Skocz do zawartości

Dobre suplementy diety lub zioła na lepszą pamięć


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bracia :D Szukam dobrych suplementów, ziół czy innych specyfików, które polepszą moją pamięć dlatego też zakładam ten temat z prośbą o Waszą pomoc ;)

 

Sądzę, że innym poszukiwaczom ten temat pomoże dlatego zachęcam do udzielania w nim dobrych porad ?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po sobie wiem że możesz jeść najlepsze suple i mieć dobrą dietę ale jak masz popsute jelita to to wszystko jak krew w piach.

Moja rada :

1. Oczyszczasz organizm ( bardzo polecam dietę dr Dąbrowskiej nawet na 2 tyg, ja byłem 4 i myślę że tyle jest ok)

2. Po oczyszczaniu dietą dr Dąbrowskiej powoli przechodzisz na normalne zdrowe jedzenie ( dobrej jakości mięso, węgle, sporo warzyw i owoców)

3. Kupujesz Vivomix, Sanprobi barrier i Sanprobi superformula i łykasz 3-6 miesięcy.

4. Dalej jesz zdrowo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.05.2018 o 20:34, Baca1980 napisał:

Tak na szybko to Winpocetyna.

Ha ha, z grubej rury :) 

W Polsce niestety na receptę. I wcale aż tak bardzo na pamięć nie działa, bardziej na tymczasowe zwiększenie zdolności umysłowych :)

 

Przede wszystkim: dobry sen.

Po drugie: wyeliminowanie jedzenia, które nam nie służy, np. nietolerancje pokarmowe

Po trzecie: suple. Działanie będzie delikatne, szczególnie na pamięć długotrwałą. Bacopa monnieri, gotu kola, ginkgo, lion's mane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego co wymieniłem wcześniej, kup witaminę b12 w formie metylokobolaminy, niacynę, ładuj ile wlezie magnez + kąpiele w chlorku magnezu. Dorzuć też selen (jak bierzesz selen to nie bierz cynku) i to co u mnie czyni cuda czyli jod w formie płynu lugola (na skórę nie do picia). Opcjonalnie możesz dodać zaparzany korzeń pokrzywy czy też dzwonkowca pospolitego (europejski żeń szeń lepszy dla organizmu niż ten zwykły). Zobaczysz jak po kilku miesiącach poprawi Ci się pamięć i generalnie funkcje umysłowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.