Skocz do zawartości

Były ksiądz - Wywiad


Głodny Prawdy

Rekomendowane odpowiedzi

Przykre, ale prawdziwe.

Polecam oglądać w prędkości 1.25

 

W sumie. Przypomniało mi się, jak kilka lat temu mój kuzyn, pracując jako elektryk, naprawiał zepsutą lampę nieopodal budynku, w którym mieszkają, czy tam mają jakieś biura, księża. Nie wiem jaką nazwę ma to miejsce.
Zrobili sobie akurat przerwę i zasiedli w samochodzie. Mieli przed oczyma drzwi wejściowe przez które non stop, czy to w jedną, czy to drugą stronę, albo jakiś ksiądz, czy zakonnica. Drzwi miały "domofon", więc przejść przez wejście można było tylko po przedstawieniu swej osoby, przez osobę nadzorującą.
I ni stąd, idzie do tych drzwi super dupencja. Cycki, fryzura, ciało, miniówa 9/10. Podchodzi do drzwi, dzwoni w domofon i mówi - To ja. Drzwi się otworzyły i laska weszła.

Mina ich nie tęga.

Edytowane przez Dx51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@I_am_the_Senate

Kiedy się zreinkarnuje na pewno naprawię swoje błędy karmiczne. 

Zostanę wtedy sławnym księdzem wojownikiem i zdobętę tytuł czcigodnego łowcy demonów.

W wolnych chwilach rozsiewałbym wolę boską w łonie moich wiernych młodych uczennic :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wywiad.

Spójrzcie na jego mowę ciała - często głowa pochylona, patrzy spod byka albo mina przegonionego kundla. Trochę to smutne.

 

W pewnym momencie wspomina o tym,że w strukturze Kościele nie ma miejsca na Boga. Ok. Przyjmuje to do wiadomości. Pytanie czy jest jakakolwiek ludzka struktura (a więc zdefiniowane sztywne normy, postępowanie itd  z przystosowaniem do dzisiejszego świata) w której jest na Niego (więc istotę tak potężną, tajemniczą, ogromną i niepojętą) miejsce. 

 

Odnośnie parafii.

Bywa różnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem bardzo obszerny wątek o kobiecym zakochaniu się w księdzu, to też ciekawe zjawisko. Oczywiście rozpisywały się tam o wrażliwości tych czarnych osobników i takie tam psychololo, ale zastanawiam się, czemu tak naprawdę przyciągają oni samice? Może ich skrywany popęd i nofap? :)  To dobry temat na audycję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdamPogadam

 

1 Zakazany owoc, możliwość skuszenia kogoś kto w społeczeństwie cieszy się opinia osoby "oddanej bogu".

 

2 Ten sam efekt zainteresowania jaki wzbudzają mężczyźni należący do wszelkich formacji z charakterystycznym strojem, policjanci, żołnierze, kobiety księży też zaliczają do tej grupy.

 

3 Pozycja i kasa. Ksiądz w naszym społeczeństwie ma jedno i drugie.

 

4 Dla określonych grup mężatek możliwość znalezienia dyskretnego kochanka, nie przyleci prać się z mężem, będzie mu na dyskrecji zależało tak samo jak jej.

 

5 Podświadoma chęć zniszczenia czegoś, co według ogólnie przyjętych norm jest uduchowione i czyste. 

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, masakrowanie bliźniego, jakież to chrześcijańskie :P "Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień" - czy jakoś tak ;)

Koleś nie wygląda na świętoszka, ale co do mechanizmów hipokryzji to ma chyba rację.

Nawet nie oglądam, bo nie trawię jutubowych apologetów katolickich. Już niektórzy duchowni na YT wzbudzają moją większą sympatię niż świeccy fanatycy :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2018 o 21:48, OdważnyZdobywca napisał:

O tym,że go wyrzucili (bo złamał 4 paragrafy) a nie odszedł to nie wiedziałem.

 Skąd mam wiedzieć że to jego paragraf i na niego? Argumenty pana z filmu nie są żadnymi argumentami tylko stwierdzeniami wyjętymi z kontekstu. Broni on kościoła, a dlaczego? to już wiadomo patrząc na ostatnie minuty filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.