Skocz do zawartości

Rozstanie... pomożecie?


Tomasz580

Rekomendowane odpowiedzi

@giorgio Kurczę jak sobie pomyślę, że moja była innemu liże tyłek teraz i bierze do ust po sam trzon... To aż się bulwersuję! Tak się zbulwersowałem, że aż się położę! A jak sobie pomyślę, co robi teraz była naszego kolegi tutaj... Na pewno jej nowy fagas nie jest lepszy w te klocki. Może miał fajniejsze buty? Cholera wie, czemu jej się odwidziało od razu tak znienacka :/. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko

 

Ehh te cholerne nasze byłe ! Liżą tyłki samcom alfa ! A my to co nam już nie ma kto lizu lizu zrobić ?!

Dyskryminacja i równouprawnienie ! Ja też chcę mieć lizany tyłek ustawowo, oczywiście przez piękną panią blondynkę bez adidasów !

Znając kobiety to ON ją rzucił bo po prostu panie są tak kochane,iż w życiu by nikogo nie rzuciły i pozostawiły! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

@Tomko

 

Ehh te cholerne nasze byłe ! Liżą tyłki samcom alfa ! A my to co nam już nie ma kto lizu lizu zrobić ?!

Dyskryminacja i równouprawnienie ! Ja też chcę mieć lizany tyłek ustawowo, oczywiście przez piękną panią blondynkę bez adidasów !

Znając kobiety to ON ją rzucił bo po prostu panie są tak kochane,iż w życiu by nikogo nie rzuciły i pozostawiły! 

 

 

Tak było przy rozstaniu, że ją sprowokowałem... eh. Ona mu robi dobrze, a nam nie ma kto. To prawda. I czy one nie mają łatwiej w życiu? :( kaźdego mogą mieć. I ja mam być dla niej nagrodą? Ciekawe jak... 

Przeczytałem temat od początku na spokojnie i dalej jestem w dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Drizzt zablokował(a) ten temat

Temat już dawno został wyczerpany. Od pewnego czasu dzieje się tu wyłącznie spamowanie. Dlatego zamykam.

Jako, że @Tomasz580 uporczywie nie wyciąga żadnych wniosków i bezrefleksyjnie nabija kolejne strony - temat ląduje na Ścianie Hańby.

Może to też da mu do myślenia. Polecam zapoznanie się z innymi tematami na forum i czytanie na chłodno, ze zrozumieniem.

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.