Skocz do zawartości

Czy Amerykanie sa głupi?! Zobacz ten film za nim go usuną! +18


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz poruszę temat niepoprawny politycznie, którego tu nie widziałem - co sądzicie o uroszczeniach żydowskich w stosunku do Polski?

W USA jesteśmy postrzegani jako antysemici i zbrodniarze wojenni. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykanie są równie głupi co inne narody. Po prostu nie interesują się tak bardzo polityką, historią itp. Żyją bardziej tu i teraz (hiperekstrawertyzm narodowy) co rzeczywiście sprawia, że są podatni na różne manipulacje. Rozwijają się w jednej dziedzinie i opanowywują ją do perfekcji. Poza tym najlepsze szkoły i najwybitniejsi naukowcy zgadnijcie skąd pochodzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, większość ludzi ma o wiele mniejszą wiedzę ogólną niż przeciętny mieszkaniec Europy. Ludzie bardzo często ograniczeni i ślepo przekonani o swojej wyższości. Często wtórni analfabeci. Znałem osoby, które po skończeniu liceum nie potrafiły przeliterować w miarę podstawowych słów, np. chairs czy carpet. Jeśli myślicie, że nasze Karyny są ograniczone, to poznaj Jessicę lub Amandę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Americans are not stupid! Didn't you know that?

Tak samo zresztą jak Brytole, Niemcy, i wszyscy inni...

Swoją droga jak ktoś jest z południa chętnie się ugadam na specjalny odcinek pd tytułem: "Polish are not stupid"

 

11 hours ago, Ksanti said:

i najwybitniejsi naukowcy zgadnijcie skąd pochodzą.  

Tak, wiemy, wiemy. Ten kraj nazywa się wiza H-1B.

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do takich filmików to śmieszne, że ocenia się mądrość człowieka na podstawie jakiś pytań z dupy. Tak samo jak "maturatobzdura" manipulują przekazem. 

 

To normalne zjawisko jeśli podejdzie się do kogoś z kamerą i mikrofonem zadając przy tym jakieś kompletnie irracjonalne pytanie typu ile kątów ma trójkąt. Duża część ludzi wtedy doszukuje się ukrytego sensu albo zastanawia się czy trójkąt to ta figura o której myślą. Triangle wcale nie oznacza 3 jak w naszym języku trójkąt. A kto w seksundę odpowie ile krawędzi ma czworościan foremny? Pytanie właśnie z tej kategorii chyba, że zawsze ma się w głowie trójkąt. Żeby odpowiedzieć trzeba sobie wyobrazić daną figurę. Dochodzi stres i dezorientacja przez co strzelają i źle to wychodzi. Tak jak w przypadku tego dziadka czynnik niepewności bo długo nie miał styczności z zagadnieniem. 

 

Co do reszty pytań też ogólnie słabe. Poziom głupoty jest mniej więcej podobny na całym świecie. O ile niektórych można nazwać ignorantami, że nie wiedzą podstawowych rzeczy o tyle nigdy wszystkiego się nie zapamięta i sporo wylatuje z głowy. Jest jeszcze kwestia używania pamięci długotrwałej. Niektórzy w sytuacjach presji tracą chwilowo zdolność do korzystania z tego sektora w mózgu. Albo jak z figurami ogólnie mają słabą orientację przestrzenną. Właściwie kiedy ma się świadomość takich mechanizmów to z każdego można zrobić debila poprzez filmik na yt. Dlatego te kompilacje w zasadzie nic nie udowadniają. Szerzą jedynie mity i są clickbaitami.

 

Ameryka od zawsze jest krajem imigrantów, włącznie z Indianami. Wiza z pewnością jest po to aby utrzymać rolę hegemona technicznego kraju i zmniejszyć koszty zatrudnienia. Jednak Ameryka sama z siebie też ma wybitnych ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy Za każdym razem tytuły Twoich tematów rozkładają mnie na łopatki. Coś w stylu " Naukowcy go nienawidzą odkrył jeden prosty sposób! "

Co do samego tematu, Amerykanie, jako ogól, mają po prostu wyjebane na to co dzieje się hen, gdzieś tam w  Polstoni czy innych Słowęgrach. Oni znają tylko swoje stany (mniej więcej), wiedzą że Rosja jest gdzieś w Europie wschodniej i jest zła, a Meksykańce przyłażą z południa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córka radnego z mojego miasta nie wiedziała gdzie jest i co to jest Bałtyk. 

 

A jak mój serdeczny kolezka coś odjebał, w US było to wykroczenie na drodze.  To policjant go pouczył, że tu jest Wisconsin, a nie Polska. I go interesuje prawo i zasady z Wisconsin. 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.