę mi to jest obojętnie. Tylko pragnąłbym znów niebiesko niebo widzieć częściej.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, SzatanKrieger said:

Pamiętajmy, że wyśmiewanie jest standardową procedurą w ośmieszaniu tematu czy jednostki. A jak już Niemiecka telewizja coś takiego ośmiesza by lud szyderczo patrzał na ludzi, którzy próbują coś zmienić to jest to dla mnie niezbity dowód na to, że coś jest faktem. 

Pamietam jak z 8 lat temu ogladałem ADF i tam wysmiewali ludzi ktorzy powaznie analizowali przyszly problem z muslimamu w NRF. 

 

Min pokazywli skecze o babach w burkach na ulicach, i wszyscy w studiu kladli sie ze smiechu. Teraz boja sie na ulice wychodzic po zmroku.

 

@Normalnyten gośc mowi prawde w zakresie tego co to sa smugi kondensacyjne i jak powstają. 

 

Tylko ze dalej pieprzy farmazony, a laicy wierzą, ba, nie zauwazają w tym co mowi, ze sobie przeczy.

 

Smugi kondenscyjne sa rozgrzanym, rozrzedzonym powietrzem, i tu mowi prawdzę. Dalej mowi ze po czasie to powietrze sie schladza, wytracają sie kropelki wody, i smuga powoli znika.

 

A teraz Ty zaobserwuj na niebie. Powstaje smuga i...

 

Nie dosc ze utrzymuje sie wiele wiele godzin, to jeszcze cały czas rośnie, rozszerza się, by finalnie zaslonicz czasem cale niebo, jesli jest tego wiecej. 

Widzisz to? Na pewno. 

 

Wiec gosc gada bzdury.

Wiesz dlaczego? Z prostej przyczyny - pracuje w "branży".

Edytowane przez AR2DI2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

@Gravedigger

Pamiętajmy, że wyśmiewanie jest standardową procedurą w ośmieszaniu tematu czy jednostki. A jak już Niemiecka telewizja coś takiego ośmiesza by lud szyderczo patrzał na ludzi, którzy próbują coś zmienić to jest to dla mnie niezbity dowód na to, że coś jest faktem

No i git. :)

Jeżeli jest to dla Ciebie dowód, to ja nie mam nic przeciwko.

Napisałem Ci tylko, że to kanał satyryczny i nie twierdzę, że nie masz racji. Tyle, że dla mnie to bardziej argument przeciwko tej teorii, niż za.

No ale chyba nie masz nic przeciwko, tak? ;)

 

@SzatanKrieger, teraz Ty patrz :

 

Piszesz, że:

6 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Przecież GMO dodają wszędzie i mamy go pełno w sklepach, przecież gdyby rządzący zauważyli, że jedzenie jest zatrute by nam coś powiedzieli albo wycofali jedzenie ze sklepów.

A mi zarzuciłeś, że :

6 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Ich pionki są zastraszani nie mają nic do gadania. 

Tam gdzie prawdziwa elita mieszka tam nie ma oprysków. Zresztą ponoć mają jakieś swoje szczepionki by neutralizować toksyny w ich organizmach.

Oni mają swoje jedzenie wolne od GMO. Czyściutką wodę.

:) Zostawię bez komentarza. XD

 

8 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Przecież Monsanto to firma, która robi opryski na chwasty o co ci chodzi ?

 

9 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Przecież bajer produkuje leki, przecież nas nie trują tylko leczą

Jak chcesz to poczytaj, ja do niczego nie namawiam. Poprostu ciekawy jak dla mnie temat. No ale to już jak kto chce. 

Dodam tylko, że firma Bayer ma ciekawą historię, a całkiem niedawno, oba koncerny się ze Sobą połączyły.

11 minut temu, SzatanKrieger napisał:

"Ty chyba jesteś jakiś nienormalny wszędzie widzisz spiski"

Dzięki. XD

Właśnie odrzuciłem teorie spiskową na temat Chemitrails, ale jestem nienormalny, bo wszędzie widzę spiski. :D

No ale jeżeli według Ciebie, jestem nienormalny, bo z ciekawości interesuję Sie takimi tematami, ale nie traktuje ich na zasadzie, wiary bądź nie, to w sumie masz rację, jestem nienormalny. ;)

Z natury mam cięty język i aż mnie korci, żeby Ci się odgryźć, ale daruję Sobie, bo w sumie to Cię lubię @SzatanKrieger . 

17 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Natomiast jeśli chemitrilans istnieje to jest problem ale jak go faktycznie nie ma to mogę spać spokojnie, daj Bóg by tak było.

No chociaż w jednej kwestii się zgadzamy.

Tyle, że Ja nie szydzę z Ciebie, że wierzysz w Chemtrails. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gravedigger

 

Ale ja to pisałem w sposób sarkastyczny bracie :) 

 

Dlatego napisałem wpierw "a teraz patrz @Gravedigger:

50 minut temu, SzatanKrieger napisał:

A teraz patrz @Gravedigger

 

Mi chodziło by właśnie pokazać te takie wyśmiewanie jak ktoś coś przedstawia ? 

 

Ja doskonale znam historie tych koncernów o bajernie już nie mówię skurwysyny ile zła narobiły podczas 2 wojny światowej.

 

Pamiętajmy, że Tuskiniono dla przykładu to nie jest elita, on jest elitą dla mass Polskich. Prawdziwe elity wykonują telefon i albo coś robisz ale jutro Cię już niema.

Tak samo Pani Endżel Markel. To jest elita w umysłach ludzi, w iluzji stworzonej przez faktycznych możnowładców - tych, którzy kontrolują iluzję.

 

Dajmy na to, że jestem moderatorem juniorem na tym forum i mogę kasować posty. Ludzie mnie uwielbiają i oddają mi swoją władze, oni tak we mnie wierzą iż moje słowo staje się święte.

Nikt mi nie podskoczy, bo dostanie bana.

Przychodzi Rnext czy Red i się okazuje, że jednak oni są ode mnie wyżej.

A na końcu sobie siedzi taki Marek i tak naprawdę on tym wszystkim kontroluje.

19 minut temu, Gravedigger napisał:

Tyle, że Ja nie szydzę z Ciebie, że wierzysz w Chemtrails. ;)

Ja z Ciebie nie szydzę :) 

19 minut temu, Gravedigger napisał:

Z natury mam cięty język i aż mnie korci, żeby Ci się odgryźć, ale daruję Sobie, bo w sumie to Cię lubię @SzatanKrieger . 

Nic nie szkodzi mi możesz pocisnąć, nic wielkiego się nie stanie.

Ja też Cię lubię tylko nie zrozumiałeś, że specjalnie dałem prześmiewczy ton by podkreślić, że każdą teorię można usprawiedliwić, tak jak panie usprawiedliwiają

swoje złe uczynki.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, z teoriami spiskowymi tak już jest, że najpierw są wyszydzane, a gdy po latach wychodzi na jaw, że były prawdziwe, to jakoś nie budzi to wielkich sensacji...

 

Projekt Mk ultra, operacja Spinacz, zeznania Nayrah, operacja Northwood, eksperyment Tuskegee, trucie alkoholu w czasie prohibicji w USA, tajne więzienia CIA w Polsce i wiele innych, które okazały się być prawdziwymi.

 

Wracając do chemtrails.

Nie wykluczam, bo byłbym ignorantem, gdybym jednoznacznie stwierdził, że to nieprawda.

Ale osobiście, to jedna z tych teorii, które uważam za mało prawdopodobne.

 

@SzatanKrieger, faktycznie nie zrozumiałem sarkazmu Bracie. 

No bad feelings. :)

Również pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, AR2DI2 napisał:

Wiec gosc gada bzdury.

Wiesz dlaczego? Z prostej przyczyny - pracuje w "branży". 

Uważasz, że samoloty pasażerskie, czarterowe, rejsowe coś rozsiewają? Te co widzimy w lato nad głowami? Bo ja nie.

Tyle ludzi pracuje w "branży" na całym świecie i nikt się nie wysypał (w USA jest około 15 tyś lotnisk łącznie z tymi lokalnymi)? - piloci to akurat najmniejszy problem.

 

Temat gorący. Wyluzujmy:

Znalezione obrazy dla zapytania chemtrails

 

 

Edytowane przez Normalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Normalny napisał:

Uważasz, że samoloty pasażerskie, czarterowe, rejsowe coś rozsiewają? Te co widzimy w lato nad głowami? Bo ja nie.

Tyle ludzi pracuje w "branży" na całym świecie i nikt się nie wysypał (w USA jest około 15 tyś lotnisk łącznie z tymi lokalnymi)? - piloci to akurat najmniejszy problem.

Abstrachując nieco od przewodniego tematu...

"Łosoś norweski"mmmm samo zdrowie eksport na całą jewrope, ze zdrowych wód norweskich fiordów...itd srali mucha.....

Smacznego,polecam

https://www.cda.pl/video/51624087

Tak się składa że przez osiem lat miałem za plotem firmę produkującą paszę dla ryb chodowlanych w norwegii i danii, pracował tam i pracuje mój kolega...i nikt nie wie co jest w pojemnikach których zawartość dodają  do paszy, a on pracuje tam 10 lat, naturalne mięso łososia jest szare/

Norweski instytut zdrowia nie zaleca spożywania małym dzieciom, kobietom w ciąży,starcom.

Mósku używajcie

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie odpowiadacie na pytanie?:

3 godziny temu, Normalny napisał:

Uważasz, że samoloty pasażerskie, czarterowe, rejsowe coś rozsiewają?

A tu foto nieba - "ślady na niebie" powstałe w pobliżu Filipin podczas bitwy 19 czerwca 1944 roku (utrzymywały się na niebie przez 10 godzin):

Podobny obraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Normalny napisał:

Czemu nie odpowiadacie na pytanie?:

A tu foto nieba - "ślady na niebie" powstałe w pobliżu Filipin podczas bitwy 19 czerwca 1944 roku (utrzymywały się na niebie przez 10 godzin):

Podobny obraz

Spoko, tyle że dzś utrzymują się o d 5 rano do 22 wieczorem a może i dłużej, no i tamte samoloty miały oznaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Normalny napisał:

Uważasz, że samoloty pasażerskie, czarterowe, rejsowe coś rozsiewają? Te co widzimy w lato nad głowami? Bo ja nie.

@Normalny Obawiam się, że nie dostaniesz jednoznacznej odpowiedzi. ;)

 

Edytowane przez paazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie są rozpylane jakieś specjalne substancje poza tymi, które służą do wpływania na pogodę.  Natomiast opary z wszystkich samolotów, czy to pasażerskich, prywatnych, wojskowych nas powoli zabijają.

 

Taki Ryanair wykonuje 2 tys lotów dziennie. A to tylko jedna linia.... z setek nad naszymi głowami. Nie wspominając o wojsku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.