Skocz do zawartości

Wynajmę pokój - tylko dla dziewczyny...


Tomko

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie!

Szukam pokoju dla siebie w Londynie żeby się przenieść i co rusz trafia mi się jakaś perełka. No to klikam i nauczony doświadczeniem myślę - musi być jakiś haczyk. No i jest tam - wynajmę pokój (tylko dziewczynie) - odjebane na maksa, powierzchnia taka, że mógłbym autem nawrócić tam a czynsz taki, że za te pieniądze bym wynajął coś wielkości kibla. Co do chuja? To już nawet nie o to chodzi, że tylko dla dziewczyny - ja rozumiem, że dziewczyny sobie mieszkają i chcą mieć inną psiapsiółkę żeby sobie tampony pożyczać od czasu do czasu, albo po butelce wina drapać się pod pachami przed TV a potem wąchać palce i nie wstydzić się przed obcym facetem, ale skąd takie niskie ceny? To już któreś ogłoszenie z rzędu gdzie pokój TYLKO DLA DZIEWCZYNY jest albo duży albo tani. Spójrzcie na to:

https://www.gumtree.com/p/property-to-share/2-double-size-room-in-femaie-house-flat-share-mintpie/1298254292

Powiem tylko, że w tym miejscu takie dupne pokoje z salonem chodzą w okolicach 600/mies. czyli ok. 140/tydz. Spotkaliście się z czymś takim u nas w PL?

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, SzatanKrieger napisał:

@Tomko

 

:D

Tomko czyli jednak wyjechałeś do Londynu, tak ? bo czytałem dziś twojego starego posta, że się zastanawiałeś i tak pytam z ciekawości.

Pozdrawiam.

A ja z ciekawości zapytam dlaczego do Londynu, a nie np na północ Anglii? Gdzie wynajem pokoi jest tańszy, a zarobki ponoć prawie takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.