Skocz do zawartości

Jak zemścić się na byłym mężu. Justyna Żyła na okładce Playboya.


Rekomendowane odpowiedzi

Idiotka, pamiętam jak nasrała mężowi rozpowiadając w mediach jaki z niego potwór bo opuścił rodzinę dla kochanki. Żyła mądrze zrobił, że nie wdał się w dyskusję, jedynie poprosił by nie ruszać tej sprawy dla dobra rodziny. 

To ona oczywiście skasowała te obraźliwe wpisy o WASZYM CUDOWNYM Piotrku, wstawiła wpis gdzie prosi o zachowanie prywatności. 

Jak widać, długo nie wytrzymała z tą prywatnością bo się obnażyła. Szkoda tylko dzieci, a szczególnie syna gdzie będą oceniać jego mamę. Faktycznie zrobiła to dla dobra dzieci. 

A czemu nazwałem idiotką? Powody wyżej wymienione plus dodatkowy fakt, że ona tym zagraniem ujawniła czemu tak naprawdę Piotrek ją opuścił. Nie miała nic do zaoferowania poza ciałem jak to @Mosze Red ujął. 

Ona wie, że odejście, rozwód = brak dostępu do kasy. Po zdjęciach na insta widać super bałagan z ciuchami, Calvin Kleiny (absolutny must have dla karyn sportowców). Potem taka narzeka, że za mało kasy w domu. Chłop mógł mieć po prostu dość wiecznie awanturującej się żony, roszczeniowej, nie wiem czy dobrze oceniam, ale mam wrażenie, że ona ma mocno zmienne nastroje więc Borderline możliwe. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje nam wierzyć lub nie doniesieniom medialnym. Jedno z nich:

 

Dziennikarzom Super Expressu udało się dotrzeć do znajomego skoczka, który ujawnił zaskakujące kulisy rozstania małżeństwa Żyłów. Osoba  z otoczenia pary sugeruje, że sportowiec przeżywa ostatnio trudne chwile w życiu prywatnym, które odbijają się na jego karierze.

„Proszę sobie wyobrazić, jak ostro harują ci, którzy są na najwyższym poziomie sportowym. Jeżeli taki zawodnik nie ma wsparcia w domu, jeżeli wie, że wracając z zawodów, nie odpocznie, bo bez przerwy jest jakieś ciśnienie, to na dłuższą metę jest to nie do wytrzymania”.

 

Ten znajomy potwierdza to o czym rozmawialiśmy tu:

https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/14772-porady-księdza-jak-być-dobrą-żoną/

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Normalny napisał:

Pozostaje nam wierzyć lub nie doniesieniom medialnym. Jedno z nich:

 

Dziennikarzom Super Expressu udało się dotrzeć do znajomego skoczka, który ujawnił zaskakujące kulisy rozstania małżeństwa Żyłów. Osoba  z otoczenia pary sugeruje, że sportowiec przeżywa ostatnio trudne chwile w życiu prywatnym, które odbijają się na jego karierze.

„Proszę sobie wyobrazić, jak ostro harują ci, którzy są na najwyższym poziomie sportowym. Jeżeli taki zawodnik nie ma wsparcia w domu, jeżeli wie, że wracając z zawodów, nie odpocznie, bo bez przerwy jest jakieś ciśnienie, to na dłuższą metę jest to nie do wytrzymania”.

 

Ten znajomy potwierdza to o czym rozmawialiśmy tu:

https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/14772-porady-księdza-jak-być-dobrą-żoną/

 

 

To jest dokładnie to co napisałem na początku mniej więcej tego tematu, kto wie może byśmy mieli drugiego Stocha :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przykład kobiety która gardzi śmieszkiem i miłym chłoptasiem. Nie było twardej ręki i regularnego ostrego rżnięcia to się paniusia znudziła.

Bardzo dobrze że zostawił oby jeszcze rozwinął skrzydła.

Ps. Oj pewnie Piotruś mial rogi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho ona się nie mści, czuje że ma swoje 5 minut i chce to jakoś skapitalizować zyski. Teraz jest znana, ma nazwisko, chce zarobić. A na czym może zarobić? Sesje zdjęciowe, udział w jakichś bigbraderach, wywiady, książka( pod warunkiem że ktoś by ja zredagował) . a parę lat nikogo nie będzie interesować jej prywatne życie, kuj żelazo a raczej monetę póki gorące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durne babsko...

 

Pokazała kawałek cycka i dupy, i myśl, że Pan Piotr będzie teraz płakał po kątach, bo odrzucił taki cud natury. 

 

Moim zdaniem tą sesją, jak i samym powodem, dla którego to zrobiła, udowodniła tylko, że prócz ciała, nie ma nic innego do zaoferowania.

 

Żenada...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha chcę teraz zobaczyć racjonalizacje/komentarze obronne Pań :) zamieszczajcie perełki...
No i weźcie pod uwagę, że w tym playboy'u to makijaż dają także na cycki, zatem nie zobaczymy realnej wartości seksualnej tej Pani...
PS Ciekawie potwierdziły się wasze hipotezy, nic nowego pod słońcem, schematyczne rzeczy.

 

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, AdamPogadam napisał:

Haha chcę teraz zobaczyć racjonalizacje/komentarze obronne Pań :) zamieszczajcie perełki...
 

Nie musisz mnie namawiać ;)

"Nie wiem, czemu ta sprawa jest tak emocjonująca, żona poczuła się zdradzona, skrzywdzona, nie działa racjonalnie, może nawet głupio, ale nikt poza nimi nie wie, co tam się działo. Nie uważam, że ktokolwiek może w pełni świadomie „stać po czyjejś stronie” w tej sytuacji. Może on udawał świetnego męża, a sodówka uderzyła mu do głowy i chamsko zdradził? A może jej zależało tylko na kasie i małżeństwo było fikcją? Tego nie wie nikt z komentujących internautów."

 

"Masakra, jak to zobaczyłam na pudelku to oczy mi wyszły z orbit. 

Szkoda mi kobiety, pogubiła się. 

Chociaż z drugiej strony, skoro dostała za to 40 tys? Kto by nie chcial takiej kasy... Zdjecia nie są mega tragiczne. Tylko ten kontekst "Góralu, czy ci nie żal"

 

"Nie wiem, co to za ludzie (przepraszam, jeśli jakieś super gwiazdy, nie oglądam telewizji), ale ona chciała to zapozowała i tyle.

Nie wiem, jak było w ich małżeństwie, nie jestem ich znajomą, nie siedziałam im pod łóżkiem. Nie mam bladego pojęcia, co tam się działo, nie wiem, na jakiej podstawie miałabym cokolwiek oceniać pod tym kątem. rolleyes.gif"

 

"Czyli ci bracia samcy alfa plotkują tak samo jak przekupy na targu. Różnica jest jedynie taka, że przekupy zwykle znają obgadywane przez nie osoby, a ci przekopują pudelka i podniecają się życiem celebrytów. Pewnie Koronę Królów oglądają na środkach uspokajających, bo nie mogą poradzić sobie z takimi nagłymi zwrotami akcji."

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Les napisał:

Imho ona się nie mści, czuje że ma swoje 5 minut i chce to jakoś skapitalizować zyski. Teraz jest znana, ma nazwisko, chce zarobić. A na czym może zarobić? Sesje zdjęciowe, udział w jakichś bigbraderach, wywiady, książka( pod warunkiem że ktoś by ja zredagował) . a parę lat nikogo nie będzie interesować jej prywatne życie, kuj żelazo a raczej monetę póki gorące.

Zarabia na nazwisku męża, bo to On je wypromował swoimi sukcesami, a ciało jako takie dostała w genach, tyle jej zasługi co kot napłakał.

Edytowane przez Themotha
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie czają bazy ;) My nie podniecamy się życiem celebrytów, ale rozpoznajemy ogólne prawdy w szczególnych przypadkach. Te realne i głośne zjawiska to świetne dowody na to, o czym piszemy forumowo, a co trudno zweryfikować osobom trzecim. Tu widać to, aż bije po oczach.
Panie oj tak nie chcą oceniać, moralizują o osądach, lecz gdyby bohaterem był mężczyzna, który tak samo wyraźnie chciałby "mścić się na kobiecie", to damskie osądy już byłyby  jednoznaczne i ostre.

Edytowane przez AdamPogadam
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, AdamPogadam napisał:

Jeszcze nie czają bazy ;) My nie podniecamy się życiem celebrytów, ale rozpoznajemy ogólne prawdy w szczególnych przypadkach. Te realne i głośne zjawiska to świetne dowody na to, o czym piszemy forumowo, a co trudno zweryfikować osobom trzecim. Tu widać to, aż bije po oczach.
Panie oj tak nie chcą oceniać, moralizują o osądach, lecz gdyby bohaterem był mężczyzna, który tak samo wyraźnie chciałby "mścić się na kobiecie", to damskie osądy już byłyby  jednoznaczne i ostre.

A czego się spodziewałeś po wizażu? Logiki i jakiegokolwiek racjonalnego myślenia? Prób wieloaspektowego rozłożenia danego problemu? Tam rządzą emocje i ideologia. Ktokolwiek się jej przeciwstawi, choćby trochę, od razu jest wyśmiewany, ściągany w dół, pojawiają się oskarżenia o seksizm, rasizm mizoginizm itp.. Typowe. 

Wystarczy spojrzeć na dyskusję, jaka się w tamtym wątku toczy, aby przekonać się o poziomie tegoż forum. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Król Jarosław I ja nie widzalem. Myśle, że z 45 koła za to wzięła. 

@baron Ungern von Sternberg Nie oskarża, myśli , że jeszcze coś ugra. Zobaczymy co przyniesie przyszłość. Ona tez zaczyna rozumieć ze hajs się kończy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AdamPogadam napisał:

makijaż dają także na cycki, zatem nie zobaczymy realnej wartości seksualnej tej Pani...

To nie ma żadnego znaczenia bo nie wiem kto normalny ocenia wartości seksualne stworzone w fotoszopie.

Edytowane przez Głodny Prawdy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2018 o 12:41, giorgio napisał:

O "Matko Bosko Częstochowsko". A za miesiąc będzie info, że jest zakochana w innym i Żyła, to przeszłość :) 

No i oczywiście pierdyliard ociekających szczęściem zdjęć na fb i instagramie :) 

Tak będzie. Ekskluzywne sesja w Gali czy innej Vivie (Viva, Viva, CAŁY TEN ŚWIAT - kiedyś tak się reklamowali) z wakacji z nowym ukochanym (bankomatem). 

I te nagłówki: "Justyna Żyła, znów szczęśliwa w ramionach nowego partnera".

 

A Pan Piotr dostanie alimenty na dzieci i żonkę, bo przecież skrzywdzona - znalazł sobie inną.

 

Rzygać mi się chce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.