Skocz do zawartości

Znajoma


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu odzywa sie do mnie znajoma, znowu zaczęliśmy rozmawiać znowu sie przymila i tak dalej. Prawdopodobnie chce abym ja przygarnął na wyspy, załatwił jakas robotę i tak dalej , wiadomo. Dzis zasugerowała mocno ze odpłaci mi za to, wiadomo w jaki sposób :) Problem polega na tym że ja nie chce jej sciagać tutaj. Chce sie zajac najpierw soba a pozatym nie szukam nikogo. W momencie w którym bym jej tu pomogł bym byl uzależniony w jakis sposob i musiałbym ciagle przy niej byc wiadomo a tego narazie nie chce. Laska jest fajna i atrakcyjna także grzech nie skorzystać z jej propozycji, ona wiadomo w jakim celu to chce zrobić, a ja chciałbym zachować tu spokój i nie sciągać jej, natomiast  z drugiej strony po bzykałbym jej zgrabne i młode ciało, wiem wiem w tej chwili myśle kutasem, ale co zrobic? taka natura :) także widac gołym okiem; Laska chce coś zyskać przy odpowiedniej opłacie dupskiem, natomiast ja,poruchałbym  ale nie chce wyjść na huja nieuczciwego...Zresztą z drugiej strony nic jej nie obiecywałem, zobaczymy jak sytuacja sie rozwinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie cisza Aras, zglosilem sie i mieli sie odezwac w sprawie spotkania sie i przejscia specjalnych testów i tak dalej, takze czekam. W dodatku mam kolejna oferte pracy za troche mniejsza pieniadze ale na miejscu z ta różnica ze przez agencje...Ale nie róbmy off-topu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób co chcesz, rozpisywać sié można, a jak wyjdzie to doświadczeniem zweryfikujesz. Także jakbyś nie postąpił wyciągniesz wnioski ;) chociaż jakbyś ją sprowadził, to może byś jej nie bzykną i zryła by Ci banie bzykając sie z innym. A może byś ją bzykną i ryła by Ci banie, a może nie ryła. Także pisać można, a życie zweryfikuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie masz żadnej pewności, że ją wyruchasz - ona Ci tego nie pisze wprost, tylko daje aluzje, a później Ci powie "ja Ci nic nie obiecywałam, jestem chory psychicznie".

 

2. Zanim znajdzie robotę i się ustawi, będziesz ją utrzymywał, co może trwać dłuższy czas.

 

3. Da dupy, zakochasz się, to spotka bogatszego i nawieje, a Ty zostaniesz z problemem.

 

4. Nie znajdzie roboty, albo nie będzie chciała pracować bo i po co, skoro dasz jeść, to uzna że ją wykorzystałeś.

 

 

Ja bym nie korzystał, bo zysk z transakcji mocno niepewny, a koszty pewne jak w banku. A może jest w ciąży i szuka jelenia?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jaka despreracja ...

Naprawdę ta zdzira, jest warta tego, żeby zakładać o niej temat na forum? Ja po tym, co Tobie sugerowała, Assasyn - nie mam dla takiej kobiety szacunku.

To jakaś pokrętna forma sponsoringu ... Mnie by było szkoda czasu na taką, ale zrób jak uważasz.

A gwarancji ruchania to faktycznie nie masz :). Jak Ci da takową na piśmie i u notariusza, to można pogadać ... ;)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeden lupele wie jak kopnac ta pilke... Assasyn - przeciez bywasz w PL, nie? Wiec 'potestuj' pania - jej sie 'nie wymydli' a teraz to Ty badz gora i 'miej ja w odwodzie' - ja bym nawet ja troche posciemnial dluzej, nawet bym ja tam moze zaprosil 'na rekonesans' po tym jak ja zruchasz w PL - ale tylko na jakies 'interview' i wylot do PL.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja bym wchodził. Zawsze ruchasz za coś - nigdy za darmo. Najprostszy  układ to kasa - płacisz i wychodzisz od pani z ręcznikiem pod poduszką. Inny to np za dowartościowanie, w ramach leczenia po chłopaku, za dobre słowo, bo zabierzesz na kręgle albo za to, że jesteś biedny porzucony a wszystkie kobiety to qrwy. Aha i nigdy nie gadaj z kobietą o tym co będzie. Nie dopominaj się czegokolwiek bo obieca Ci wszystko a później się wycofa zrzucając winę na Ciebie. Nie mówisz nic, gadasz o pogodzie, meczu, kolegach, pracy - sciągasz do domu/hotelu i robisz swoje. Wchodzi do drugiego razu jest git, nie? Odprawiasz pięknie dziękując. Sorry ale taki mamy klimat, że nawet w kręgach władzy trza doopy dawać, żeby stołek w Brukseli dostać. Jaki stołek, taka klacz chciałoby się rzec :)

Co za qrwa czasy? Rzygać się chce, ale co zrobić. Ja nadal wierzę, że poznam "tę jedyną" i pokocham ją czystą, wspaniałą miłością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za qrwa czasy? Rzygać się chce, ale co zrobić. Ja nadal wierzę, że poznam "tę jedyną" i pokocham ją czystą, wspaniałą miłością :)

 

Jeden więcej w klubie połkniętej purple pill :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No laski są pokrętne, dzisiaj w pracy na przerwie siedzieliśmy sobie na paletach, trzech chłopaków i dwie laski, każdy w innym miejscu bo to było kilka stosów palet. Jedna się położyła na swoim stosie i akurat mi się bioderka spodobały, ona wylukała, że się patrzę. i akurat usiadła sobie na łyżeczkę dupą mi w twarz i tak z odległości 2 metrów w tą dupę się tak wpatrywałem, bo inni się wstydzili, a ona wiedziała, że się gapię, wiecie ledżinsy :D a pokrętność tej sytuacji polega na tym, że te laski mnie nie lubią, nawet bym powiedział, że śmieją się ze mnie B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.