Skocz do zawartości

W 2018 roku urodził się Antychryst? Jest nim…?


Rekomendowane odpowiedzi

Młodzież angielska nie zna się na zegarkach analogowych. 

Idziemy dalej.
Oni se nagrali film. Jak zostać królem.
Oglądałem i nie wierzyłem własnym oczom i uszom. 


Ten film był nominowany do Oscara.
Kurde co tam się wyprawia w tym zachodnim świecie.
Jedyny ich problem (fajfokloków) że ich król nie umiał mówić bo się stresował.
I jak Nimecy w Listopadzie mordowali Polską Elitę w palimirach to oni mieli radochę bo ich król nauczył się......mówić.

Ten świat zachodni dawno nie jest już dla mnie autorytetem ani jakiś czymś wartym skupienia mojej uwagi.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łapinski napisał:

Ten świat zachodni dawno nie jest już dla mnie autorytetem ani jakiś czymś wartym skupienia mojej uwagi.

Za każdym razem jak mam do czynienia z przedstawicielem tzw Zachodu, to wyśmiewam go kulturalnie :P pierdolony nawet się nie zorientuję nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imbryk

 

Cholera jasna jesteś bystry przyjacielu, zauważyłeś :( :D  ale co by nie mówić osobiście jestem przekonany iż elity brytyjskie to nie są ludzie, którzy wierzą w najświętszą Maryję zawsze dziewicę z Meżdżugoriee albo z Guadalupy.

Te "przypadki" albo ktoś celowo ustawia by siać ferment albo coś jest na rzeczy w sensie może nie to iż jest antychrystem ten dzieciok ale przynajmniej oni wierzą w to iż on nim jest lub może być. Wszędzie pełno fanatyków także tego....

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.