Skocz do zawartości

Dlaczego panowie wolą "blądynki".


Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Po to żeby zarobił na dobry samochód i żebyś mogła wkurwić koleżanki, że masz zasobniejszego misia od nich.

Sama będę na siebie zarabiać i nie podbijam swojej samooceny komentarzami koleżanek. Zresztą inteligentni ludzie wcale nie muszą dobrze zarabiać, różnie bywa.

24 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Gówno-argumentacja level expert. Nawet tego nie komentuje.

Nie rozumiem, a niby dlaczego? Według mnie nie, normalny argument. Mogę nawet badanie przeprowadzić i zapytać ludzi czy potrafią się wypowiedzieć na ten temat i mają konkretną wiedzę. Nie bronię tych kobiet - mówię tylko jak to wygląda dla obserwatora, osoby która przygląda się z boku i stwierdzam, że to niesprawiedliwe. Grupka osób rozmawia o jakiejś reformie i się potem reszta nabija, że te kobiety się nie odzywały. Też mogę chodzić i mówić np. o mutualiźmie z ludźmi i jak ktoś mi nie odpowie to mam powiedzieć "no ciekawe czemu się nie odzywają, nie ma z nimi poważnych tematów do rozmowy"? Traktujmy się równo i najpierw warto zapytać kto się czym interesuje, jaką ma wiedzę i dopiero oceniać. Kobiety nie rozmawiają tylko o makijażu i serialach.

39 minut temu, Król Jarosław I napisał:

To że "intelektualistki" często mają straszną potrzebę udowodnienia tego jakie mądre są i pierdolą w nieskończoność.

Czy ja wiem, znam inteligentne dziewczyny i wcale nie widzę, żeby (jak to określiłeś) "pierdoliły w nieskończoność". To zależy w większości od charakteru i zdania swojego nie zmienię, Ty też jak widzę i tyle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eloquence napisał:

Sama będę na siebie zarabiać

Hehehe

 

Co Cię powstrzymuje, by zacząć już teraz? ? 

 

3 minuty temu, Eloquence napisał:

Kobiety nie rozmawiają tylko o makijażu i serialach.

Niemal wyłącznie. Jakikolwiek temat barsziej złożony, oprócz small talk, wizażu, mody, ew. dzieci i gotowania nudzi przytlaczajacą większość z nich. Milczą, przeglądają telefony, wręcz ostentacyjnie ziewają. I nie musi to być Pinochet, choć wydaje mi się że na pewnym poziomie ma się podstawową wiedzę na jego temat. 

 

Wielokrotnie zaobserwowane, z życia wzięte. Jedyne wyjątki od tej reguły jakie znam:

 

-faza mimikry czytaj przypodobania się misiowi - to wtedy zwykle moje byłe przekonywał mnie, że w sumie to lubią death metal:D

-znajomość tematu "siłą rzeczy", bo były facet się tym interesował

 

P.S. Saro, nie musisz odpowiadać. To taka ogólna uwaga do wszystkich. Czekam na ban za multikonto dla Ciebie. 

 

P.P.S jako prostytutka poznałaś te dziewczyny na poziomie? 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Po to żeby zarobił na dobry samochód i żebyś mogła wkurwić koleżanki, że masz zasobniejszego misia od nich. "

 

Serio?Bo ja myślałam ze inteligenty to nie zap.na takie głupoty.

 

> To znowu ta Sara feministka.

 

Ale? Tęsknicie ?Bo to już drugi  pan domniemywa:D

 

I załatwmy sie raz na zawsze z tym-feminizmem;D.  Prawidłowo to- równe prawa ale i OBOWIAZKI. A to, co rzesza oszołomów wszelkiej maści wyczynia z ideą i jak ją wypacza, to jak by nie moja wina, ani problem. To tak samo  z patriotyzmem, jak sie wezmą za wdrażanie idioci to wychodzi im  nacjonalizmy  w efekcie.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, osz napisał:

To tak samo  z patriotyzmem, jak sie wezmą za wdrażanie idioci to wychodzi im  nacjonalizmy  w efekcie.

 

 

 

 

 

 

W czym problem z tym nacjonalizmem jest to dla mnie niezrozumiałe?

Ucz się  http://myslkonserwatywna.pl/prof-bartyzel-pojecie-nacjonalizmu-nacjonalizm-a-szowinizm-nacjonalizm-a-patriotyzm/ 

Edytowane przez rycerz76
Usunięcie słów mogących być błędnie z interpretowanych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@osz" a co jesteś brunetką i nikt Cie nie chcę? "

 

;)utrzymywać chlip, chlip  (żart,by było jasne, bo widzę ze tu się dużo, za dużo bierze na serio).

 

 

A co do głupoty i szczęścia,   na szczurach eksperymentowano ze zwiększaniem inteligencji, w efekcie szczury  uczyły sie szybciej łazic po labiryncie, etc ale stały se tez bardziej wrażliwe na ból. Wnioski  sobie sami wyciągnijcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tytuschrypus napisał:

Co Cię powstrzymuje, by zacząć już teraz? ? 

A to, że pójdę na farmację albo medycynę i nie będę miała fizycznej możliwości, żeby pójść do pracy, bo mnie ze studiów wyrzucą :) Jedynie w wakacje.

 

@tytuschrypus Cóż, ja nie rozmawiam tylko i wyłącznie o tym, moje przyjaciółki też nie, moja siostra też nie, więc to lekka przesada tak twierdzić. I moim priorytetem/ukrytym celem nie jest przypodobanie się komuś, aczkolwiek przekonywać nie będę.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eloquence napisał:

A to, że pójdę na farmację albo medycynę i nie będę miała fizycznej możliwości, żeby pójść do pracy, bo mnie ze studiów wyrzucą :) Jedynie w wakacje.

A z Twoich fikcyjnych opowieści wychodziło, żeś za stara na dzienne... Dopracuj fantazje.

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rycerz :) u a raczej panie Rycerzu ,z samym nacjonalizmem? To tylko taki ,ze zwykle prowadzi do wojny , lub innych tego typu  rzezi ( ale nie podpuszczaj , znowu będzie ze za dużo wątków i o rany ,nie ogarniamy i  konieczne -zbanujcie ją... spox , będzie wam dane, to moje banowanie i znowu zalegniecie w trawce -nudy).

 

Poza tym, to dla mnie nie problem. Tzn nacjonalizm. W kocu to wy, mężczyźni  giniecie na wojnach.  A tu użyłam w kontekście do paryiotymy

Mam nadzieje ze  różnica miedzy patriotyzmem a  nacjonalizmem jest wam znana.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qwa- zrobiłam juz tyle byków ze limit wyczerpałam , na rok. Banujce;DDD wstydu oszczędzicie.

 

 

No właśnie- głupia-ładna-niezaradan, zaopiekuję się i dramat gotowy...Tak ze  bądźcie czujni:DDD Bracia.Tzn panowie.:DD Ten temat jest  wam -ku przestrodze. Nie wszystko złoto co się świeci.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tytuschrypus

A Tobie znowu co? @Eloquence jest tutaj znacznie dłużej od Ciebie, sam pamiętam jej opowiadania o nauce do matury na czacie, wobec czego lepiej wyluzuj. Atakujesz niewłaściwą osobę.

 

@Król Jarosław I

Post poniżej krytyki.

 

Co do tematu, wiedziałem że zrobi się z tego rozpierducha. Takie wrzucenie granatu w niewłaściwe miejsce.

Osobiście zawsze przyciągałem inteligentne osoby, kobiety też. Pewnie dlatego poznałem ich tak mało :lol: 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ancalagon napisał:

Atakujesz niewłaściwą osobę.

Dlaczego "znowu"? Brzmi jak Sara, może to wcześniejszy nick :D

 

Ale jeśli tak jest, to @Eloquencezwracam honor!

 

Co do meritum - przecież to jest temat założony przez trolla i o ile na początku można się nie zorientować, to teraz już nie wiem, jak to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antonimem głupoty jest mądrość, nie inteligencja. Ktoś b. inteligentny może być głupcem w porównaniu do kogoś pod tym względem dużo przeciętniejszego. Ja pytanie odczytuje raczej, nie jako: dlaczego nie bierzecie tych, co się znają na całkach i reformach Pinocheta, ale dlaczego lecicie np. na takie, które jak tylko otworzą usta to słuchacze się dziwią jak można było coś takiego wypowiedzieć. Faktycznie zjawisko występuje, znam tak głupie baby, że szczenna opada, i one (niekoniecznie piękności) są w związkach, w których rządzą najczęściej nieszczęsnym typem, który podpada pod kastrującą kategorię: pantoflarz. Taka baba forsując się do przodu ze swym nachalnym tupetem wytwarza jakiś rodzaj energii biorąc narmalsów z zaskoczenia. Może działając w głębokiej niemożności dostrzeżenia własnych ograniczeń dla części mężczyzn (słabych) jest początkowo fascynująca, bo na zasadzie odmienności postępowań on może mylić jej głupotę i bezczelność, np. z siłą i odwagą.

 

W „Auto-da-fe” Eliasa Canettiego jest zaś bardzo dokładnie opisany mechanizm jak zupełnie tępa kobieta zdołała wyjść za geniusza i wybitnego profesora pozbawiając go przy tym majątku. Ona była sprytna i pazerna, on odrealniony i naiwny życiowo. Funkcjonowali na dwóch odmiennych płaszczyznach, a każde myślało, e to drugie jest takie samo. Ogólnie polecam to wybitne dzieło ukazujące m. innymi mentalność prymitywnej baby, wyobcowanego intelektualisty czy ordynarnego, witalnego samca alfa gdzie akcja rozgrywa się bezpośrednio w ich głowach. Wymienione postaci wyjaśniają na przykładach, ale bez generalizacji pewne  zjawiska a książka jest o tyle ciekawsza, że autor dla zachowania autentyzmu, podsłuchiwał dialogi tzw. plebsu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jakiś drętwy, więc opiszę Wam sytuacje sprzed pół godziny. Tramwaj (nie-zwany pożądaniem), za mną siedzą dwie studentki z czego jedna, głośniejsza w typie szafy gdańskiej i wcale nie blondynka lecz jak to eufemistycznie określają niektórzy - lato w typie mysim. I opowiadają sobie o studiach. Po czym szafa gdańska wyjeżdża z tekstem, że mieli ostatnio na wykładzie coś o chorobie Heinego-Majdana. Komuś jeszcze staje? Dla mnie głupota jest ekstremalnie aseksualna. 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.