Skocz do zawartości

Chemitrails - szalona teoria spiskowa, czy prawda?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Znalazłem ciekawy artykuł po angielsku na stronie National Geographic ... z 2010 roku. Od tego czasu podejrzewam, że wzrost rynku lotniczego był spory. Wnioski są takie, że rocznie ginie na świecie od wypadków lotniczych ok 1000 osób, a od spalin samolotów 10,000 ,a więc 10x więcej. Z ciekawostek autor przytacza, że spaliny statków zabijają 60,000 osób roczne. Podkreślam, artykuł sprzed 8 lat. Te liczby dzisiaj muszą być duże większe.

 

https://news.nationalgeographic.com/news/2010/10/101005-planes-pollution-deaths-science-environment/

 

Problem dzisiejszego świata polega na tym, że elity, ludzie bogaci, rządy, korporacje dążą do tego, żeby na świecie ludzi było coraz więcej przez co, będą mieli zbycie na swoje usługi i produkty. A to powoduje, większą produkcję, a więc większe zanieczyszczenia. Statki, samoloty, auta, gospodarstwa domowe, produkcja telefonów komórkowych ,laptopów itd. Jak ja nienawidzę tych skurwysynów na górze. Jeszcze wspierają się przemysłem farmaceutycznym. Szkoda, że kasa im tak przyćmiła rozsądek, ale oni i ich dzieci przez to też zachorują na raka, tylko nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji.

Edytowane przez doler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, radeq napisał:

ale jak to? przecież mówi się o depopulacji ?! ?

To skąd to wpuszczanie masowe imigrantów ekonomicznych ? Oczywiście, żeby napędzać głównie gospodarkę Niemiec. Skąd bierzesz to info ? Chyba nie z mass-mediow...

 

Ja jestem zdania, że depopulacja jest potrzebna. Za bardzo ziemia jest eksploatowana i zanieczyszczona. Wystarczy zobaczyć ile samolotów obecnie lata nad nami.

 

https://www.flightradar24.com/9.56,173.73/2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.