Skocz do zawartości

Polka pobita przez żydów na lotnisku w Izraelu


Rekomendowane odpowiedzi

Wybrałem ten dział, bo sprawa jest czysto polityczna. Wracając do tematu:

 

"

Izraelczycy pobili Polkę i pożegnali antypolskimi hasłami. Co gorsza, nie była to grupa przypadkowych chuliganów, a… pracownicy lotniska. Wstrząsającą historią nasza rodaczka podzieliła się na Facebooku. 

Skandaliczne zdarzenie miało miejsce kilka dni temu. Jako pierwszy sprawę nagłośnił dziennikarz „Prawicowego Internetu” Dariusz Matecki. 

 

Jego wpis na Twitterze zyskał sporą popularność. Natomiast samo zdarzenie idealnie obrazuje ogrom problemu antypolonizmu w Izraelu i ogółem w środowiskach żydowskich. 

Polka pobita w Izraelu

Całe lata powielania kłamstwa oświęcimskiego przez globalne mass media doprowadziły do katastrofy w stosunkach polsko-żydowskich. To, co po wojnie było oczywiste (że Niemcy ponoszą odpowiedzialność za holokaust), dziś jest już kwestią dyskusyjną. Coraz więcej młodych Żydów uważa, że Polacy ponoszą taką samą odpowiedzialność jak Niemcy. 

Co jednak stało się w Tel Awiwie? To jest historia dla ludzi o mocnych nerwach. Jej treść przedstawiamy poniżej. Należy zwrócić szczególną uwagę na okrucieństwo, jakiego dopuścili się Izraelczycy. Wykorzystali niepełnosprawność Polki, by zmieszać ją z błotem i mocno poobijać. 

 
 

Pani Agnieszka napisała na Facebooku: Przepraszam za poniższe zdjęcia, ale dokładnie tak wygląda się po kontroli na lotnisku Ben Gurion. Półtorej godziny, w tym na plastikowym, niestabilnym krześle z potwornym bólem kręgosłupa. Zabrali mi wózek, prawie rozebrali. Jak widać jestem zagrożeniem dla państwa Izrael. Na koniec dostałam naklejkę w paszporcie, która oznacza „lepiej uważać, podejrzana”. Jak wiadomo grubaski na wózkach są zwykle terrorystami i szpiegami A na koniec usłyszałam jeszcze, że podobno w Polsce nie wolno mówić prawdy o wojnie…. Czyli oberwałam za IPN Szkoda, bo miałabym dobre wspomnienia, ale te zdjęcia i ból skutecznie odwiodły mnie od pomysłu podjechania tam powtórnie. Przykre Odradzam podróżowania na wózku do Izraela. Aha! I jeszcze trzy razy mnie pytali z wyrzutem, czy na pewno nie zrobię choć paru kroków. Tak mnie wystraszyli, że prawie zrobiłam…"

http://newsweb.pl/2018/05/02/polka-pobita-i-upokorzona-w-tel-awiwie-podobno-w-polsce/

 

Ale jak wiadomo, Izrael jest naszym sojusznikiem ;)

 

Zapraszam do dyskusji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegóż się spodziewać po sojusznikach?

Można skorzystać z dobrodziejstw internetu (dopóki jeszcze jest) i poszukać jacy oni są naprawdę, w szczególności do Polaków. Takie filmy jak "Zniesławienie" (na yt z polskimi napisami) czy też właśnie pamiątki z Jerozolimy, pokazujące ich stosunek do Europejczyków, wszystko to samo. To stara śpiewka jeszcze z czasów zaborów, już wtedy pokazywali na co ich stać a potem było tylko gorzej - uczmy się z historii bo nikt za nas tego nie zrobi. Głosowanie portfelem jest jak najbardziej skuteczne - jakby nikt tam nie jeździł to by oni też by mieli inne podejście, żeby tylko do nich przyjechać i zostawić u nich szekle.

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sojusznik i jest ''sojusznik'' Polska należy do tej drugiej grupy, czyli bezjajecznych wyrobników, sługusów i lamusów. Kiedy wreszcie się nauczymy że tam gdzie potężne interesy, ogromne pieniądze tam nie ma sentymentów.

Polacy mają mentalność chłopów i poczucie niższości połączony z syndromem Sztokholmskim, to widać u jednostki jak i u całej grupy ogółem :)

 

Edytowane przez Themotha
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wojkr napisał:

Pracownicy lotniska czy funkcjonariusze?

Niestety ale w Izraelu trzeba ściśle wykonywać polecenia funkcjonariuszy na lotnisku czy w trakcie kontroli bo można się narazić nie tylko na oklep ale też na kulkę.

Z artykułu wynika, że pracownicy, w czasie kontroli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedyś skończy się ta postawa Polskich oficjeli na kolanach z głową skierowaną do dołu ?  Dopóki polityk w Polsce będzie się kojarzył ze zdrajcą i złodziejem to szybko to nie nastąpi. Jeżeli polityka będzie tak dalej wyglądać, że premierem jest były bankster, a prezydentem gość, który robi proste błędy ortograficzne to będzie jak będzie. Nikt na poziomie nie będzie się pchał do tego szamba. Ludzie normalni wolą spokojne życie, a nie rozgłos i latać na korytarzach sejmu wokół tych kurewek sprzedajnych, udzielając wywiadów w tych nie-polskich mediach. Trzeba oczyścić to szambo. Każdego zlustrować. Maczałeś palce w jakieś aferze, to jesteś skreślony. Brakuje u nas odpowiedzialności i egzekwowania tego, co się powinno.

Edytowane przez doler
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@doler naród jest skutecznie trzymany za pysk, wypłata netto to 1800 z groszami a litr benzyny po 5 zł artykuły spożywcze w cenach Zachodnich a naród dalej siedzi cicho na piździe. Kto z opcji politycznych może doprowadzić do przełomu? nikt, bo Polacy nie maja jaj, pozostałość po komunie, czyli uległość całkowita wobec zwierzchników sejmowych czy kościelnych, jednocześnie naród jest skutecznie dzielony poprzez ferajnę z różnych opcji politycznych, podzielony kraj, słaby kraj.

 

Islandczycy mieli jaja i wyjebali całą brygadę tamtejszych sprzedawczyków i bankierów niemalże na taczkach, a u nas cisza, typowy Polak ciągnie swój krzyż na kolanach, skłócony z innym Polakiem a tamci na górze mają powypychane konta bankowe i śmieją się z nas. Jeden gotów drugiego zabić za 50 zł, przechadzam się po ulicach i widzę te miny; skamieniałe, niemal pękają ze złości, agresywne i smutne, ale ważne że jebana kiełbacha jest na stole i schłodzony browar w lodówce.

 

Się wkurwiłem :(

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echo Moskwy dało głos. Ani pobita, ani upokorzona. Z całym szacunkiem, ale z tego gniota nic nie wynika, oprócz chciejstwa autora tekstu. Kilka lat temu spędziłem w szpitalu na plastikowym krzesłeku 12 godzin czekając na lekarza po złamaniu ręki. I bynajmniej nie był to izraelski szpital. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.