Skocz do zawartości

Rozstanie... pomożecie?


Tomasz580

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkanie to może za 2 lata... jasne, zabierze. Bo od razu się wprowadzi. A ja sam będę w 4 ścianach i z nimi gadał. Bracia, macie kobiety, czy jesteście sami, że tak po mnie jeździcie?

 

Była suka i jest nadal. Siksą dziś ją nazywam, bo sorry, ale ja po 4 msc jestem sam, a ona z nowym fagasem. Świadczy to tylko o niej. Ale co tam. Wazne ze jest szczesliwa..

Edytowane przez Tomasz580
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomasz580 Zrobi z Tobą dziecko (albo Ci wmówi, że Twoje) i już jej z chaty nie usuniesz. Będzie prowokować awantury, uderzysz kilka razy, zostanie założona niebieska karta. Po kilku zawiadomieniach policji o awanturach, dostaniesz sądowy zakaz zbliżania się, a może i wyprowadzkę z własnego lokum. 

Zapomniałem o alimentach na dziecko i jeżeli panna była na Twoim utrzymaniu (nie pracowała) to i na nią.

Tak się w obecnych czasach "ustawiają finansowo" ogarnięte kobiety.

 

Nie znasz życia, dostałeś pierwszą lekcję, ale widać jednym uchem weszło drugim wyszło...

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomasz580 napisał:

pracując po 12h

A ja mam wrażenie, że przez cały czas siedzisz przed kompem i z uporem maniaka jak ściana odbijasz wszystko to co radzą Ci zacni forumowicze. Jest to dla mnie podejrzane. Mało któremu nowemu poświęcono tyle uwagi i czasu  a Ty nadal swoje. Ja się ewakuuję z tego wątku.

 

"a ja sam będę siedział w tych 4 ścianach"

 

A ty nadal to samo, jak katarynka. Panowie, dajmy już spokój. To co mieliśmy do powiedzenia to powiedzieliśmy. Chłopak nie kuma, albo nie umie czytać ze zrozumieniem. Jego strata.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tomasz580 napisał:

Ciągle mnie zniechęcanie, ze kobiety sa zle... to co, mam nie miec w ogole?

 

 

Panie... jakie dziecko. Myslisz, ze tak latwo sie dam? Nigdy... a zreszta niewazne. Ja sie juz poddaje 

Miałeś iść do divy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Tomasz580 napisał:

Ciągle mnie zniechęcanie, ze kobiety sa zle... to co, mam nie miec w ogole?

 Lepiej nie mieć w ogóle niż brać byle jakie padło.

 

Skończ być desperatem. Tego kwiatu pół światu i pewnie czeka gdzieś na Ciebie ktoś lepszy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek chciał dobrze poradzić.

Szkoda czasu. Skończ być desperatem to może inne na Ciebie zwrócą uwagę.

Mimo to wybaczam Twojej głupocie, wszakże była to pierwsza kobieta.

PS. Skoro wiesz lepiej to co tu jeszcze robisz?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sonic napisał:

Skoro wiesz lepiej to co tu jeszcze robisz?

Może już niedługo, nasz drugi żyjący na wyspie fantazji "pewnego dnia pójdę do divy" niedawno dostał bana. Alleluja! 

 

To przygnębiające, tyle osób się produkuje a nowy brat naćpany jeszcze hormonami nic a nic nie słucha... Jego organizm dopomina się o kolejną dawkę... 

Edytowane przez tytuschrypus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomasz580 To usuń jej numer i wszelkie ślady po niej, weź sobie wolne na jutro, kup sobie flaszkę wódki jak facet i najeb się. Pomyśl, poczytaj i skończ negować każdą radę i użalać się nad sobą jak ostatnia pizda nad rzeczami, które się wydarzyły a nie miałeś na nie wpływu. Ty użalasz się nad sobą a ona bierze właśnie tamtemu kolesiowi z połykiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tomko napisał:

@Tomasz580 To usuń jej numer i wszelkie ślady po niej, weź sobie wolne na jutro, kup sobie flaszkę wódki jak facet i najeb się. Pomyśl, poczytaj i skończ negować każdą radę i użalać się nad sobą jak ostatnia pizda nad rzeczami, które się wydarzyły a nie miałeś na nie wpływu. Ty użalasz się nad sobą a ona bierze właśnie tamtemu kolesiowi z połykiem. 

 

O rety... czy Ty myslisz ze mam jej nr i jestem takim idiota? Wszystkie smsy skasowane tydz po rozstaniu, fb blok tego dnia co rozstanie i KONIEC! zostaly tylko te glupie mysli. Uzalam sie nad tym, ze jestem niewidzialny dla kobiet i tak juz zostanie. 

Nie dobijaj z tym polykiem...

nie pije alkoholu. Wolnego nie wezme, nie mam potrzeby

Edytowane przez Tomasz580
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to mówić ale uważam iż temat jest do zamknięcia, wszystko było powiedziane. Brat albo przeczyta na na spokojnie jeszcze raz wszystko albo musi przejść jeszcze kolejne etapy w swoim życiu.

Jest jeszcze młody więc niech mu będzie wybaczone.

Dodam tylko, że :

Osobiście uważam iż jest to bardzo chamskie, że nie udziela się w innych wątkach tylko wałkuje swój problem no ale z drugiej strony dobrze, bo może by źle doradził w pewnych kwestiach innym.

Po przeczytanie wszystkiego z jego udziałem sądzę, że chrzest bojowy przed nim i nie przeszedł prawdziwego upodlenia.

Pozdrawiam i życzę wszystkim spokojnej nocy a brata Tomaszu580 zachęcam do większej refleksji nad sobą a nie czy TWOJA BYŁA ma innego dżordzasa w sobie akurat teraz.

Myśmy to przeżyli to i ty dasz radę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, El Cucuy napisał:

@Tomasz580 Naśladuj rzekę. :) Rzeka płynie cały czas naprzód. :) Nie zawraca do momentu, przez który już przepłynęła. :)

Nie rozumiem nic z tych słów. Może za głupi jestem? Chcecie, zamykajcie. Ja jestem zdania, że kobieta może i da mi szczęście. Nie taka, z którą będę się znał miesiąc, a dłużej. Dzięki temu wiem, że mogę się dzielić życiemi daje mi to radość. 

Prawdziwe upodlenie? Już przeżyłem. Innego nie będzie. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, Tomasz580 napisał:

Bracia, macie kobiety, czy jesteście sami, że tak po mnie jeździcie?

Poczytaj historie braci o tym jest całe forum, które tak namiętnie przeglądasz.

 

26 minut temu, Tomasz580 napisał:

Prawdziwe upodlenie? Już przeżyłem. Innego nie będzie. 

Godzinę temu, Tomasz580 napisał:

Uzalam sie nad tym, ze jestem niewidzialny dla kobiet i tak juz zostanie. 

1 godzinę temu, Tomasz580 napisał:

Zrozum mnie jako faceta, że mając 24 lata, to była moja pierwsza, z ktora spalem i miałem seks.

2 godziny temu, Tomasz580 napisał:

Tak, wychodze na ulice i mowie szuuukaaam dziewczyny! Ale mi desperacja, ze chce kobiety i zwiazku

2 godziny temu, Tomasz580 napisał:

Jasne... czeka. Może jest slepa i mnie nie widzi... a moze jest gorsza? 

3 godziny temu, Tomasz580 napisał:

Była suka i jest nadal. Siksą dziś ją nazywam, bo sorry, ale ja po 4 msc jestem sam, a ona z nowym fagasem. Świadczy to tylko o niej. Ale co tam. Wazne ze jest szczesliwa..

Nikogo to nie obchodzi, co o niej świadczy nawet ona sama ma to w dupie, a ty powinieneś mieć najgłębiej.

3 godziny temu, Tomasz580 napisał:

Panie... jakie dziecko. Myslisz, ze tak latwo sie dam? Nigdy... a zreszta niewazne. Ja sie juz poddaje 

 

Załóż temat w rezerwacie i zapytaj się kobiet co o tobie sądzą po twoich wpisach. Może one ci wytłumaczą dlaczego żadna kobieta nie zwraca na ciebie uwagi.

 

Powyższe skomentuje tylko : <facepalm>

Edytowane przez Carleon
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam z połykiem.

Ja myślę, że w grę już dawno wchodzą ostrzejsze zabawy. 

Te nasze kochane ex, kiedy my za nimi płaczemy, one robią patataj, patataj, patataj , patataj  na innym "wierzchowcu".

 

Iiiiiihhhhaaa, wio koniku ??

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Drizzt zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.