Skocz do zawartości

Dlaczego panowie wolą "blądynki".


Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem zarówno z blondynkami jak i brunetkami. Co do charakterów i sposobów postępowania, wiadomo, to samo, na dodatek im dłużej z nimi byłem, tym bardziej nie miały nic ciekawego do powiedzenia. Doszło do tego, że nie wole żadnych, wole być sam, mam przynajmniej święty spokój. A co do kwestii wyglądu, to jest indywidualna sprawa każdego faceta. Jeden woli piwo, drugi woli wódkę.

 

@Rnext Widocznie gdańska szafa ostatnio śni o Majdanie i teraz wszystko jej się kojarzy:D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi się taka zaznajomiona para. On przeciętny, ona bardzo ładna ale rekordowo głupia. O jej poczynaniach krążą już legendy, do czego przyczyniły się między innymi takie akcje jak ta  kiedy on poprosił  by wysprzątała mu auto pod sprzedaż i wyrzuciła śmieci ze schowka. Wtedy to wraz ze zbędnymi paprochami do śmietnika trafiły dokumenty. Gość  wrócił z pracy, sprawdził auto i się pyta "co zrobiłaś z dokumentami?",   ona:  „z jakimi dokumentami?”, "no ze schowka", na co ona:  „przecież sam powiedziałeś żeby wyrzuć śmieci ze schowka” haha. Potem on czekał na noc, by nikt nie był świadkiem jego dalszych poczynań tj nurkowania w kontenerze w osiedlowych obierkach żeby odzyskać dokumentację samochodu. Mimo takich czy podobnych numerów, ożenił się z nią i wybrał na matkę swoich dzieci. Może będą przynajmniej ładne jak w tym memie o Merlin.?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie już z tą Sarą- przynajmniej ja nie widzę jej w temacie. ;)

Temat  (moim zdaniem) niezbyt interesujący, :D ale nie mogłabym przemilczeć tego 

3 godziny temu, tytuschrypus napisał:

A z Twoich fikcyjnych opowieści wychodziło, żeś za stara na dzienne... Dopracuj fantazje.

Za stara?! Ona ma 19lat, przez zaczęciem studiów bedzie miała 20. Co w tym takiego niewiarygodnego? Kilku moich znajomych robiło sobie rok przerwy, zmieniało kierunek, musieli przerwać itd. Ja też musiałam przerwać, ale wracam do dziennej nauki i nie wyobrażam sobie inaczej, chociaż mam od tygodnia 22 lata- czas umierać. :D

Jakoś nie czuje się zbytnio staro, :D nie widzę różnicy pomiędzy tym jak wyglądałam teraz, a mając np.19lat -zdarzają się pytania o dowód jeśli się nie w ogólę nie umaluje i uborę na sportowo,w jakąś luźniejszą bluzę, legginsy, co jest raczej rzadkością u mnie, bo nie lubię takiego stylu. Wracając do tematu nie widzę nic dziwnego, w tym że ktoś uczy się dziennie pomimo tego że nie kontynuował nauki zaraz po liceum. Jeśli ktoś ma możliwości, nie pracować do 20 paru lat i pewne cele to dlaczego nie? Jeśli ma sie plany i marzenia to dlaczego ma sie z nich rezygnować tylko dlatego, że mamy teoretycznie np dwa lata do tyłu. Naprawdę pracujemy wystarczająco długo i zdążymy się napracować. :)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, osz napisał:

Mam nadzieje ze  różnica miedzy patriotyzmem a  nacjonalizmem jest wam znana

Młoda damo - a Ty wiesz co to jest nacjonalizm ?

Zapewne tylko Ci się wydaje, że powtarzane przez Ciebie słowo jest powtarzane z rozumieniem jego znaczenia.

 

Jako starszy i przez grzecznośc nie powiem, że chyba mądrzejszy -  wyjasnię Ci to zagadnienie gratis. Poczuj brak mego samczego, hedonistycznego i egoistycznego serca.

 

Nacjonalizm to pogląd, ktory mówi o tym, że dana wspólnota etniczna (nacja) ma prawo zorganizowac się w państwo. Koniec definicji.

 

Przykładowo - wspólnotą etniczną są na przykład Niemcy. I mają swoje państwo.

Wspólnota etniczną są Francuzi. Albo Polacy. Albo Szwedzi. Albo Anglicy.

Wszyscy z nich zorganizowali się kiedyś w państwa.

Na zasadzie nacjonalistycznej - bo niby jakiej innej ?

 

 

Edytowane przez Bonzo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Łapinski napisał:

Nie lubię brunetek bo mają CZARNE wąsy, włosy na rękach, nogach, brzuchu, plecach, w nosie itp  :(

Jakby Cię taka Grażyna dopadła i przycisnęła do ściany szepcząc potok spro..tzn wiosennych słów do uszu, to od razu byś zmienił zdanie :D.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie można potraktować jako powód do robienia sobie jaj albo całkiem poważnie.

Więc ja trochę poważniej:

- Blondynki są inteligentniejsze od brunetek (w tej samej populacji) o 3 punkty na skali IQ (Wechslera, czyli δ=15) co oznacza, że są inteligentniejsze niż 58% brunetek.

- Jasne włosy są oznaką młodości (z wiekiem włosy ciemnieją) a więc jednej z najważniejszych cech jakie poszukują u kobiet mężczyźni. Taki objaw neotenii. Blond włosy to mutacja na potrzeby płci przeciwnej - coś trzeba pokazać jak się jest cały czas zakrytym - jak to ludzie na półkuli północnej gdzie przez pół roku zima - na mrozie cyckami świecić się nie da.

 

W Polsce, przynajmniej południowej, brunetki to Rumunki a blondynki to Słowianki. Szczególnie laszki są ładne. Takie mam uproszczone zdanie w temacie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondynki mają dużo większe branie w Turcji, Egipcie i pokrewnych. Co do małej bystrości często te panie mają dużo propozycji miłego spędzania czasu,że wymaga trochę ambicji i samozaparcia by się temu przeciwstawić. Choć spotkałem taką co nie była w stanie pojąć zasad gry w "wojnę" (tak w karty). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Napisałam-ze spodziewam się ze znacie tu różnice miedzy patriotyzmem z  nacjonalizmem ,nigdzie nie napisałam definicji  nacjonalizmu by mnie  karcić  ze jej  nie znam...i by sobie pozwalać na tego tupu komentarz. Zwłaszcza ze nie wiesz ile mam lat. Ale mniejsza , widać takie forum, ze tu samiec to musi samicy przyp.. literkami, tak by nie wstała z kolan z podziwu.

 

" Nacjonalizm to pogląd, ktory mówi o tym, że dana wspólnota etniczna (nacja) ma prawo zorganizować się w państwo. Koniec definicji. "

 

Napisałam tez że  patriotyzm w rękach IDIOTOW  przeradza się w   nacjonalizm, skutkuje wojną i rzeziami ,(czystkami etnicznymi)bo oni , ci idioci,sobie dopisują do tej definicji... po trupach.

 

 Definicja ma rozwinięcie

Nacjonalizm uważa interes własnego narodu za nadrzędny wobec interesu jednostki, grup społecznych, czy społeczności regionalnych. Uznaje naród za najwyższego suwerena państwa, a państwo narodowe za najwłaściwszą formę organizacji społeczności, złączonej wspólnotą pochodzenia, języka, historii i kultury. Nacjonalizm ponadto przedkłada interesy własnego narodu nad interesami innych narodów, zarówno wewnątrz kraju( mniejszości narodowe lub etniczne )jak i na zewnątrz (narody sąsiednie).

Za Wikipiedią

 

I  Niemcy w 1942  wysiedlili  wia niebo pewną swoja mniejszość,   w ramach interesu  własnego narodu niemieckiego .

A w zasadzie to nawet dwie ,bo jeszcze cyganów.
 

Tak samo jest zresztą z Anarchią - mało kto wie co ona tak naprawdę znaczy. I byc może nacjonalizm i anarchia  mają słuszne założenie ale  zostały  one wypaczone.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.