Skocz do zawartości

"zamknij ryj, bo..."


Moruc

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie wkurwia, a raczej śmieszy i czasem smuci jak panowie usługują i liżą dupę paniom.  Te zjawisko mierzi mnie odkąd pamiętam. Długo przed poznaniem prawd forum.

Jak w robocie widzę ogarniętego wydawałoby się gościa, który wręcz naprzykrza się pewnej pańci to robi mi się nas facetów trochę żal.

Właściwie to nie czuję zbytnio żadnej wspólnoty pomiędzy facetami, tak nie powinno być, że facet gorzej traktuje drugiego kiedy jakaś pańcia się pojawi na horyzoncie i nie mówię tutaj nawet o związkach - ot codzienne sytuacje.

Białorycerstwo psuje wszystko. Nic nowego nie napisałem, ale obejrzywszy zabawne nagranie niżej, gdzie młody, wydaje się ciapowaty i niewyraźnie mówiący chłopak pokazuje pannie miejsce w szeregu wyobraziłem sobie jak wyglądałoby nasze otoczenie jeśli młodzi samcy byliby odpowiednio programowani od najmłodszych lat.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Moruc napisał:

Właściwie to nie czuję zbytnio żadnej wspólnoty pomiędzy facetami, tak nie powinno być, że facet gorzej traktuje drugiego kiedy jakaś pańcia się pojawi na horyzoncie i nie mówię tutaj nawet o związkach - ot codzienne sytuacje.

Też się z tym spotykam - w pracy często sobie żartujemy z kumplami, robimy podśmiechujki itd. - dwóch z nich mocno mnie rozczarował, kiedy obraziło się, bo żart, taki sam jak zwykle padł przy jakiejś pannie, pomijam już fakt, że średnio ładnej. 

 

Wszystko, byleby dobrze wypaść przy Paniach. 

 

Pomijam też fakt nachalnego uslugiwania im, chodzenia do sklepu po jakieś rzeczy... Dramat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.