Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Rick napisał:

Za darmo to Ci nawet żona dupy nie da :D

Ps. Ile Ci hejterku płacą od posta?

Nikt tu nei płąci nikomu, ale Naczelnik US w Leżajsku ucieszył się ze skargi. Powiedział że tego Pana znów będzie musiał prześwietlić. Niech się teraz zgłoszą wszyscy któzy wogóle nie dostali paragonu za książki. Ktoś tu księguje wszystko jako datki albo darowizny a nie przychody ze sprzedaży.

 

Najśmieszniejszy to jest wasz ból dupy bo koleś was ładuje w kakao a wy się uśmiechacie i jeszcze go poklepujecie. Co za zdegenerowani ludzie...

Boicie się powiedzieć prawdę w obawie o bana? Właśnie, bo tu za prawdę to się banuje a nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zuckerfrei napisał:

Nic nie dostałem od Marka za darmo, chyba, że bana. Jak jesteś prawilny, zgłoś to i tyle. Na chuj tu piszesz. 

Pisze bo szukam poszkodowanych do złożenia kolejnej zbiorowej skargi do US. Do tego chciałbym aby ta sprawa stała się medialna. Taka znana persona przecież zyska dodatkowy rozgłos w sieci jak się okaże że nie jest taka prawilna.

 

Wy serio mu dalej wierzycie po tym jak was oszukał? Bo przecież mówił że go niesłusznie zgłaszają do skarbówki. Ja nie wierze komuś kto mnie raz okłamie. Wizerunek kołcza się delikatnie nadszarpnął... Jaka szkoda...

Ale banda leszczy do krojenia nadal jest ogromna.

Edytowane przez szymanski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voqlsky zablokował(a) ten temat

Drogi Pawle, w związku z tym iż aktualnie prowadzone są w twojej sprawie trzy odrębne postępowania karne w dwóch różnych prokuraturach, gdzie poszkodowanych jest kilka różnych osoby, łącznie 5 zarzutów, niektóre zagrożone karą pozbawieniem wolności do lat pięciu.

 

Urząd Skarbowy po wyjaśnieniu przez Marka sprawy, poprosił jedynie o dostarczenie zaświadczenia z prokuratury iż postępowanie w twojej sprawie się toczy.

 

Każdy normalny człowiek rozumie powody, dla których nie udostępnia się świrom danych adresowych :)

 

Za tak drobne wykroczenie grozi co najwyżej mandat skarbowy (zapewne w kwocie minimalnej 70 pln), od którego i tak z uwagi na okoliczności urząd skarbowy odstąpi. 

 

Twoje nawoływania o zgłaszanie się rzekomych poszkodowanych pozostaną bez echa ..... ponieważ całe 2 osoby wliczając ciebie poprosiło o rachunek w ciągu ostatnich 3 lat :D 

 

Dla tych, którzy się zastanawiają kto tu trollował i starał się podważyć wiarygodność Marka, zapraszam tu:

 

 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2018 o 12:13, szymanski napisał:

Z całym szacunkiem koledzy ale zadajcie pytania nie trzymające poziomu.

 

Moje pytanie miało na celu wyeliminowanie zbędnych podpowiedzi bo możliwości jest kilka, a część z nich mogła okazać się zbędna, albo przez Ciebie nieakceptowalna.

Edytowane przez Miner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2018 o 13:50, zuckerfrei napisał:

Nic nie dostałem od Marka za darmo, chyba, że bana. Jak jesteś prawilny, zgłoś to i tyle. Na chuj tu piszesz. 

Za darmo bana na pewno nie dostałeś ?

 

W dniu 12.05.2018 o 13:49, AR2DI2 napisał:

A ty zapłaciłeś. Znaleźliśmy więc tego idiote którego szukałeś. Temat do zamknięcia. Zwycięstwo!

Nie idiota, tylko człowiek święty, zajmujący się dobroczynnością. Wyobraź sobie że ten bogobojny człowiek zapłacił za książki, a później rozdawał je bliźnim za darmo w internecie - a mówią że dobra i szlachetności już nie ma w tym przegniłym na wskroś świecie ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.