Skocz do zawartości

Gówno - problem do śmiechu, a moje pytanko :)


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Tomko napisał:

To może być matka moich dzieci a chcesz żebym to zje...ał jeszcze bardziej MMS'em? 

Mhm, a po latach będzie mówiła ze smutkiem i melancholią do córeczki, ale tak żebyś słyszał, "widzisz, Dżesika, a tatusia @Tomko nawet nie stać było żeby mamusi jednego MMS z kwiatkiem wysłać, żeby ją tak poderwać, tak inaczej, tak z emocjami... mężczyźni są źli" chlip.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łapinski Kirwa daj już spokój z tym Antkiem. Przecież od tego można oślepnąć albo co gorsza dostać jakiegoś raka.

@Tomko Spoko jak przyjedziesz na białym rumaku z kwiatami i padniesz do jej stóp to moment zapomni o swoim beżowym londyńczyku:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Numer tel masz, i to już jest spoko a druga sprawa za szybko napisałeś z tydzień trza było odczekać :D

Prawdziwy samiec alfa czeka rok aż napisze ?. MINIMUM!!

Kurła, zaraz nam wszystkich userów przez to wiosnę wywieje ? kiedyś to było, kurrr..ale było kiedyś.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Tomko napisał:

Nie jestem głupi, żeby sobie konkurencję robić na rynku :P.

Patentami można się wymienić. Z całym szacunkiem nie jesteśmy w stanie jednostkowo ogarnąć całości. Jako oddział można zbierać sprawności ;) prawie jak harcerze. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tomko napisał:

kupię Passata combi

1,9 w tedeiku. Po Niemcu księdzu lub po niemieckim emerycie co jeździł tylko co sobota na działkę lub po młodej matce co z dzieckiem tylko do przedszkola jeździła. Przebieg? Jak każdy 5 czy 25latek - 179 000km. Jak kupisz taką igiełkę to każda Twoja. ? Tym bardziej, że Ukrainki lubią Passerati.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Tomko napisał:

Jeszcze fele z plastiku i siedzenia z futra i mam każdą Ukrainkę

Na fotelu muszą być koraliki, spoilery by docisnąć tylną oś mimo że napęd na przednią ośkę, a na lusterku dynda płyta CD, oby Cię radary nie namierzyły. A jak lakier schodzi z otwieraczy szyb, to mów, że to nie Twoja farba/ręka. Jak dymi z komina na czarno, to mów że dopiero dotarty i tak ma być.

 

A tak na poważnie, jako stary wyjadacz, podporucznik, pytasz się o opinię czy do kogoś dzwonić? Rozumiem, że napisałeś tego posta dla jaj.

 

 

Edytowane przez Magician
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magician Nie, poważnie napisałem :). Tak jak wspomniałem wyżej: czasami rozkminiasz i rozwiązujesz skomplikowane problemy a zapominasz po drodze tabliczki mnożenia ;). Każdy ma swoją górę na którą musi wejść - moją górą jest takie duperele z braniem numeru, pisaniem itp. Teorię znam, praktyka to co innego ;). Odpisała już, ale na tamten moment jakby nie odpisała to nic by wielkiego się nie stało ;). I tak mam tyle myśli zaprzątających głowę ostatnio, że uff... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tomko napisał:

Odpisała już,

Co tam odpisała ta sławetna Ukrainka? Jesteśmy ciekawi. O ile to nie top secret.

 

7 minut temu, Tomko napisał:

I tak mam tyle myśli zaprzątających głowę ostatnio

Na natrętne myśli są tylko 3 leki. Bez recepty i bez NFZ. Tolle, Spira, Mooji. Kuracja trwa średnio dwa lata. Pomaga, po tym jasne że masz nadal jakieś myśli, ale wiesz że one nie są Tobą. Ale zanim zaaplikujesz leki to skonsultuj się z farmaceutą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Gówno - problem do śmiechu, a moje pytanko :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.