Skocz do zawartości

Poczucie Winy, prośba o poradę


l_enny2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Bracia

 

Potrzebuje porady, dałem dzisiaj strasznie dupy miałem wypadek samochodowy. Potrąciłem Gościa na pasach, prędkość nieduża nie zauważyłem go, wyjeżdżałem z mojej ulicy i 6 m za skrętem były pasy, słonce zauważyłem jak już był na szybie. Pan na szczęście żyje, ale ma też dość poważne obrażenia jak na prędkość pękniętą szczękę i wybity kręg szyjny. Dręczy Mnie poczucie winy i żal do siebie  słuszne bo go nie zauważyłem, a krzywdę mu zrobiłem. Chcę iść jutro do szpitala przeprosić go i spróbować Mu zadość uczynić krzywdę jaką Mu zrobiłem. Czy ktoś z kolegów wpakował się i innych w podobna kabałę i jak dać sobie z tym radę 

 

ps. nie wiem w jakim dziale post umieścić więc spróbuje tutaj  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U adwokata byłem, u gościa w szpitalu też, przeprosiłem, powiedziałem mu że pokryje koszty leczenia. Z wiadomych względów Pan nie był rozmowny nic nie chciał. Spytałem się czy w dniu jutrzejszym mogę go odwiedzić zgodził się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.